Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Flash Zoom Kim? (Spoiler İçerir)
Flash'ı izliyenler bilir. Bu sezon da ki kötü karakter zoom. Ben sonradan anlamışda olabilirim bilmiyorum. Sanırsam da 1-2 bölüm sonrada maskeyi çıkaracakmış. Flash'ın babası olduğuna dair söylentiler var siz ne düşünüyorsunuz?

12715200_1279127518770627_49353447553309...e=576C7F7C

maxresdefault.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Var ya girmiyim diye zor tuttum kendimi. Derslerden zaman ayırabilsem yılbaşından sonra gelen bölümleri izleyeceğim.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaşasın kötü karakterler!
CTkgDrvWEAAx6xP.jpg
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten maskesi çıktı ismail 2x12'demi yoksa 2x11'miydi hatırlamıyorum... Hunter Zolomon is Zoom.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben 2 sezonu full izledim ama göremedim Ertan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2016 Saat: 20:34)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben 2 sezonu full izledim ama göremedim Ertan.

Gözün kapalı izlersen maalesef..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hangi bölüm acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum konuyu hortlatacağım ama 2. Sezon`un ortalarına doğru Zoom`un kim olduğu açıklandı Jay Garrick olarak görünüyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Earth 1'deki Hunter Zolomon zoom arkadaşlar ne Jay Garrick'i jay earth 2'den geldi ayrıca finalin ne olacağı açıklandı.

"Zoom geleceğe kaçacak ve barry peşinden giderken aynı Trajectory'e olan olay kendisine olacak ve varlığı silinecek 3. sezonda ise Wally bir şekilde barry'nin ölümünden sonra flash olacak ve 3. sezon Wally ile geçecek " Ben barry gideceği için dizinin 3. sezonunu ve daha sonrakileri izlemeyeceğim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-04-2016 Saat: 16:10)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Earth 1'deki Hunter Zolomon zoom arkadaşlar ne Jay Garrick'i jay earth 2'den geldi ayrıca finalin ne olacağı açıklandı.

"Zoom geleceğe kaçacak ve barry peşinden giderken aynı Trajectory'e olan olay kendisine olacak ve varlığı silinecek 3. sezonda ise Wally bir şekilde barry'nin ölümünden sonra flash olacak ve 3. sezon Wally ile geçecek " Ben barry gideceği için dizinin 3. sezonunu ve daha sonrakileri izlemeyeceğim..

Bence saçma Barry gitmez o çizgi filmindedir. Barry  gideceksede zaten filmin tadı kalmaz o yüzden bayağı bir izlenme kaybı yaşanır bunu riske aldılarsa sonucunu bilemem ama Barry bana göre gitmez gibi görünüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten bu hafta yeni bölüm geldi. Neredeyse her şey açığa çıktı. Maskeli adam hariç bakalım ne olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping