Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG G3 Ekran Sönüp Yanıyor
Şimdi şöyle açıklayayım; Benim şarj aletim bozuldu, yaptırmadım da. Babamın Note 4'ü vardı, onun şarj aletiyle şarj ediyordum telefonumu son 2-3 aydır. Bugün yeni bisiklet aldım okula gidip gelirken kullanmak için, gitmeden önce telefonumu şarja takmıştım. Geldiğimde yaklaşık 10-15dk Onedio'da takıldım. Sonrasında ekran yavaş yavaş sönüp yanmaya başladı. Sonrasında hızlandı. 2 dakika sonra telefon ateş gibi olmuştu. Kapattım, bataryayı çıkarttım, yarım saat beklettim düzelmedi. Eğer yarına kadar çözemezsem servise vereceğim. Gerçekten anlayan birisi ya da kapsamlı olarak araştıracak birisi var ise yorum yazsın, haricinde fikri olmayan yorum yazmasın lütfen.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun büyük ihtimal bataryadadır.Aynı sıkıntı kuzenimdede vardı.
Beyaz beyaz şeritler gelip ekran kapanıyordu eğer sıkıntın buysa sorun bataryada.Hiçbir yere götürmeden telefonu servisine gönder.Çünki adamlar yapacam diye onla bunla uğraşırken bir sorunu halletseler bile bir diğer sorun geliyor.Mesela bataryayı yaptı diyelim kamerayı bozuyor.Aynı sıkıntıyı servise anlat.Gerekirse ana kart değiştirirler .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2016 Saat: 22:36)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun büyük ihtimal bataryadadır.Aynı sıkıntı kuzenimdede vardı.
Beyaz beyaz şeritler gelip ekran kapanıyordu eğer sıkıntın buysa sorun bataryada

Hayır, ekran parlaklığını bir tık bir tık alçaltıp - yükseltirmiş gibi oluyor, sonrasında 2-3 saniye ekran kapanıyor sonra geri geliyor. Sonra sürekli tekrar ediyor.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sorununu bilmiyorum ama bende g2 kullanıyorum çok ısınıyor bataryan çok ısındığındanda olabilir yani ısınıyorsa bilgim yok sadece tahminim bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2016 Saat: 23:25)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sorununu bilmiyorum ama bende g2 kullanıyorum çok ısınıyor bataryan çok ısındığındanda olabilir yani ısınıyorsa bilgim yok sadece tahminim bu

Normalde hiç ısınmayan bir telefonum var yani Asphalt 8 vs. oyunları falan açtığımda işlemcim maks. 50 dereceye çıkıyor. Ama bugün bu olay yaşandıktan sonra bildirimlerde "İşlemciniz çok ısınıyor: 80°" uyarısı aldım Clean Master'dan. Muhtemelen yarın sabah ilk işim servise gitmek olacak. Teknolojik aletlerle sorunumuz bir bitmedi. Bir bilgisayar, sonra televizyon, sonra telefon, sonra tekrar bilgisayar, sonra tekrar telefon...
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Servise götürdüm, muhtemelen şarj soketi arızalanmıştır ama bakacağız dediler. İnşallah kullanıcı hatası vs. çıkmaz, garantisinin bir yılı daha var.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu anda İstanbul'a gönderiliyormuş telefon. En az 20 güne olur dediler. Sorunun ne olduğunu bilmiyorlarmış.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping