Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talking Angela'nın Gözündeki Kamera
Bu Yazı Siteme aittir alıntı yapmayınız.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir yazı yazmıyorum fakat artık tekrardan yazmaya başlayacağım şimdi bildiğimiz üzere ”Talking Angela” oyununu indirmek isteyenler bilir zaten yorumları okumuşlardır

Fakat çoğu yorum sahte sadece bazıları gerçek mesela şu yalan ”tom demişki öl demiş ölmüş” bu değil ama şu mesela gerçek ”Talking Angela’nın gözünde kamera var” işte kamera konusuna gelince tam doğrulu bilinmiyor bunlar benim düşüncelerim biraz inceleyelim
Şöyle bir adam tipi oluşmakta

hqdefault.jpg?resize=480%2C360
bu fotoğraf gerçekten’de doğru bende Windows ve Android Platformlarında oynadım ve orada bir adam şeklinde siyahlık var ayrıca ”İzinler” kısmına gelince ise ”Mikrofon” ”Kamera” gibi izinler mevcut
çocuklara adres isim gibi bilgiler sormakta ve Outfit7’nin açıklaması şu şekilde
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hiçbir şekilde 13 yaş altı çocukların kişisel bilgilerini toplamamaktadırEğer böyle bir şey söz konusu olursa anında müdahale edip içerikleri temizliyoruz.”
Ayrıca Dallas adlı bir çocuk’ta en son bu uygulamayı oynarken kaybolmuş
Sadece küçük yazmış olduğum bir yazı doğruluk payı kanıtlanamamıştır fakat güvenliğiniz için kaldırabilirsiniz.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İğne gibi bir şey ile nano veriyi gözün içine yerleştiriyorlar. Herhangi bir göz doktorunun yapabileceği bir işlem. Gerçek hayatta sıkça uygulanıyor. Ayrıca canlıya yapıldığı esnada narkoz kullanılmazsa canlının ölümü gerçekleşmiyor.

Eski bir sadist göz doktoru lağım aralığında kendine kurduğu ufak laboratuvarda göz kanalına kamera yerleştiriyor, kamera ile internete yayın yaparak kurbanına işkence ediyordu. Olay gerçek fakat az bilgi var. Araştırma yapıp bulabilirsiniz. Bulamayanlar için; C.M, CSI, Forever gibi dizilerde de konu olmuştu bu olay.

Yani gözün içine yerleştirme fikri buradan geliyor büyük ihtimal ile.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen Hannibal filmine döndü iş adam kurbanlarını öldürüp derilerinden kıyafet yapıyordu bu oyun çocuk kaçırmıyor olabilir ancak veri topladığı bir gerçek telefonda oyunlara bakarken fark ettim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping