Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Aç Ve Kazan Yarışması (26.05.2016) Yeni
Yarışmamızın adı: Konu aç ve kazan

Ödül: +25 rep ve kazanan kullanıcının sitesinin reklamı

Açıklama:
Katılan arkadaşlar destek forumunda (yani bu forumda) konu açacak. En fazla konuyu açan kazanacak. Kazanan kişiye +25 rep ve 10tr.net sitesi varsa bu sitede o sitenin tanıtımı yapılacak. 
Yapmanız gereken tek şey bu konuya yorum atmak ve açtığınız konuları yazmak.

Örnek yorum şablonu:

Yarışmaya katılıyorum,

Açtığım konu linkleri:

Link

Link

Link

Sitemin Linki(Varsa): siteadı.10tr.net

Bu şekilde yorum atıyoruz ve konu açtıkça yorumumuzu düzenliyoruz. Yani yorumumuzu güncelliyoruz.

Önemli notlar okumadan geçmeyin!!

Not1: Vereceğiniz siteniz 10tr.net altında 
bir site olmalı.

Not2: Açacağınız konular kesinlikle mybb konuları olmalı ve daha önce açılmamış olmalı. Araştırmadan açmayın.

Not3: Sürekli yeni yorum atmayın konu açtıkça linklerini yorumunuzu düzenleyerek ekleyin.

Yarışmanın bitiş tarihi 02.06.2016

(2 Temmuz 2016) Bu gün değerlendirilmeye alınacaktır. Ve sonuçlar 3 Temmuzda açıklanacak. 
Fakat konu açma süresi 2 Temmuza kadardır.

Herkese başarılar!!!
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Yarışma devam ediyor.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
Güncel

PGM
Teşekkür verenler:
Yorumumu kötü algılamazsan sevinirim. Merakımdan ötürü soruyorum,neden böyle bir şeye gerek duydunuz?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2016 Saat: 14:40)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumumu kötü algılamazsan sevinirim. Merakımdan ötürü soruyorum,neden böyle bir şeye gerek duydunuz?

Uzun zamandır etkinlik yapılmıyordu bense yapayım dedim, kardeşim senin sözünü niye kötü algılayım düzgünce soru sormuşsun :) Ben kimseye o şekil cevap vermem :)

PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2016 Saat: 17:01)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-05-2016 Saat: 14:40)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumumu kötü algılamazsan sevinirim. Merakımdan ötürü soruyorum,neden böyle bir şeye gerek duydunuz?

Uzun zamandır etkinlik yapılmıyordu bense yapayım dedim, kardeşim senin sözünü niye kötü algılayım düzgünce soru sormuşsun :) Ben kimseye o şekil cevap vermem :)

Hesap soruyormuş manasında anlayabilirsin gibime geldi o yüzden öyle dedim :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping