Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Jinpachi AR-GE Başvurusu
Ad Soyad: Yusuf MESCİ

Meslek/Okul: Öğrenci / Lise

ARGE hakkında bildikleriniz: Ar-ge, bir sistemi (siteler, şirket, kuruluşlar vs.) kalkındırmaya yönelik yapılan çalışmalardır. Ar-Ge ekipleri sitenin kalkınması için araştırma vs. yaparlar ardından adminlere sunarlar.

Destek forumu ve 10tr.net için varsa bi fikriniz/projeniz:  

1- En önemlilerden biri olan forum yarışmaları, hatırlıyorum çok eskiden forumda yarışmalar yapılırdı, ödüller ise rep veya bir grafik tasarımı olurdu(imza, banner, logo vs.). Yapılan bu yarışmaların forumu iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Ekstradan bu yarışmaları kazananlara Etkinlik Birincisi, bu yarışmayı düzenleyenlere ise Etkinlik Sorumlusu rankı verilebilir.

2- Ayın üyesi veya Ayın yetkilisine ödüller verilebilir gerek rank gerek ise rep ödülü. Gereksiz görünse bile eminim ki forumlarda olması gereken birşey. (Bu olay yetkililerin ve üyelerin daha aktif ve daha verimli olmasını sağlayacaktır.)

3- Destek sitesinin bir blog sitesi ; örneğin biri adrese destek.10tl.net yazınca direkt bir blog sitesi çıkacak, eğer foruma girmek istiyorsa yukardan forum butonuna basacak. Bu bloğu ise adminin seçtiği kişiler yönetecek veya makaleleri yazacak. (Birçok sitede gördüğüm çok iyi bir sistem, yapılması halinde sitenin aktifliği artacaktır.)

4- Site editörlerinin yönettiği bir YouTube kanalı veya Facebook sayfası açılabilir. Youtube kanalından web tasarım, grafik tasarım dersleri vs. paylaşılır.

5- SP ile satın alınabilen Gold Üye rütbesi getirilebilir, bu rütbeye özel ayrıcalıklar tanınabilir.

6- Bence SP ile Yönetim bölümünü görebilme seçeneği kaldırılmalı çünkü o bölümde özel şeyler konuşuluyor, üyelerin görmesi saçma gibi geliyor bana.

7- Tüm ekiplere yetkililer alınmalı, yönetim kadrosu sağlamlaştırılmalı.

8- Sanırım şuan kategori şefliği devre dışı, tekrardan aktif edilebilir her kategoriye bir şef atanabilir diye düşünüyorum bu yöntemle kategorilerin denetlenmesi daha kolay olur.

Ayrıca daha çok önerim var fakat onları konular açarak belirteceğim.

MyBB Plugin ve Modül Oluşturmak için Bilginiz:Plugin veya Modül oluşturma konusunda pek bilgim yok fakat MyBB admin panelini fazlasıyla kavradım, bir siteyi eksiksiz düzenleyebilirim.

HTML Bilginiz: Bilgim %70 civarı fakat henüz güzel bir çalışma sunmadım bu yüzden %50 diyebiliriz.

CSS bilginiz: %50-55 Civarında.

PHP Bilginiz: %35 :)

MyBB Bilginiz: MyBB bilgim şu yönden yüksek; bir MyBB sitesini baştan aşağı editleyip, düzenleyebilirim çünkü admin panelini 3 yılda iyice kavradım. Bu yönden %85 diyebiliriz, plugin modül vs. anlamında %15

Photoshop bilginiz: %75 civarı diyebiliriz. Logo, imza, banner vs. yapabilirim.

Neden bu yetkiyi istediniz: Sitenin kalkınma zamanı geldi ve bende bu kalkınmada payımın olmasını istedim ve Ar-Ge ekibi şu an pasif yani aktif değil ekibin canlanmasıda lazım.

Ne zamandır 10tr.net i kullanıyorsunuz:  2012'den beri 10tr.net'i , 19.07.2013 'den beri D10 'u kullanıyorum.

5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** :  23
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bilgileriniz düşük ama Bölüm Şefi 1. Seviye olduğunuza göre bunu da olabilirsiniz.

Başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Kaan hocam, bilgilerim biraz düşük fakat önerilerim önemli diye düşünüyorum, tekrardan teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arge daha çok geliştirme üzerine bir grup.Sanırım sen biraz daha bölüm şefi kategorisinin yöneticisinin.Senin bilgilerin mybb nin kullanımıyla ilgili.Yani herhangi bir bölümde programsal açıdan gelişme sağlayamazsın..Eğer doğruysa teyit et değilsede yine yaz yeniden görüşelim ben öyle anladım başvurundan.Zira eğer istiyorsan @kamil55 ile görüş 3. seviyeye yükseltilmeni onaylıyorsa rütbeni 1 üst seviyeye çıkaralım.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eğer Arkadaşımızda onaylarsa 3.seviye için inceleme'ye alıp sonucunu size bildiriceğim hocam.
PGM
Teşekkür verenler:
Hocalarım mümkünse bir üst seviyeye geçmek isterim, şuan şehirdışındayım yarın dönüyorum.
Şehir dışında olduğum süreçte (Geçen 2 gün) mobilden üyelerimizin sorularına yanıt verdim.
Yarın eve geçincede bilgisayardan yararlı konular, makaleler paylaşacağım.
@kamil55 , @TaaRRuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2017 Saat: 02:10)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar diliyorum.

Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
@admin , @TaaRRuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2017 Saat: 01:48)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar diliyorum

Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba;
Şuan bulunduğum rütbe senin bilgin ve tecrüben için daha iyi bir yer değil mi? Bence bölüm şefi olarak devam etmen en doğrusu gibi.

Başarılar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2017 Saat: 16:05)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba;
Şuan bulunduğum rütbe senin bilgin ve tecrüben için daha iyi bir yer değil mi? Bence bölüm şefi olarak devam etmen en doğrusu gibi.

Başarılar..
İsmail hocam merhaba, dediğiniz gibi ben bölüm şefliğine biraz daha yatkınım fakat Ar-Ge ekibine alınırsam gitmek isterim onun dışında tabi bölüm şefliğine devam edeceğim, teşekkürler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dostum...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2017 Saat: 16:23)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dostum...

Teşekkürler Berat.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Overview'den düşmüş, güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben sizi görmedim başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2017 Saat: 17:56)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben sizi görmedim başarılar

Ben sizi görmedim derken ?
Teşekkürler..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.. :)
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform