Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soru&Cevap Bölümünde Şablona Uyulmama Sorunu Hakkında
Merhaba arkadaşlar tesbitlerim üzerine bu konuyu açmak zorunda kaldım. Soru&Cevap bölümünün kurallarına uyan kişi çok az. Örnek şablon var ama direk yardım istiyorsunuz. Şablona uyarak konu açın lütfen buna dikkat edin. Sonra yardım ediyoruz, yardım isteyenin sitesi 10TL.NET dışı oluyor.
Artık buna uyulmasını rica ediyorum, bu konuyu adminlerlede görüşmekteyim.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu günlerde hep yanlış anlaşılıyorum nedense..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Form artik mecburi degil, bu kurallar cok degisti guncel konulari takip edin.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2016 Saat: 23:50)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu günlerde hep yanlış anlaşılıyorum nedense..
Ben nasıl düzenleyim, kişinin sitesini bilmeden? Üyeleri forumda sıkı disiplinle sıkmıyoruz biz, sadece o bölüme koyalım diyoruz. Orası eğlence yada geyik forumu değil bir kere.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kamil55 @rayray93 @Ripbyrustavi02 @Quex Etrielle @Corleone @#Pirate @AvanT2

Yorumlarınızı bekliyorum, bu konu üzerinde tartışıp bir sonuç çıkaralım.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışıp sonuç almak istediğin konuya gelene kadar düzeltilmesi ve harekete geçirilmesi gereken çok şey var.

Foruma zıplıyorsunuz, gittiğiniz süre boyunca olup bitenden haberiniz olmadan bir sorun görüyorsunuz. Belki de o sorun şartlar gereğince rutine dönüştü? Bir mesaj atmak çok mu zor. Önerge sunmaktan daha basit oysaki.

Soru soran 3-5 kişi var. Dikkatinizi çekerse sorular da artık belirli başlı sorular var. Form olmasının sebebi insanların derdini anlatamamasıydı. Şimdi paragraf paragraf yazıyorlar.

"Bu sitenin genel bakışı nedir" sorusu için form doldurtmayalım. En azından şimdilik. Çünkü orada site linki kısmı var, kaldırsak anlamı da kalmaz. 10tr.net dışı sitelere zorunlu olmadan yardım ediyor(muş)uz. Uyanık çok, reklam maksadına soru bile sorabilirler. Neden kaosa sürükleyelim ki kendimizi, zaten karmakarışık durumdayız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2016 Saat: 13:25)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışıp sonuç almak istediğin konuya gelene kadar düzeltilmesi ve harekete geçirilmesi gereken çok şey var.

Foruma zıplıyorsunuz, gittiğiniz süre boyunca olup bitenden haberiniz olmadan bir sorun görüyorsunuz. Belki de o sorun şartlar gereğince rutine dönüştü? Bir mesaj atmak çok mu zor. Önerge sunmaktan daha basit oysaki.

Soru soran 3-5 kişi var. Dikkatinizi çekerse sorular da artık belirli başlı sorular var. Form olmasının sebebi insanların derdini anlatamamasıydı. Şimdi paragraf paragraf yazıyorlar.

"Bu sitenin genel bakışı nedir" sorusu için form doldurtmayalım. En azından şimdilik. Çünkü orada site linki kısmı var, kaldırsak anlamı da kalmaz. 10tr.net dışı sitelere zorunlu olmadan yardım ediyor(muş)uz. Uyanık çok, reklam maksadına soru bile sorabilirler. Neden kaosa sürükleyelim ki kendimizi, zaten karmakarışık durumdayız
Şablon hakkında böyle düşünüyorsan en azından site linkini eklesinler? Site linkini eklemedikleri zaman başka sitelere (10tl.net dışı) destek vermiş oluyoruz. Karmaşık şeyleri çözmek zorundayız bende bunu tesbit ettim. Karmaşaları çözmek için öncelikle forum düzeninden başlamak lazım. Haklısınız bundan daha önemli şeyler var, daha çözülememiş sıkıntılar var. Bunları çözemiyorsak çözebildiğimizi çözelim en azından.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten arkadaşlarım,adminlerim gerekli yorumda bulunmuş. Aynen katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2016 Saat: 13:29)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2016 Saat: 13:25)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışıp sonuç almak istediğin konuya gelene kadar düzeltilmesi ve harekete geçirilmesi gereken çok şey var.

Şablon hakkında böyle düşünüyorsan en azından site linkini eklesinler? Site linkini eklemedikleri zaman başka sitelere (10tl.net dışı) destek vermiş oluyoruz. Karmaşık şeyleri çözmek zorundayız bende bunu tesbit ettim. Karmaşaları çözmek için öncelikle forum düzeninden başlamak lazım. Haklısınız bundan daha önemli şeyler var, daha çözülememiş sıkıntılar var. Bunları çözemiyorsak çözebildiğimizi çözelim en azından.

Seni aşağılamak gibi bir niyetim yok kesinlikle ama sormadan edemeyeceğim; 10tr.net dışı destek vermek ve reklam hakkında ne biliyorsun?

TaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:bu kurallar cok degisti guncel konulari takip edin.

Ya gerçekten dediklerimizi okumuyorsun, ya da bir şey yapmak istiyorsun. Şu an en büyük yardımın formu doldurulmamışlar bile olsa soru&cevap konularını sonuçlandırabilmen olacaktır. Çünkü benim öncelik olarak gördüğüm problemlerden birisi Bölüm Şeflerinin cevap verme konusunda adminden geri kaldığı.

Ben diyorum ki "site linkini reklam yapılmaması için kaldırmamız lazım", sen diyorsun ki "en azından site linkini eklesinler"
rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:10tr.net dışı sitelere zorunlu olmadan yardım ediyor(muş)uz.
Yani 10tr.net dışı siteler destek isteyebilir, reklam yapabilir(miş). O kadar şeyin altından kalkmışız. Bu yazdığım bir sorunu işaret etse çözümü çok basit olmaz mı? Biz daha anlaşılan birbirimize güvenemiyoruz.
(miş, çünkü daha hiçbirimiz karara varamadık. İnsanız, vakit lazım karara varmak için)

Bu üslup ile konuşmamı istiyorsanız, devam edin. İstemiyorsanız, bana bunları söyleme fırsatı vermeyeceksiniz. Durun bir daha adminler ne yapacağını şaşırdı artık, ne çözümünden bahsediyoruz ne sonucu? İnsanlar biraz düşünmek için nefes alsın. Özel hayat denilen bir şey var. Herkesin özel hayatına "yarın birgün benim de başıma gelir" diyerek saygı duydum, 3 aydır evimin içinde "tak tak tak" sesleriyle yaşıyorum, ben iki önerimi de adminlere yaptım. Kafam almıyor daha fazlasını. Oruçlu insanlar var, bir şeyi yürürlülüğe soksak ağır gelebilir insanlara. İnsan yahu insan, robot değil yani insan. Bıraktığın gibi olmamıza imkan yok, her seferinde "geldiğinizde 1 hafta etrafı gözleyin" demek zorunda değilim ki ben. Bunun bilincinde olacak insanlarsınız. Bir üst seviyen şef senin. Okuyan ve üstüne alınan her kim ise kendinize gelin rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bölüm Şefi Ekibine Benim Olmadığım Zamanlar Birkaç Arkadaş alınmış bu arkadaşları takip ediyorum ancak yeterli desteği veremiyorlar,tabiki bende vermiyorum bu konuda bir itirazım yok ancak 1 hafta oldum geleli ve elimden geldiğince girip desteğimi veriyorum dikkatimi çeken bazı arkadaşlar tekrar geldim deyip hani şu sorunu düzeldi deyip geliyor ancak herhangi bir fark göremiyorum olsada olmasada bir fark göremiyorum ben elimden geldiği kadar yardım ederim ancak ekip arkadaşlarımında duyarlı olmasını istiyorum her ekibin bir görevi var adminlerimizden önce cevap vermeliyiz bizim görevimiz destek vermek,grafik ekibi grafikde destek verir,adminlerimizde sisteme destek verir yani herkez görevini yapmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes görevini yapmalı ve her alanda çok büyük boşluklarımız var. Sorun burada önce yetkililer bir elden geçirilmeli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping