Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT Fletcher Movies&Film-Best Motivation 2016
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke spam çalışmasan abi :(
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet spamlar kanalı belli bir sayıya ulaştırmam lazım :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Spam yaparak almıyorsun çAlıyorsun yalnız :) Önermem. Kanalın ansınızın kapanabilir, partnerler sizi almaz
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konuları derledim 4 günde 1 video atma içerisindeyim aslında hergün 1 video bugün gece konuları toplayıp yarın sesleri kaydetip videoları hazırlayacağım...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2016 Saat: 00:20)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konuları derledim 4 günde 1 video atma içerisindeyim aslında hergün 1 video bugün gece konuları toplayıp yarın sesleri kaydetip videoları hazırlayacağım...

Kendin yap kendin oluştur ki abonelerin daha çok artsın gereğinden az uğraşılarak kazanılan abone sana yaramaz abi :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
onun farkındayım zatende işte şimdi ses kayıtlarını halletcem 5 videoluk 5 konu buldum yazılarınıda yazdım bugün hepsinin kaydını halledip sırayla 2 günde 1 atıcağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam abi özgün ol :) :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping