Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime ZOE Tema Çizim Çalışması
v4AAWr.png

İndex Link : http://i.hizliresim.com/v4AAWr.png
Postbit Link : Çiziliyor ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık hocam.Gayet hoş olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üstteki menü biraz büyük geldi gözüme hocam onun haricinde her zaman ki gibi harika bir çalışma elinize sağlık.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık hocam güzel olmuş.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fena değil eline sağlık.bunu sevenler bundan ne anlıyor anlamış değilim :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2016 Saat: 00:54)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fena değil eline sağlık.bunu sevenler bundan ne anlıyor anlamış değilim :)

@kaRanLık-61 şahsen ben en çok izlenen animelerden biri olan hatta belki de ilk sırada olan one piece izliyorum. Ağladığım sahneler oluyor duygulanıp. Size de öneririm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık gene efsane olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2016 Saat: 01:44)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-07-2016 Saat: 00:54)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fena değil eline sağlık.bunu sevenler bundan ne anlıyor anlamış değilim :)

@kaRanLık-61 şahsen ben en çok izlenen animelerden biri olan hatta belki de ilk sırada olan one piece izliyorum. Ağladığım sahneler oluyor duygulanıp. Size de öneririm

Bana saçma geliyor.bir anlamda çizgi dizi yada film diyebiliriz.vaktim oldukça sinema filmi izlemeye çalışıyorum.duygulandığım daha film pek nadir onlarda Türk silah kuvvetlerinde askerleri anlattıkları için.gerçek olmayan uydurma ağlamam imkansız zaten :D
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Slider Güzel olmuş. Genel olarak güzel zaten. Ama bütün temalar sanki bir iskelet üzerinden yapılıyor gibi. Benziyor diğer temalarına da. Güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2016 Saat: 04:08)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Slider Güzel olmuş. Genel olarak güzel zaten. Ama bütün temalar sanki bir iskelet üzerinden yapılıyor gibi. Benziyor diğer temalarına da. Güzel.

@Corleone: Sen onu bile yapamıyorsun. Milleti çekemeyip alttan alta yorumlarınla küçük düşürmeye çalışacaksan hiç deneme zeki çocuk.

- Abi ellerine sağlık, senden bekleneni yapmışsın, mükemmel.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mükemmel
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sadece sevdiğim bir adam var lelouch ve britanya ama ne sevdiğim ane ne derseniz tabiki naruto @bilsoft
mavi zemin filan ayarlıyacağına birazda turuncu kullansan bleachciler ve narutocular üşüşürdü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping