Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema çizimim hkk.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=85118&highlight=square
- Yukarıda gördüğünüz temayı ne zaman çizdim bilmiyorum. Bir ay önceye yakın Hatake nickli arkadaşıma kodlaması için psd verdim. ExpertBoss adlı sitemde kullanacaktım, ancak facebook'ta attığım mesajlara cevap dahi vermeye tenezzül etmedi.

Artık ne yaptı bilemiyorum, hiçbir açıklamasınıda kabul etmeyeceğim. En kısa zamanda kendisini engelleyeceğim.

Aklıma gelen şu; kodladı ve sattı.

Ama bir insanın günahını almayacağım. Yukarıdaki temamı düzgün şekilde ve güvenilir şekilde kodlayacak kişi arıyorum.

Verebileceğim herhangibir ücret yok, bende artık design işlerinden az kazanıyorum.
@Hatake: Senin hakkında artık birşey demeyeceğim. Sana hayatında başarılar.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sana tema çizmek hakkında bu işe yeni başladığında dersler vermişken neden çizdiğin temayı kodlayıp satayım, kendim zaten tema çizip kodlayabiliyorum? Önceliğim destek forumu için olan tema idi. Sana tema hakkında son bilgilendirmeyi yapmıştım hatırlıyorsan. Sürekli mesaj atıyorsun bu sene benim bir sınavım var ve hazırlanmam gerekiyor. Şimdiden derslerim başladı, temanın PSD dosyaları formattan sonra gitti yazmıştım hatırlıyorsan. Yani PSD dosyalarını satmama bile imkan yok, var olan localhost'um da ki temayı da şu an senin isteğin üzerine siliyorum. Hiç bir site de temanı göremeyeceğinden emin olabilirsin, en azından benim tarafımca yazılmış hali kimsenin eline ulaştırılmadı. Hayatında başarılar iyi forumlar.

(Not: Sen zahmet etme ben engelledim.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu adam bu işten rahatlıkla para kazanabilen biri senin PSD'ne ihtiyacı yok doğaçlama olarak kodladığı temaları bile 30 40 liraya satabiliyorken senin PSD'ni ne yapsın iftira atmak sana yakışmıyor
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2016 Saat: 13:27)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana tema çizmek hakkında bu işe yeni başladığında dersler vermişken neden çizdiğin temayı kodlayıp satayım, kendim zaten tema çizip kodlayabiliyorum? Önceliğim destek forumu için olan tema idi. Sana tema hakkında son bilgilendirmeyi yapmıştım hatırlıyorsan. Sürekli mesaj atıyorsun bu sene benim bir sınavım var ve hazırlanmam gerekiyor. Şimdiden derslerim başladı, temanın PSD dosyaları formattan sonra gitti yazmıştım hatırlıyorsan. Yani PSD dosyalarını satmama bile imkan yok, var olan localhost'um da ki temayı da şu an senin isteğin üzerine siliyorum. Hiç bir site de temanı göremeyeceğinden emin olabilirsin, en azından benim tarafımca yazılmış hali kimsenin eline ulaştırılmadı. Hayatında başarılar iyi forumlar.

Bana facebooktan sınavım var gibisinden hiçbir açıklama yapmadın, yalan konuşma lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2016 Saat: 13:42)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam bu işten rahatlıkla para kazanabilen biri senin PSD'ne ihtiyacı yok doğaçlama olarak kodladığı temaları bile 30 40 liraya satabiliyorken senin PSD'ni ne yapsın iftira atmak sana yakışmıyor

Bende para kazanıyorum, ek olarak iftira atmadım. Düşüncemi söyledim.
- Bana herhangibir açıklama yapmadı, yaptığını söylüyor ancak yapmadı.

Ek olarak: küçümsercesine yorumlar yapacaksan karşılık veririm.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Küçümsercesine yorum yapmadım, doğru bir şeyi söyledim. Yalansa yalan diyebilirsin. Aklına bunun gelmesini anlayamıyorum. WTSupport'a da onca zaman çalıştım geç ilettiğim çalışmaların hiç biri paylaşılmadı başka yerlerde satılmadı da, kişi karşısındakini nasıl bilir kendisi gibi demişler her neyse

(03-09-2016 Saat: 17:56)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-09-2016 Saat: 13:27)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana tema çizmek hakkında bu işe yeni başladığında dersler vermişken neden çizdiğin temayı kodlayıp satayım, kendim zaten tema çizip kodlayabiliyorum? Önceliğim destek forumu için olan tema idi. Sana tema hakkında son bilgilendirmeyi yapmıştım hatırlıyorsan. Sürekli mesaj atıyorsun bu sene benim bir sınavım var ve hazırlanmam gerekiyor. Şimdiden derslerim başladı, temanın PSD dosyaları formattan sonra gitti yazmıştım hatırlıyorsan. Yani PSD dosyalarını satmama bile imkan yok, var olan localhost'um da ki temayı da şu an senin isteğin üzerine siliyorum. Hiç bir site de temanı göremeyeceğinden emin olabilirsin, en azından benim tarafımca yazılmış hali kimsenin eline ulaştırılmadı. Hayatında başarılar iyi forumlar.

Bana facebooktan sınavım var gibisinden hiçbir açıklama yapmadın, yalan konuşma lütfen.

Düzgünce okusaydın anlardın; ben sana sınavım var yazdım yazmamışım orada. "Sürekli mesaj atıyorsun bu sene benim bir sınavım var ve hazırlanmam gerekiyor. Şimdiden derslerim başladı," yazıp devamını getirmişim. Yani yalan konuşmuş olmuyorum burada. Yine diyorum, bunu eleştiri sitelerine falan bütün mybb sitelerine yazabilirsin benim belli bir müşteri kitlem yok ancak zaten bu piyasa da ücretli hizmette nadiren veriyorum zaten. Sana açıklama yapmıyorum sadece öngörünün("temayı sattı") gerçek olamayacağını gösteriyorum. Dediğim gibi daha önce de bu sorunu yaşadım çizerler ile siz buna canı isteyince kodluyor diyebilirsiniz ben işlerim var diyorum. Benle gerçekten iş yapan kişilerle iş yapmaya devam ederim ben, yanlış anlama burada sana karşı garezi olan hiç bir cümle yok bu sadece yine dediğim gibi öngörünün gerçek olmadığını göstermek için yazdığım bir yazı, iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok büyük bir terbiyesizlik yapıyorsunuz @#Captain sizden beklemezdim ama cidden ayıptır
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Büyütmeyelim olayı, şikayetini dile getirmiş adam üslub daha güzel olabilirdi yine de bu bir şikayet konusu. Burada daha alevlenmeden olaylar kilitliyorum. Son kararı @TaaRRuz admin versin. Cem diyeceğin şeyler varsa özel mesaj yolu iletebilirsin. Burada amacım şikayetini lekelemek değil olayların büyümemesini engellemek.

(Bu konu altına yazacaklarını bana özel mesaj yolu ile iletirsen bir cevabın varsa bu mesaja eklerim. Kilitlerken her hangi bir kastım olmadı.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Fazla uzatacak bir durum yok aslına bakarsanız.Varsayımlar üzerinden tartışma çıkmış.Her iki tarafta sanırım şuanda bilinçli şekilde düşünüyor...Eğer varsa böyle bir kanıt o zamanda destek sitesi dışında bir olay olduğu için sadece bizim kişisel güvenimizi sarsar yetkisine herhangi bir etkende bulunmaz.Belki bir miktar rütbe düşürme olur..Bende şahsım adına böyle bir şey yapacağını sanmıyorum konu sahibininde bir anlık sinirle yazdığı görüşündeyim.Özelden uzlaşın gereksizce konuyu uzatmanın kimseye yararı olmaz...selamlar..
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform