Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Partnerlik # BuzzMyVideos # SocialBlade Youtube Partnership Hakkında
Şimdi arkadaşlar. Bazı kişiler bunları internette araştırıyor fakat tam bulamıyorlar. Şimdi hemen açıklayalım;
BuzzMyVideos çoğu youtuber tarafından tercih edilen bana göre en iyi partnerlerden biri. Burada olan biri mesela Enes Batur. Paranızın %15lik kısmını sözleşme gereği alıyorlar.

- Peki bu partnerlere bu kadar para veriyoruz ama ne işimize yarıyor ?
Bu partnerler sizin yerinize youtube ile konuşabiliyor. Sizin yerinize sorun varsa hallediyor. Büyük kanallar ile etkileşim içinde olmanızı sağlıyor. Hatta telifli müzikleri bile telif yemeden kullanabiliyorsunuz. Gayet güzel bir sistem.. Ayrıca kanalınızın reklamını da yapıyorlar.

- Peki iyi hoş. Ben hangi partnerliği seçmeliyim ??
Bence size uygun olanı seçin. Güvenilir olanları seçin. Ben size BuzzMyVideos ve TGN'i önerebilirim. Bunlar gayet iyi partnerler. Tavsiye edebilirim..

- SocialBlade Partnerliği istiyorum. Şartlar nelerdir ??
Social Blade için aylık "500" izlenme almanız gerekiyor. Tabii ki kanalınızın yükselişte ve özgün içeriklerine de bakıyor tüm partner şirketleri.

- Bu olayı nasıl yorumlarım ??
Bence arkadaşlar sizin partneriniz yoksa çölde tek kalmış birisiniz. Ama partneriniz varsa bir kabile gibisiniz. Kısacası partnerlik iyi bir şeydir.. Arkadaşlar her şeyi kendim yazdım bir yerden kopya vs. almadım. Umarım Partnerliği düşünenlere iyi bir yazı olmuştur... :) :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence küçğk kanallarada verilmeli partnerlik asıl zor olan kısım başı ayda 1 abone bile zor aıyorsun kanalın büyüdükçe daha hızlı büyüyorsun ama ilk olarak kendine bir k,tle yapman gerek seni devamlı izleyen bi grubun olması lazım bu yüzden kendine ait içerikler oluşturmalısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
peki sistem nasıl işliyor, ödeme nasıl alınıyor? BuzzMyVideos hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 11:37)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence küçğk kanallarada verilmeli partnerlik asıl zor olan kısım başı ayda 1 abone bile zor aıyorsun kanalın büyüdükçe daha hızlı büyüyorsun ama ilk olarak kendine bir k,tle yapman gerek seni devamlı izleyen bi grubun olması lazım bu yüzden kendine ait içerikler oluşturmalısın

Siz partner firmasını büyümenizde yardımcı olacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yaptığın içeriğe bağlı bu.

Telifli müzikleri telifsiz olarak kullanmanız da partnere bağlı değil. Yayıncı firmanın büyük bir kanal olduğunuzdan size izin vermesi ile alakalı.

Partner firmalarına bağlı büyük kanalların "yapabilirler" diyerek adlandırdıkları ile sizi kandırmaları çok hoş. Yapabilirler, ama yapmıyorlar.

BuzzMy eğer kendisine getirisi varsa insanları birbirine senkronize ediyor. Yoksa etmiyor. Bu yüzden telif ihtarını kaldırmadığı halde partner firmamdan ayrılmadım. "Yaparız" diyip telif yediğimde "hadi sana güle güle zaa xd" yapmadığı için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hemen açıklıyorum: BuzzMyVideos Türkiye kurulumlu en büyük partner şirketi diyebiliriz. Hatta İstanbul'un ortasında bir stüdyoları var. Burada video çekme izniniz var. En pahalı mikrofonlar en pahalı ışık sistemleri burada bulunuyor. Katılım şartları is özgün içerik üretiyor mu kanal ona bakılıyor. Kanalın Telif ve topluluğun iyi durumda olmasına bakılıyor yani kanal ihtar yememeli. 18 Yaşından büyük olmak. Ancak büyük değilseniz Ebeveylerinizden 1'inin ismini ve e-postasını vermek zorundasınız. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Ayrıca kendine özgü müzikleri de var. Normalde telifli fakat siz telifsiz olarak kullanabiliyorsunuz.. Para alım kısmına gelirsek o kısım da AdSense hesabını açıyorsunuz ve Partner şirketi oraya başlanarak Google'dan kesintiyle paranızı alıp size kesinti ile veriyor. %30 kesintiydi sanırım. PayPal'a yatıyor ama kapandığı için diğer banka şeyleri var sanırım.. Bence karlı bir iş. Hatta dün gece 3'te başvurdum. Ancak kabul edilmedi. Çok kibarlar bu arada. Adamın yazdığı mesaj;

Alıntı:Hi,

Thank you for your interest in joining BuzzMyVideos Network.

Although we appreciate your videos and your channel, unfortunately we can not move your application forward.

Cheers,

The BuzzMyVideos Team
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 13:06)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2016 Saat: 11:37)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence küçğk kanallarada verilmeli partnerlik asıl zor olan kısım başı ayda 1 abone bile zor aıyorsun kanalın büyüdükçe daha hızlı büyüyorsun ama ilk olarak kendine bir k,tle yapman gerek seni devamlı izleyen bi grubun olması lazım bu yüzden kendine ait içerikler oluşturmalısın

Siz partner firmasını büyümenizde yardımcı olacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yaptığın içeriğe bağlı bu.

Telifli müzikleri telifsiz olarak kullanmanız da partnere bağlı değil. Yayıncı firmanın büyük bir kanal olduğunuzdan size izin vermesi ile alakalı.

Partner firmalarına bağlı büyük kanalların "yapabilirler" diyerek adlandırdıkları ile sizi kandırmaları çok hoş. Yapabilirler, ama yapmıyorlar.

BuzzMy eğer kendisine getirisi varsa insanları birbirine senkronize ediyor. Yoksa etmiyor. Bu yüzden telif ihtarını kaldırmadığı halde partner firmamdan ayrılmadım. "Yaparız" diyip telif yediğimde "hadi sana güle güle zaa xd" yapmadığı için.

Hocam. Yine telif yiyebilirsiniz. Ama sahte telif yersiniz. bkz: Enes Batur bir kere kapanmıştı. Telif hakkı olan ve onun kapsamında olan müzikler ücretsiz olarak kullanılabiliyor. bkz: Dutty Moonshine- Takin't Back kullandım ve telifi bastılar yüzüme..

- Eğer gerçekten benim gibi uğraşıcaksanız AfganRasulov Youtube Para kazanma serisini izleyebilirsiniz. Nasıl adsense kurulur vs. her şey anlatılmakta :) :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi ben Gizza veya TGN'e geçmek istiyorum. İstek atıcam onlara da. Bu arada arkadaşlar önemli olan aboneniz değil.. Önemli olan izlenme ve yükselişte olan bir kanal olmanız. Size bildiğim Partnerlik şirketlerini veriyorum siz araştırmanızı yapınız;

Gizza Network | Furkan Turan, , MUA, Ozan Berkil, Barış Oyunda, Azizgaming buraya bağlı ve Türkler..
Freedom Partnership | Büyük youtube kanalları gitmez. 1 aboneniz olsa da alır sizi. %40 kesinti yapar..
Awesomenesstv | Başlangıç için iyi deniyor ama tavsiye etmem :)
Quiz Network | 500 abone lazımdı sanırım.
Machinima | En deneyimli youtuberları alır. Orkun Işıtmak burada. Acaip zor şartları var. Günde 4000 izlenme ve deneyim.
Fullscreen | Günde 1000 izlenme miydi neydi o kadar istiyor.
MAKER STUDİOS | En İYİ partner şirketidir. Günlük 40.000 izlenmeydi sanırım. Pewdiepie ve onun arkadaşları (jacksepticeye vs.) burdadır. En iyi partner diyebilirim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bence bu videoyu da izleyin partnerlik sözleşmesi oluşturmadan önce.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aşağılamak gibi olmasın da, Afgan Rasulov'u izleyen bir şey bilir olmuş. Yıllardır bana bilmediğim tek bir şey öğretmeyen insan kendisi. Ayrıca BuzzMyVideos Türkiye temsilcisi. "Yaşasın Digital Minds" demesini mi bekliyordunuz?

Aşağıdaki resimlerin sahte telif'e benzer bir yönü var mı bak bakalım.
nrZdGN.png
YbmyjE.png

Eğer dağıtıcı firma değilseniz ve belirli bir kitleniz var ise telifli değilken kullandığınız müzikleri geri bildirim ile hak talebinde bulunursan haklı çıkabilirsin. Bana partnerim yapabileceğimi ve haklı bulunulacağımı söyledi, fakat dağıtıcı rolünü üstlendiğimden telifli olarak belirttiğim bir şeyden para kazanmam doğru olmaz.
AJWVAz.png

Dutty Moonshine'ı kullandıklarını gördün çünkü 7 aylık bir sürede telifsizdi. 1-2 aylık bir süre içerisinde telif hakkına tabir tutuldu. Şu an ise kendi geri bildirimleri ile telifi kaldırdılar. Dediğim gibi, basit bir kanal olsaydım ben de hak talebinde bulunurdum. Ama yarın tekrar teliften kalkarsa haberim olmazdı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 13:56)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aşağılamak gibi olmasın da, Afgan Rasulov'u izleyen bir şey bilir olmuş. Yıllardır bana bilmediğim tek bir şey öğretmeyen insan kendisi. Ayrıca BuzzMyVideos Türkiye temsilcisi. "Yaşasın Digital Minds" demesini mi bekliyordunuz?

Aşağıdaki resimlerin sahte telif'e benzer bir yönü var mı bak bakalım.
nrZdGN.png
YbmyjE.png

Eğer dağıtıcı firma değilseniz ve belirli bir kitleniz var ise telifli değilken kullandığınız müzikleri geri bildirim ile hak talebinde bulunursan haklı çıkabilirsin. Bana partnerim yapabileceğimi ve haklı bulunulacağımı söyledi, fakat dağıtıcı rolünü üstlendiğimden telifli olarak belirttiğim bir şeyden para kazanmam doğru olmaz.
AJWVAz.png

Dutty Moonshine'ı kullandıklarını gördün çünkü 7 aylık bir sürede telifsizdi. 1-2 aylık bir süre içerisinde telif hakkına tabir tutuldu. Şu an ise kendi geri bildirimleri ile telifi kaldırdılar. Dediğim gibi, basit bir kanal olsaydım ben de hak talebinde bulunurdum. Ama yarın tekrar teliften kalkarsa haberim olmazdı.

Ben AfganRasulov'u bu işlerim bittikten sonra izledim bu arada..

Hocam ben öyle biliyorum. Sizin partner şirketiniz var mıdır nedir ?

- O müziği Baturay bir videosunda kullanmıştı ve telif yememişti. Ben de kullandım telif attılar.. Bunun partner ile bir alakası varmı bilmiyorum eğer biliyorsanız aydınlatın :)

DİGİTAL MİNDS iyi midir hocam ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
An itibari ile DigitalMinds'a başvurdum. Araştırdım iyi deniliyor.. 2000 Görüntüleme ve 10 video yüklemeniz lazımmış.. Şartları..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rayray93 buyumekte tabikide yardimci oluyor siger kanallarla iletisiminizi kolaylastiriyor yani ayni anda 2 kisi video cekerseler onun aboneleri ona onun aboneleri ona abone olabilir mantiginda
Telifli muzikler icinde cok yardimci mesela gecen oyunun bi muzigi yuzunden telif aldim yani cok yardimci oluyor bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2016 Saat: 15:32)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rayray93 buyumekte tabikide yardimci oluyor siger kanallarla iletisiminizi kolaylastiriyor yani ayni anda 2 kisi video cekerseler onun aboneleri ona onun aboneleri ona abone olabilir mantiginda
Telifli muzikler icinde cok yardimci mesela gecen oyunun bi muzigi yuzunden telif aldim yani cok yardimci oluyor bence

DigitalMinds'ın şartlarına uyuyorum inşaallah alırlar. Çok yardımcı oluyorlar. Face'de grupları var
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping