Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hack Nedir? Hack Nasıl Yapılır?
Sanal alemde sıkça duyduğumuz hack nedir yüzeysel olarak değinmek istiyorum. Hack nedir, nasıl yapılır?

Hack kelime anlamı olarak ‘kırmak’ demektir. Eğer herhangi bir kişinin Mail, Facebook, Twitter vs. hesabının şifresini herhangi bir yöntemle bulursanız o kişiyi hack lemiş olursunuz. Akla hemen şöyle bir soru geliyor; ben istediğim kişilerin hesabını hackleyebilir miyim? Bunun için öncelikle bazı temel hack yöntemlerini bilmeniz gereklidir. (Hack Yöntemleri İçin Buraya Tıklayınız). Tabi istediğiniz kadar hack yöntemlerine hakim olun karşıdaki hesap sağlam bir şekilde korunuyorsa bunun için yapacak bir şeyiniz yoktur. Yani arkadaşlarınızdan ben herkesin hesabına girip çıkarım diyen biri varsa inanmayın. Hack işleri biraz da şansa kalmıştır aslında. Zaten hack in temelinde açıklıklardan sızmak vardır ve o açığı siz kendiniz uğraşarak bulmak zorundasınız. Yoksa öyle msn i yaz bekle şifresi gelsin yok öyle bir şey. Hack yapmak istiyorum ama yapamıyorum diyen biri varsa bu açıklıklardan nasıl sızabilirim diye kendisini geliştirmesi lazım. Tabi bunlarda zamanla olacak şeyler. Lütfen biraz sabredin meyvelerini topladığınızda bu iş için harcadığınız zamanın değdiğini anlayacaksınız. Tabi bunun da normal bir hırsızlıktan farklı olmadığını ve kul hakkı olduğunu hatırlatırım. Bu sitedeki tüm materyaller bilgilendirme amaçlıdır ve www.easoftware.org hiçbir sorumluluk almaz.

Hacker ne demek?
Hacker da hack yapan kişiye denir. Belli başlı hacker türleri vardır.

Hacker türlerini görmek için buraya tıklayın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping