Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelen Mesajlara Bakarak General Mobile GM 5 Plus Almalımıyım ? Sorusunun Cevabı
Telefona çok fazla talep var , ama insanları alırken şüpheye düşüren olay Marka.
General Mobile GM 5 Plus markasının bilinmemesinden dolayı insanları şüpheye düşürüyor bu yüzden 1 aydır kullanmış olduğum bu telefonu almayı düşünenler için şöyle özetledim ;
Telefonun + Yönleri ;
+Android Güncellemenin ilk bu cihaza gelmesi (Önemli bir özellik)
+Telefon Performansı ve Donanımın 1000 TL Segmentinde Bulunmaması
+%72 lik Çerçeve/Ekran oranı
+USB Type C - Hızlı Şarj ve 3100 mAh lık güzel bir pil
Telefonun - Yönleri ;
-3100 mAh pile aldanmayın pil 6 saat dayanırsa şükrediyorsunuz,Bunun nedeninin ekranın full hd olmasıdır diye düşünüyorum şarjı yiyen ekran.
-Saf android olduğu için Müzik Çalar,Galeri,Dosya Yöneticisi bulunmamaktadır ayrı bir uygulama ile yapabiliyorsunuz
-Günde 2-3 kere gelen ahize cızırtısı.
-Bildirim Işığının Ekrana yansıması ( Rahatsız etmiyor ve arada oluyor)

ÖZETİN ÖZETİ ;
Telefon alınamayacak bir hale getiren bir - si yok,1000 tl ye bulabileceğiniz en iyi telefon.Mevcut hataların android 7.0 güncellemesi ile giderileceği söyleniyor,İnşAllah öyle olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu 2 kere açmışım yanlışıkla özür dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Almamalısın Telefonu Alırsan Teknik Servis 2 Katına Telefonu Geri Onarır,İphone 6s Veya,Samsung 4s Veya Turkcell T60(Kullanıyorum) Sorunsuzdur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefondaki bütün hatalar yazılımsal 1 güncelleme ile hepsi düzelir , teknik bir sorun yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben 3 yıllık discovery kullanıcısıyım sen şimdi böyle diyor olabilirsin ama aldıktan sonra bu rezil yüzüne bile balgam attığımız telefon seni cinnet geçirtir ne kadar telefon yaparsa yapsınlar artık ben kimseye GM ürünü onermiyorum onermiyecegimde.. uygulamaları desen bozuk kamerası çalışmıyor kasıyor iki faceye gidiyorum ısınıyor şarj yeri desen bozuk kamerası desen oda kötü ben bunu alırken ne düşündüm şimdi ne düşünüyorum bakarmisin? Discovery pişmanlıktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle @ertank dediklerine katılıyorum, ben hala Discovery kullanıyorum. Böyle bir telefon olamaz abi bir süre sonra klavyede basmadığın harflere otomatik olarak kendi basıyor, daha sonra kamera'ya ellenmeden kamera bozuluyor sonra, Çok sarj gidiyor ( Ve telefon'da ısınıyor ) Sen Telefon önerisi isteseydin, Farkım olsun dersen Piyasada çok kullanılmayan bir telefon kullan ama telefon iyide olsun yani mesela benim akrabam LG G5 çıkar çıkmaz aldı telefon iyi güzel de abi ilk çıkar çıkmaz telefon alınmaz 1 2 ay sonra 200 TL aşşağısı veya daha çok aşşağısını bulabilirsin kazık yer gibi hissedersin. Asus Zenfone 6 veyahut HTC Desire 620 bunları alabilirsin güzel telefonlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ertank @Marjinal görülen o ki teknolojiden anlamıyorsunuz , discovery ile androidone serisiin yakından veya uzaktan hiç bir alakası yok,Telefonu google yapıyor ve aradan yıllar geçmiş eski modelle neden kıyaslıyorsunuz ? donanımlara bakarsanız alakasız modeller olduğunu görürsünüz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2016 Saat: 23:05)#Literary Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ertank @Marjinal görülen o ki teknolojiden anlamıyorsunuz , discovery ile androidone serisiin yakından veya uzaktan hiç bir alakası yok,Telefonu google yapıyor ve aradan yıllar geçmiş eski modelle neden kıyaslıyorsunuz ? donanımlara bakarsanız alakasız modeller olduğunu görürsünüz.

Biz acımızı paylaştık birader.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teknolojiden anlamıyormusunuz dedin? Teknoloji'de çıkan bütün telefonları neredeyse takip eden biri olarak söyleyim : General Mobile pişmanlıktır. Gel şehrime Telefonu getireyim bak bakalım pişmanlık mı değilmi? Telefon Yapımcısının kim olduğu farketmiyor LG bana göre Samsung ve General Mobile ve HTC ve Nokia'dan daha iyi telefonlar üretiyor neden dersen Samsung'a baktığımızda S7 diğerlerine göre aynı gibi G5 ile kıyasladığımızda G5 daha iyi olmuş ( bunu bizzat görerek söyledim çünkü telefonu yakın bir akrabam almıştı ) Ve biz sana laf atmak yerine bir öneride bulunduk sen laf atmayı seçtin bu lafları yemeyide sen hakettin diyerek iyi forumlar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping