Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geri Dönüyorum !
Beni bilenler biliyordur. 3 ay önce foruma ara vereceğimi duyurmuştum. Ve sonunda yazılı sınavlarım bitti foruma geri dönüyorum. 1 hafta içinde eski aktifliğimi geri getireceğim. Ancak forumda bir aktiflik göremiyorum. Forum ölmüş resmen. 

Yaz günün makaleler ve denemeler yazmaya karar verdim. Yanımda duran herkese teşekkür ediyorum. 

Bu arada ekip işi mahvoldu. Yoluma ben ve bir kaç arkadaşımla devam ediyorum. Tasarım ile fazla uğraşmıyorum. Tasarım ekibimi kurdum. Ben ise kodlama yapıyorum. Forumdaki isteklerinizin hepsini ben yapmayacağımı söylemek istiyorum. Fazla uğraş gerektirmeyen işleri seve seve yaparım. İş yoğunluğumdan dolayı zor işleri biraz erteleyeceğim. Çok profesyonel bir şeyler istiyorsanız ücret karşılığı yapabiliriz. Ücret kendim için değildir; ekibim beleşe çalışmıyor maalesef..

Yeni bilgisayarıma göz atmak isteyenler aşağıdaki linkten bakabilirler. Parası olup mac hayranı olanlar için şiddetle tavsiye ediyorum.
http://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-pro?product=MJLQ2TU/A&step=config#

İyi Forumlar
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dönmene sevindim hoşgeldin
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin Kardeşim,
Seninle Pek Muhattap Değildik. :) Seni Tanıdığım Kadar İyi Birisin.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin tekrardan..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin. O zaman rütbeni değiştirmek zorunda kalacaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş buldum.Bu arada hoşgeldin değil hoş geldin. Ana Yazım Kılavuzu'na göre ayrı yazılır. Hoşgeldin diye bir sözcük yok.

Şuanda bir deneme üzerine çalışıyorum. Bitirdiğimde okumanızı tavsiye ediyorum :)
BERAT DESİGN

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2016 Saat: 16:12)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin. O zaman rütbeni değiştirmek zorunda kalacaksın.

Rütbemi değiştirmek konusunda düşündüm ama şuan bu rütbede gayet iyiyim. Makale yazarken grafik yardımlarını da eksik etmeyeceğim.
BERAT DESİGN

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önce şu soruyu sorayım, gerçekten 7 milyar verdin mi?

- Makale yazmak o kadar kolay değil, önce 200-300 kelime yazabilirsin sonra kendini geliştirirsin. Şahsen benimki böyle olmuştu. Makale yazmak gerçekten insana huzur veriyor hele ki canın sıkıldığında akşamları yazarken.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2016 Saat: 16:17)Neon Bariol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önce şu soruyu sorayım, gerçekten 7 milyar verdin mi?

- Makale yazmak o kadar kolay değil, önce 200-300 kelime yazabilirsin sonra kendini geliştirirsin. Şahsen benimki böyle olmuştu. Makale yazmak gerçekten insana huzur veriyor hele ki canın sıkıldığında akşamları yazarken.

Bunu burada açıkça söylemem doğru olmaz. Özelden mesaj atarsanız açıklarım.
BERAT DESİGN

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeniden hoş geldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar hoş geldin, güzel vakit geçirmen dileklerimle. Ve kod yardımında bulunanlara yardım edip benim sorumluluklarımı azaltman dileklerimle^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2016 Saat: 16:14)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-05-2016 Saat: 16:12)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin. O zaman rütbeni değiştirmek zorunda kalacaksın.

Rütbemi değiştirmek konusunda düşündüm ama şuan bu rütbede gayet iyiyim. Makale yazarken grafik yardımlarını da eksik etmeyeceğim.

Rütbeni değiştirmek için sana önerge sunmuyorlar. Sana sunulan iki seçenek var.

Alıntı:Forumdaki isteklerinizin hepsini ben yapmayacağımı söylemek istiyorum.

Ailevi meselelerin, okulun vesaire olur idare ederiz. Ama kalkmış kendi iraden ve kontrolün altında olan bir işe girişmişsin, sonra buradaki yetkini aksatacağını söylüyorsun. Eğer forumdaki görevin hepsini yapmak ise yapacaksın. 4 Youtube kanalı, 2 sosyal medya hesabı, sınavlarım, derslerim, projelerim, özel hayatım arasında yarın gelip ayda 3-5 tane gelen grafik isteklerine ben bakarsam "bunlar ne işe yarıyor" dediğimde kimsenin karşı çıkacağını sanmam. Kimse 10tr.net'den büyük değil, Bu buradaki bütün yetkililere uyarı olsun ki biz kimseye muhtaç değiliz, olmadık, olmayacağız da. Keyfiniz bilir.

İlk defa ekip işine girişiyorsan, ve ekibindeki insanlar inaktif durumda değilse ekip yönetimi ile ilgili de bana danışabilirsin. 2 kişiden, 35 kişiye koordine bir sisteme çıkış yaşadım. Çok zor oldu, öğrenerek gittiğim için. Sen de öğrenerek gitsen iyi de, takılırsan herkese sor sadece bana değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2016 Saat: 21:48)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-05-2016 Saat: 16:14)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Rütbeni değiştirmek için sana önerge sunmuyorlar. Sana sunulan iki seçenek var.

Alıntı:Forumdaki isteklerinizin hepsini ben yapmayacağımı söylemek istiyorum.

Ailevi meselelerin, okulun vesaire olur idare ederiz. Ama kalkmış kendi iraden ve kontrolün altında olan bir işe girişmişsin, sonra buradaki yetkini aksatacağını söylüyorsun. Eğer forumdaki görevin hepsini yapmak ise yapacaksın. 4 Youtube kanalı, 2 sosyal medya hesabı, sınavlarım, derslerim, projelerim, özel hayatım arasında yarın gelip ayda 3-5 tane gelen grafik isteklerine ben bakarsam "bunlar ne işe yarıyor" dediğimde kimsenin karşı çıkacağını sanmam. Kimse 10tr.net'den büyük değil, Bu buradaki bütün yetkililere uyarı olsun ki biz kimseye muhtaç değiliz, olmadık, olmayacağız da. Keyfiniz bilir.

İlk defa ekip işine girişiyorsan, ve ekibindeki insanlar inaktif durumda değilse ekip yönetimi ile ilgili de bana danışabilirsin. 2 kişiden, 35 kişiye koordine bir sisteme çıkış yaşadım. Çok zor oldu, öğrenerek gittiğim için. Sen de öğrenerek gitsen iyi de, takılırsan herkese sor sadece bana değil.

Çok haklısın. Uzun işleri yapamayacağımı söyledim. Normal istekleri yapacağım. Cuma gününden sonra aktifliğime ve yardımlarıma başlıyor olacağım...
BERAT DESİGN

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping