Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optimus Rank Tasarımı Hakkında
Optimus Rank Tasarımı Hakkında
Merhabalar, rank tasarımı hakkında sizlerin de görüşlerini almak istedim. Tasarım olarak alışılmışın dışında bir şeyler denemeye çalıştım. Böyle bir rankı kullanır mıydınız ? Artı veya eksi yönleriyle açıklarsanız sevinirim. 

PMNvdd.png
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
linke basınca kimlik doğrulaması cıkıyor ve kullanıcı adı şifre cıkıyor :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2016 Saat: 18:32)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: linke basınca kimlik doğrulaması cıkıyor ve kullanıcı adı şifre cıkıyor :D

Geri bildirimin için teşekkürler. Resim yenilendi.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şimdi gördüm hocam gayet şık bir rank :) şahsen ben kullanırdım gayet güzel şöyle beyazlı sade bir temaya fevkalede gider :) 

eksi yönü yok gibi gayet göze hoş geliyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Farklı ve güzel kullanmak isterdim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş sadece bana ait olsaydı kullanırdım ben de :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kesinlikle kullanılabilecek bir rank. Şahsen kullanırdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok İyi
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özgün olduğu için harika. Öyle basit ranklar gibi olmamış.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanilabilir güzel bir rank. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Seriye devam edelim o zaman :)

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok beğendim. Hoş ve farklı bir şey. Özgün olması önemli sen de bunu başarmışsın :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping