Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discovery AİR Güncelleme Sonrası Açılmıyor
Arkadaşlar ben telefona root atmış birisiyim ve bundan dolayıda güncelleme yaparken dün akşam installation aborted dedi en sonunda ve hep kendini yeniden başlatıyor açılırken yemyeşil oluyor ekran powered by android ekranıdna kalıyor nasıl düzelticem garantiyede gönderemem allah rızası için yardım edebilicek varmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rom atma programı vardı onunla stock romu içine atmayı dene. Brick olduğu için sanırım root da gidiyor. Ben de göndermiştim servise discovery'i rootlu gitti ama bir sıkıntı çıkmadı. Sen yine de rom atma programlarını dene. Discovery için kitkat atma programı vardı onunla deneyebilirsin.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://www.stockromindir.com/general-mobile-discovery-air-flash-tool-stock-rom.html#comment-12

bu sitede stock rom mevcut fakat diyorki telefon kapalıyken pcye bağlayın

ama bu illet telefon hiç kapanmıyorki güç tusuna basıyorum 1 saniye kapanıyor sonra otomtik tekrar kendini açıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2016 Saat: 18:56)Nicksiz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://www.stockromindir.com/general-mobile-discovery-air-flash-tool-stock-rom.html#comment-12

bu sitede stock rom mevcut fakat diyorki telefon kapalıyken pcye bağlayın

ama bu illet telefon hiç kapanmıyorki güç tusuna basıyorum 1 saniye kapanıyor sonra otomtik tekrar kendini açıyor

Dediğim programı bulmuşsun. Telefonun şarjının bitmesini bekle. Şarja tak ama açma telefonu. Biraz dolsun daha sonra bilgisayara bağlarsın.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping