Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.5G Hızını Test Ettik! (334 Mbps Gördük)

4.5G Hızını Test Ettik! (334 Mbps Gördük)

Hepimiz büyük bir merakla 1 Nisan’ın gelmesini bekliyoruz. 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih olma özelliğini taşıyan 1 Nisan’dan itibaren herkes, aylardır TV reklamlarında ve internet ortamında dillendirilen ‘10 kat daha hızlı internet’ deneyimini birebir yaşamaya başlayacak. Biz de henüz bu servis hizmete girmemişken ‘Neymiş bakalım bu 4.5G’ diyerek bazı testler yaptık.

Yüksek kalitede video izleme, şarkı, albüm ya da mobil oyun indirme gibi farklı alanlarda yaptığımız testlerin yer aldığı bu video, kafanızdaki birçok soruyu cevaplayacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani bunu çok büyük başarı olarak topluma algılatmak çok büyük bir yanlış yabancı ülkelerde 6G sistemine geçerken biz hala 4.5g ile insanları empoze ediyoruz ''fiberliyoruz!'' adlı yalan uydurdular köyden adam oynatıyorsunuz daha telefon hattı bile çekmez iken.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2016 Saat: 16:27)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani bunu çok büyük başarı olarak topluma algılatmak çok büyük bir yanlış yabancı ülkelerde 6G sistemine geçerken biz hala 4.5g ile insanları empoze ediyoruz ''fiberliyoruz!'' adlı yalan uydurdular köyden adam oynatıyorsunuz daha telefon hattı bile çekmez iken.

Hangi köy telefon hattı çekmeyen ? merak ettım açıkcası şahsen biçok santral yapıldıda ayrıca yabancı ülkelere göre ne zamandan beri kendimizi sınırlandırıyoruz yabancı ülkeler 6 G geçti bizde 7 G geçelim diye bir şart mı var, veya yabancı ülkelerin standartlarındamıyız? çok sorulacak soru var böyle bakarsak konuya bana göre çok farklı bakış açıları çıkar çünkü dünya çok farklı bir şekilde sterilize edilmiş yani yapılacak çok şey yok ama aslında varda gibi bilinmezler içinde açıkcası cevabı olmayan tonlarca soru var herkes bir kafadan kendı cevabını verdığı sadece
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca internetimizi yabancı ülkelere göre koşullandırırsak adamlar şuanda :D 1,0 gbit internetı sorunsuz kullanıyorlar biz hala 32,0MBps 50MBps vs.vs. hızlarda sürünüyoruz. Buda bir gerçek :) NOT: olarak almanya en hızlı internete sahip ülkedir yalnızca 49 GB dosyayı 15 dakikada indirebilme kapasitesiyle internetın hızını sızde anlayabiliyorsunuzdur :) fiber bumudur bizimkisimidir :D düşündürür :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2016 Saat: 17:05)Beastly.Man Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-03-2016 Saat: 16:27)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani bunu çok büyük başarı olarak topluma algılatmak çok büyük bir yanlış yabancı ülkelerde 6G sistemine geçerken biz hala 4.5g ile insanları empoze ediyoruz ''fiberliyoruz!'' adlı yalan uydurdular köyden adam oynatıyorsunuz daha telefon hattı bile çekmez iken.

Hangi köy telefon hattı çekmeyen ? merak ettım açıkcası şahsen biçok santral yapıldıda ayrıca yabancı ülkelere göre ne zamandan beri kendimizi sınırlandırıyoruz yabancı ülkeler 6 G geçti bizde 7 G geçelim diye bir şart mı var, veya yabancı ülkelerin standartlarındamıyız? çok sorulacak soru var böyle bakarsak konuya bana göre çok farklı bakış açıları çıkar çünkü dünya çok farklı bir şekilde sterilize edilmiş yani yapılacak çok şey yok ama aslında varda gibi bilinmezler içinde açıkcası cevabı olmayan tonlarca soru var herkes bir kafadan kendı cevabını verdığı sadece

Muş'ta bir köyde Youtube'da videosu vardı.

Yani hadi 7G'ye geçelim demedim ben sadece bunun büyük bir başarı olarak anlatılması yanlış olduğunu belirtiyorum şuanda en gelişmiş ülkeleri örnek almalıyız ki onlara erişelim,yetişelim Türkiye gelişme sürecinde ama gelişmemiş bir ülke böyle ayrıntıları dikkate almalıyız ki tam gelişim tamamlansın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2016 Saat: 17:26)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-03-2016 Saat: 17:05)Beastly.Man Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Muş'ta bir köyde Youtube'da videosu vardı.

Yani hadi 7G'ye geçelim demedim ben sadece bunun büyük bir başarı olarak anlatılması yanlış olduğunu belirtiyorum şuanda en gelişmiş ülkeleri örnek almalıyız ki onlara erişelim,yetişelim Türkiye gelişme sürecinde ama gelişmemiş bir ülke böyle ayrıntıları dikkate almalıyız ki tam gelişim tamamlansın.

bu dediğinin olacağına kendin inanıyormusun :D ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesele olup olmaması değil. Olması gerekenler. Telefonda 3G kullanmaya başladığımda telefon çekmiyor. 2G'ye geri alıyorum.16mbit görünümlü 500kbs kullanıyorum adsl'de.

Fiber'i bitirmeden modemi kesmemeleri lazımdı. Ben dedim en başında plan işlemeyecek diye "yalın adsl" koydular. 1 yıl içinde ADSL modemler iptal olacak. Ve sizlere "yok size fiber miber çok istiyorsan telefon hattını iptal ettir al kullan yalın internet" diyecekler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2016 Saat: 17:37)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mesele olup olmaması değil. Olması gerekenler. Telefonda 3G kullanmaya başladığımda telefon çekmiyor. 2G'ye geri alıyorum.16mbit görünümlü 500kbs kullanıyorum adsl'de.

Fiber'i bitirmeden modemi kesmemeleri lazımdı. Ben dedim en başında plan işlemeyecek diye "yalın adsl" koydular. 1 yıl içinde ADSL modemler iptal olacak. Ve sizlere "yok size fiber miber çok istiyorsan telefon hattını iptal ettir al kullan yalın internet" diyecekler.

ben zaten fıber kullanıyorum yalın ınternet ev telefonu diye bir şey kalmadı gibi bir şey artık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping