Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mouse Hkk.
Mousem Bozuldu Yeni Mouse Aldım Ama Onuda Sol Tık, Sağ Tık Ve Orta Tuşu Çalışmıyor Ama İmleç Çalışıyor, Sonra Gittim Mouse'yi Değiştirdim Onda da Aynı Sorun Düzelmiyor Taktik Verin Lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Markası nedir ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Everest 2.4G Wireless Mouse
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aldığın yerdeki kişilere söyleyebilirsin. Olmazsa bilgisayarcıya gidip sorunu neymiş öğrenebilirsin. Allah Allah Everest kötü mouse yapmaz aslında.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2016 Saat: 22:52)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aldığın yerdeki kişilere söyleyebilirsin. Olmazsa bilgisayarcıya gidip sorunu neymiş öğrenebilirsin. Allah Allah Everest kötü mouse yapmaz aslında.
İlk Aldığım Mouseyi Değiştirmeye Gittiğimde Sordum Mouseden Kaynaklanıyordur Dedi Mouseyi Değiştirdi Yenisini Verdi Onda da Aynı Sorun Oldu Bende Bir Konu Açıyım Dedim Burada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 side bozuksa mağazadaki tüm ürünleri alıp tazminat davası açabilirsin evereste :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
driver felan varsa yükle güncelle.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Everest mouse'larinda bir problem var sahsen cok sikayet duydum. Cift tiklama ve dedigin problem gibi sorunlar cikiyor ortaya. Tavsiye etmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2016 Saat: 01:33)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Everest mouse'larinda bir problem var sahsen cok sikayet duydum. Cift tiklama ve dedigin problem gibi sorunlar cikiyor ortaya. Tavsiye etmiyorum.

Ben de pek sevmiyorum. Ancak inca, a4tech alabilirsin eğer çok pahalı aramıyorsan. Ben de SteelSeries'ın var memnunum..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping