Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edward'a Teşekkürler
Bu yeni geçtiğimiz bir konsept olmasından olsa gerek alışmak biraz zaman alıyor.Bu sıralar pek vaktim yoktu biraz yoğundum bu nedenle konuyu açma fırsatını yeni yakaladım. @Edward ilk yetkili olduğundan bu yana gerçekten gözümde her zaman efendiliğiyle öne çıkmış bir kardeşimiz.Admin olma kararınıda sonuna kadar destekledim.En azından kendi adıma konuşacak olursam bana karşı hiç bir kırgınlık bırakacak davranışını hatırlamıyorum.Bugüne kadar kattığı tüm emeklerden dolayı ve kendisini kardeşim diyebilecek kadar çok sevdirip saydırdığı için teşekkür ederim.Kendisi oldukça adilane biçimde kendi isteğiyle kendi nedenlerini sunarak ayrıldı.Ayrılırken dahi gösterdiği erdemden ötürü tebrik ederim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir düşünceniz için Edward hocamın yerine ben de teşekkür etmek istiyorum. Elinize, gönlünüze sağlık...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir çok kez sakinleşmemi sağlayan insan. Buradaysam şu an onunda emeği var. Günü gününe görüştüğümüz insanlar hakkında yorum yapmıyorum, sürekli iletişimimiz olmadığı için yazıyorum. Verdiği emeklerden ötürü bolca teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunca zaman bana destek olan herkese teşekkür ederim. Birçoğunuzdan yardım alarak geldim buralara. Özellikle;
Foruma ilk girdiğimden beri saygısıyla örnek aldığım, yol göstericim diyebileceğim, her konuda fikir sorduğum ve asla reddedilmediğim @TaaRRuz adminime, görevini bırakmış dahi olsa her zaman adminim diyebileceğim @kaRanLık-61 adminime, gülüp eğlenebildiğim, yerine göre sohbet edebilen, efendi kişiliği ile her zaman saygıyı hak eden @rayray93 'e, her grafik isteğimi saygıyla, nezaketle ve sabırla yapan @#Captain 'e, her türlü desteği gördüğüm @Asipatron (Kaan Abi'me) ve sayamadığım onlarca kişiye teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2016 Saat: 22:21)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunca zaman bana destek olan herkese teşekkür ederim. Birçoğunuzdan yardım alarak geldim buralara. Özellikle;
Foruma ilk girdiğimden beri saygısıyla örnek aldığım, yol göstericim diyebileceğim, her konuda fikir sorduğum ve asla reddedilmediğim @TaaRRuz adminime, görevini bırakmış dahi olsa her zaman adminim diyebileceğim @kaRanLık-61 adminime, gülüp eğlenebildiğim, yerine göre sohbet edebilen, efendi kişiliği ile her zaman saygıyı hak eden @rayray93 'e, her grafik isteğimi saygıyla, nezaketle ve sabırla yapan @#Captain'e ve sayamadığım onlarca kişiye teşekkür ederim.

Teşekkür ederim kardeşim.
- Görevini gayet güzel yapıyordun, ancak bırakma sebebini öğrendim. Bence aktifliğin gayet güzeldi, yinede sen bilirsin. Gerçekten çok olgun ve örnek bir davranış yaparak yetkini bıraktın, tebrik ederim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4 yıllık 10tl.net süresince tanıdığım en kaliteli insanlardan biridir. Gerek destek forumuna gerek 10tl.netin diğer forumlarında emeği çoktur kendisinin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En kaliteli insanlardan biriydi oda gitti. Uzun bir zaman boyunca şefimdi. Hayatında başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısaca örnek aldığım bir insandı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım gerçek hayatında ideallerine ulaşırsın ve başarını da burada olduğu gibi devam ettirirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aktif olduğum süre boyunca tanıdığım bir arkadaş, pek fazla muhabbetimiz olmadı ama sevgi, saygı çerçevesinden çıktığını hiç görmedim forumda ki duruşuyla örnek alınacak bir arkadaş.. Hayatta başarılar kardeşim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana forumu sevdiren adamdı be seviyoruz reis.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin emekliliğe sende Edward :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2016 Saat: 10:21)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldin emekliliğe sende Edward :)

"Üye olmak daha hoş, emektar rütbesi biraz tuhaf :)" dedikten sonra emekli olan kişiyim. vay be :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward : Şuan a kadar foruma verdiğin destek ve yardımların için bizzat teşekkür ederim. Hakkını helal et. Helal olsun .
Hayatında Başarılar Dilerim.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2016 Saat: 18:09)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Edward : Şuan a kadar foruma verdiğin destek ve yardımların için bizzat teşekkür ederim. Hakkını helal et. Helal olsun .
Hayatında Başarılar Dilerim.

rica ederim, helal olsun, size de göreviniz de başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz sayın admin olmuyor ama Edward'a özel muamele var burada. Tamam seviyoruz gitmesin kalsın istiyoruz ama olmaz ki hani bize konu :)

Şaka bir yana derdini düzgünce anlatıp usulünce bırakılabiliyormuş görev. Bunu gösterdiğin için seni de ayrıca tebrik ederim @Edward. Takdire şayan bir hareket. Örnek alınması umuduyla.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2016 Saat: 21:19)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz sayın admin olmuyor ama Edward'a özel muamele var burada. Tamam seviyoruz gitmesin kalsın istiyoruz ama olmaz ki hani bize konu :)

Şaka bir yana derdini düzgünce anlatıp usulünce bırakılabiliyormuş görev. Bunu gösterdiğin için seni de ayrıca tebrik ederim @Edward. Takdire şayan bir hareket. Örnek alınması umuduyla.

Yeni gectigimiz bir uygulama, af yasasi gibi herkese vurmadi malesef :)
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2016 Saat: 22:21)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunca zaman bana destek olan herkese teşekkür ederim. Birçoğunuzdan yardım alarak geldim buralara. Özellikle;
Foruma ilk girdiğimden beri saygısıyla örnek aldığım, yol göstericim diyebileceğim, her konuda fikir sorduğum ve asla reddedilmediğim @TaaRRuz adminime, görevini bırakmış dahi olsa her zaman adminim diyebileceğim @kaRanLık-61 adminime, gülüp eğlenebildiğim, yerine göre sohbet edebilen, efendi kişiliği ile her zaman saygıyı hak eden @rayray93 'e, her grafik isteğimi saygıyla, nezaketle ve sabırla yapan @#Captain 'e ve sayamadığım onlarca kişiye teşekkür ederim.

Alçak gönüllük buna denir herhalde tam olarak :) destek gördüğüm en iyi yöneticilerden biridir.yolun ve bahtın açık olsun.umarım daha iyi yerlere gelirsin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping