Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil Yardım
DigitalMinds bizim başvurumuzu kabul etti. Ancak PayPal hesabı istiyor ve Türkiye'de yok. Ne yapabiliriz ?
@rayray93 @Edward
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sor diğer ödeme yöntemlerini. Bankaya havale yapıyorlar. Başvurunu merkezden mi kabul ettiler yoksa temsilci mi kabul etti?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://i.hizliresim.com/Zdmb8z.png Böyle. Biz de ininal var @rayray93 nasıl nerden soracaz
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar normal kart oluyorsa İninal de olur mmu Master Card olarak geçer mi ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR attığım özel mesajı boşver, support mail'i var sende. Ben temsilciye mesaj gönderdim. Cevap gelir yakında
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 22:36)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ScarypoweR attığım özel mesajı boşver, support mail'i var sende. Ben temsilciye mesaj gönderdim. Cevap gelir yakında

Benim yerime mi hocam ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet "bir tanıdığım katıldı, soruyor" olarak sordum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 22:45)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet "bir tanıdığım katıldı, soruyor" olarak sordum.

Teşekkürler hocam. Peki şimdi eğer para kazanamasak. Bankadan yani karttan mı para alıyorlar ? yoksa hiç mi almıyorlar ?* @rayray93
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim acil gibi kelimeleri başlığa koymak yasak bilgin olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 23:46)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim acil gibi kelimeleri başlığa koymak yasak bilgin olsun.

Sağol bilmiyordum..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 22:47)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2016 Saat: 22:45)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet "bir tanıdığım katıldı, soruyor" olarak sordum.

Teşekkürler hocam. Peki şimdi eğer para kazanamasak. Bankadan yani karttan mı para alıyorlar ? yoksa hiç mi almıyorlar ?* @rayray93

Aylık ödemen gereken aidat yok. Kazandığının belirli kısmını çekiyorlar. Kazanmazsan çekmez. Ben alternatif ödeme yöntemleri hakkında cevap alayım, ondan sonra bu işler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2016 Saat: 01:48)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aylık ödemen gereken aidat yok. Kazandığının belirli kısmını çekiyorlar. Kazanmazsan çekmez. Ben alternatif ödeme yöntemleri hakkında cevap alayım, ondan sonra bu işler

Hocam sağolasın gerek kalmadı. PayPal hesabımızı bağlıyıcaz. Yine de teşekkürler :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2016 Saat: 03:15)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam sağolasın gerek kalmadı. PayPal hesabımızı bağlıyıcaz. Yine de teşekkürler :)

PayPal ile sakata gelirsin. Banka Hesabi Acip IBANN ile parayi almak daha iyi bir cözümdür. Partnerinin yapacagi kesinti var birde Paypal'in yapacagi var. Üstelik yasakli bir sistm kullaniyorsun. Sorun cikarsa basina bela olur. Bunun disinda DigitalMinds'da 10 Euro olmadan parani yatirmiyorlar. Alt ödeme limiti bu 10 euro'da en son baktigimda 11 dolar gibi birsey oluyor. DigitalMinds'de bunun %25'ini pay olarak aliyor. Böyle bilgileri senle paylasabilirim. Türkiye temsilcisiyle aram iyidi zamaninda epey sohbet edip tatil plani yapmistik. Yunanistana gidecek olursam ugruyacagim. Baska sorun varsa cevaplarim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2016 Saat: 12:45)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-07-2016 Saat: 03:15)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

PayPal ile sakata gelirsin. Banka Hesabi Acip IBANN ile parayi almak daha iyi bir cözümdür. Partnerinin yapacagi kesinti var birde Paypal'in yapacagi var. Üstelik yasakli bir sistm kullaniyorsun. Sorun cikarsa basina bela olur. Bunun disinda DigitalMinds'da 10 Euro olmadan parani yatirmiyorlar. Alt ödeme limiti bu 10 euro'da en son baktigimda 11 dolar gibi birsey oluyor. DigitalMinds'de bunun %25'ini pay olarak aliyor. Böyle bilgileri senle paylasabilirim. Türkiye temsilcisiyle aram iyidi zamaninda epey sohbet edip tatil plani yapmistik. Yunanistana gidecek olursam ugruyacagim. Baska sorun varsa cevaplarim.

Ben kaçak kullanmıyorum PayPalı.. Almanya'da arkadaşım ablasının bi hesabı var. Paypal hesabı. Almayda açılmış bir paypal hesabı yani sorun olmaz. Ordan kredi kartına geliyor para. Başımıza bela olması işi zor çünkü yasaya aykırı bir şey yok :) Yine de yorumun için teşekkür ederim..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping