Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site İçeriği
.com lu site açtım içeriğini ne yapıyım arkadaşlar hile webmaster genel önerilerinizi bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence hepsini yap hepsi bir forum sitesi için gerekli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence bunu siteyi açmadan önce düşünmen lazımdı
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende açtım warez :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetenekli oldugun bir alan seç ve hiçbiryerden ama hiçbiryerden alıntı yapma kendi özgün içerigini gir ki google seni tanısın ve sevsin '-'

@Sezar38 Tebrikler bizden spam bir site daha kazandınız hayırlı olsun size spamlarınızda başarılar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2016 Saat: 00:18)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetenekli oldugun bir alan seç ve hiçbiryerden ama hiçbiryerden alıntı yapma kendi özgün içerigini gir ki google seni tanısın ve sevsin '-'

@Sezar38 Tebrikler bizden spam bir site daha kazandınız hayırlı olsun size spamlarınızda başarılar..

Eyvallah teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlamadan tema yazımından vs. anlayan birisisin.. genel olarak webmaster forumu açabilirsin bence..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir şey diyeceğim herkes Webmaster - Genel - Oyun açıyor. Değişik bir şeyler bulmanızı tavsiye ediyorum. Bilgisayarla ilgili bir forum olabilir. Veya grafik forumu olabilir kaliteli yapabilirsen. Youtube Destek forumu olabilir bu aralar tutuluyor. Sosyal Medya destek falan olabilir. Ben şahsen MyBB - Kodlama vs. forumlarından bıktım. Başka şeylere yönel :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping