Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumuma Domain Sağlamak İstiyorum
Merhaba,
10tl.net'i arkadaşımın tavsiye ile keşfettim ve uzun zamandır özellikle destek forumunu takip ediyorum. Bir süredir bünyesinde Moderatör olarak görev yaptığım bir forumdan ayrılıp kendi forumumu kurma kararı aldım. Ancak başlamadan önce 10tl.net alan adıyla açacağım siteme yine bu sistemin yöneticileri ile konuşup .com alan adı satın alabiliyor muyum? Yada her hangi bir host şirketinden .com alan adı satın almam kurallara aykırı mıdır? İlginiz için teşekkür ediyorum, iyi forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır sitenizi .com'a taşımak serbesttir.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 21:25)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır sitenizi .com'a taşımak serbesttir.

Peki bunu siteniz üzerindeki adminler ile görüşüp yapabiliyor muyum? Yani siz domain desteği sağlıyor musunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 21:26)bronx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2016 Saat: 21:25)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır sitenizi .com'a taşımak serbesttir.

Peki bunu siteniz üzerindeki adminler ile görüşüp yapabiliyor muyum? Yani siz domain desteği sağlıyor musunuz?

Hayır bunu yapamıyoruz 10tl.net üzerinden destek alabilirsiniz 10tl.net ile ilişkinizi kesince buradan hiç bir destek alamıyorsunuz. Anlayacağın 10tl.net dışında bir desteğimiz yok.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle yapabilirsin.
• .com site alırsın ve o .com site adresini 10TL.NET üzerinden açacağın siteye yönlendirirsin.
• 10TL.NET altyapısında siteni büyütür, yedek alır sonra .com sitesine aktarırsın ve 10TL.NET ile bağlantını kesersin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon doğru mu anladım ben buradan bir site alıp .com domain aldığım anda destekten yardım alamayacak mıyım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 22:31)bronx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pardon doğru mu anladım ben buradan bir site alıp .com domain aldığım anda destekten yardım alamayacak mıyım?

Ben yanlış anlamadıysam yukarıda şefimiz alan adınızı değiştirdiğinizde hiçbir şekilde 10tl den destek alamazsınız demiş. Böyle bir kural görmedim açıkçası. Varsa link atabilirmisiniz? @DeathAngel

Benim bildiğim kadarıyla domaini değiştirsenizde destek alabilirsiniz. İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.Com alabilirsiniz ama Host desteği veremiyoruz. Vermedik daha önce hiç. Yani 10tr.net ile bağınızı koparmış olursunuz. 10tr.net dışı sitelere destek yasak değil, link vermediğiniz sürece serbest şu an. Fakat destek vermek zorunda değil kimse (10tr dışı siteler için geçerli)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 21:21)bronx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
10tl.net'i arkadaşımın tavsiye ile keşfettim ve uzun zamandır özellikle destek forumunu takip ediyorum. Bir süredir bünyesinde Moderatör olarak görev yaptığım bir forumdan ayrılıp kendi forumumu kurma kararı aldım. Ancak başlamadan önce 10tl.net alan adıyla açacağım siteme yine bu sistemin yöneticileri ile konuşup .com alan adı satın alabiliyor muyum? Yada her hangi bir host şirketinden .com alan adı satın almam kurallara aykırı mıdır? İlginiz için teşekkür ediyorum, iyi forumlar

10tl.net açtığın forumu kullanıp .comlu domaini yönlendirebilirsin.yine destek alabilirsin.ama burada açıp forumu ana domain olarak comlu domanin kullanamazsın.yani 10tl.net subdomainini kullanırsın 10tl.net hosting birlikte.ama sen burada forumu büyütüp yedeğini alıp comlu domain ve hosting alıp kurabilirsin.O zaman sana destek vermek zorunluluğu kalkar.yardım etmek isterseler yardım ederler.zorunlu değil yöneticiler isteyen yardım eder.arkadaşlar bunu demeye çalışmış.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlginizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Ben direk vbulletin altyapısını tercih edeceğim sanırım, tekrar teşekkür ederim, iyi forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping