Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk futbolunun KARA gecesi
Bence fotoğraf herşeyi anlatıyor...

E8l5Yn.jpg

dün geceki maç hakkında düşüncelerinizi konuya yansıtırsanız sevinirim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaptığı çok ayıptı. Sahayı sessizce terk edebilirdi ancak ucuz kahramanlığı seçti.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayip dediginiz tum dunya tarafindan takdir edildi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yaptığı çok doğruydu heykelide yaptırılıcakmış... hakem taraflı olduğunu bu kadar gösteremezdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2016 Saat: 20:49)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yaptığı çok doğruydu heykelide yaptırılıcakmış... hakem taraflı olduğunu bu kadar gösteremezdi.

Tabikide. Bu oyuncu hic bir futbolcunun yapamadigini yapti helal olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2016 Saat: 21:22)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaptığı çok ayıptı. Sahayı sessizce terk edebilirdi ancak ucuz kahramanlığı seçti.

Galatasaraylı olduğunu ne kadar da belli ediyorsun
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2016 Saat: 20:53)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2016 Saat: 20:49)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yaptığı çok doğruydu heykelide yaptırılıcakmış... hakem taraflı olduğunu bu kadar gösteremezdi.

%100 Haksızdı kırmızı kart yedin çık oyundan terbiyesizliğin luzumu yok. O zaman kırmızı kart yiyen her oyuncu atarlansın dellensin böyle bii.. sonra hakeme saldırsın TÜRKİYE sonra neden gelişmiyor? aha.. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2016 Saat: 21:55)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2016 Saat: 20:53)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

%100 Haksızdı kırmızı kart yedin çık oyundan terbiyesizliğin luzumu yok. O zaman kırmızı kart yiyen her oyuncu atarlansın dellensin böyle bii.. sonra hakeme saldırsın TÜRKİYE sonra neden gelişmiyor? aha.. 

İşin garibi ben GÖZTEPEliyim fakat bu macı seyrettim. Sizin umudunuz yere uctu kendini attı, galatasaraya vermesi gereken 3 5 tane kırmızı kart varken trabzona veriyor. Yanlış anlama o adam artık ANADOLU ÇOCUĞU o yüzden artık sen ne dersen de iş işten geçti. Macta hakemin hataları daha çok gündemde kaldı. :)

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Trabzonsporlular daha olayın başında hakemi çok itip kaktı. Hakem de sinirlendi. Kartlar faul olarak değil kin ve nefret olarak çıktı. Gözü nasıl karardıysa Galatasaray'ın da 2 kırmızı 2 sarı'sı verilmedi. Trabzonspor'a yapılanı da galatasaraya yapılan gibi gözden kaçırabilirdi.

Veya Galatasaraylı oyuncuların yapılan kararları yanlış bulmalarını, bir jest yapmalarını beklerdim. Ama sadece puan farkı varken yapılıyor bunlar. Her takım için geçerli. Bari 7 kişi kaldıklarında üstlerine gitmeselerdi.

Hatırlıyorum yıllar önce Seydou Keita, Carlos'un gözüne yumruk atınca Lugano sinirlenip hem Keita'yı hemde hakemi dövmüştü. Maç'a devam edilmedi galiba. Burada da aynı şey yapılabilirdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orada Anadolu takımlarından biri olsaydı sonuç yine aynı.Çünkü malesef Türkiye'de Kurumda ve Kuruluşta olduğu gibi futbolda ve fedarasyonda da kayırmacılık var.Para denen illet herşeyi değiştiriyor.
hakemleri anlamıyorum nedir bu büyük takım sıkıntısı nedir bu İstanbul takıntısı illa ki büyük takım kazanacak diye şart mı var ? bilmediğimiz anayasanın bir yerinde mi yazıyor.Kırmızı kart vakasından önce başka şeylerde var onu geçtim futbolcunun kırmızı kartı hakeme göstermesi yanlış ama hakemin bütün oyunu galatasaray kazansın diye elinden diye yapmayı dah büyük yanlış yemin ediyorsun sonra bunu yapıyorsun.Şike dememek için kör olmak lazım.Ben Salih Dursun 'nun yaptığını onaylamasam da yapılan protestolara hak veriyorum 2011 de aynı şey oldu fedarasyon bir şeyler yapsın artık.En azından gerçekler ortaya çıksın.Hakemi kızma bir lüksü yok ki.Biz daha çok yaşarız bunları.Ülke böyle adaletsiz oldukça ilerleriz ama işte böyle şeyler dünya medyalarına olay olur Türkiye'nin itibarı hiç yükselmez.Üçüncü Dünya ülkesinden farkı olmaz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Deniz Ateş Bitnel hakemliği bırakmıştır. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping