Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bütün gün pc başındayım diyenler oyun oynayarak para kazanın!
Merhaba arkadaşlar eğer sizde benim gibi bütün gün PC başında boş boş oturup hiçbir şey yapmıyorsanız bu sistem tam size göre :) internetten oturduğu yerden oyun oynarak para kazanmayı kim istemez ki :)

Sistemin adı Çılgın Tavuklar belkide duymuşsunuzdur ama bilmeyen ve duymayanlar için kısaca sistemden bahsedeyim.

Oyunda akçeniz oluyor ve bu akçelerle tavuk alıyorsunuz tavuklarda size yumurta veriyor ve siz bu yumurtaları satarak hem akçe hemde gerçek para kazanıyorsunuz :)

Üstelik bunu hiç yatırım yapmadan kazanıyorsunuz. Eğer sizde 3-5 lira kazanıyım boş boş oturmaktan iyidir diyorsanız linkleri aşağıya vereceğim hemen kayıt olup sizde hem eğlenip hemde para kazanabilirsiniz.

Ben oyunu 5 gündür oynuyorum ve 5 günde hiçbir şey yapmadan 80 kuruşa ulaştım eğer siz ben hiç oyundan çıkmam sürekli bonus kasarım ve sürekli yumurta satarım derseniz 5 günde rahat 3-4 liraya çıkarsınız o zaman :)

dbYAvQ.jpg

Buda hesabımdan bir görüntü gördüğünüz gibi 5 günde hiç uğraşmadan oturduğum yerde 80 kuruş kazandım ve bunu yatırımsız yaptım.

Sizde eğer referans linkimden üye olup hemen oyuna başlarsanız size 1500 akçe verecek sistem ve bu 1500 akçeye 2 adet tavuk alıp hemen üretim yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Referans linkimden üye olursanız hem 1500 akçe gelecek hemde %10 daha fazla kazanacaksınız.

Sistem İninal kartada ödeme yapıyor yani illa kredi kartınızın olmasına gerek yok.

REFERANS LİNKİM İLE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA VE HEMEN SENDE KAZANMAYA BAŞLA!

REFSİZ LİNK

Buda yine siteden bir görüntü ödeme isteyen son 20 kişiyi gösteriyor yani sistem tamamen güvenilir paranız kalmıyor adamlarda :)

REFERANS LİNKİM İLE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA VE HEMEN SENDE KAZANMAYA BAŞLA!

L39WXG.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
verdiği ücret cidden çok az. link tl gibi sistemlerle 5 günde 6 günde 10 tl kazandım şahsen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zor bir sistem. 5 günde 80 kuruş olabilir belki ancak; 8250 yumurta sattığımda bana gelen para 0.040 kuruş.

kvVymJ.png

Bunun yerine Link.TL deneyin, 2 oyun hilesiyle 1 lira kazanın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üç günde kazandığın 80 kuruşu arladaşın da dediği gibi link.tl sitelerinden kat kat kazanırsın. Bence kafanı buna yorma :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 15:55)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: verdiği ücret cidden çok az. link tl gibi sistemlerle 5 günde 6 günde 10 tl kazandım şahsen.

Daha çok kazandıran sistemler illa ki vardır ama buda güzel bir alternatif bence üstelik bunda hiç uğraş göstermiyorsun gir,yumurtaları sat ve çık :) bu kadar günde 2 kere girip bu işlemi yapsan yeterli.

5 günde 3. tavuğumu aldım ve böyle giderse çok yüksek paralar kazanabilirim zaten son 20 işlem resminide attım cidden güzel paralar kazananlar var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2016 Saat: 15:59)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üç günde kazandığın 80 kuruşu arladaşın da dediği gibi link.tl sitelerinden kat kat kazanırsın. Bence kafanı buna yorma :)

Diğer arkadaşada dediğim gibi elbette daha çok kazandıran sistemler vardır ben sadece son zamanlarda çok görmeye başladığım için üye oluyum nasıl birşeymiş acaba dedim ve sistemi beğenip burdada anlatmak istedim :) küçük kardeşlerimiz varsa belki forumda onlar için daha kolay ve ideal bir sistem bence. Hem yaptığım hiçbir şey yok sabah ve akşam günde 2 kere girip yumurtaları satıp çıkıyorum o zaten kendi kendine kasılıyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar az önce gördüğüm şeyi sizlerle paylaşmak istedim.

Sanırım adam artık bu siteyi meslek haline getirmiş :D 102 TL nedir insafsız :D

http://i.hizliresim.com/rELq63.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping