Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XSplit Gamecaster ve İşletim Sistemi Sorunu
Merhabalar. Bir kaç hafta önce başlayan HDD çalışmama sorununa işletim sistemi de dahil oldu(oh ne güzel, sorun üstüne sorun) Bende gerekli yerlere müracaat ederek Windows 8.1'den Windows 10'a geçiş yaptım.(belki düzelir diye). Tüm dosyaları falan da sildim. XSplit Gamecaster diye bir program vardı. O programı da kurdum(MSI 6 aylık lisans vermişti)

Şimdi: Programa girmeye çalıştığımda aşağıda bulunan resimdeki gibi hata alıyorum.
VvjLNr.jpg
Sanırım anlamı da XSplit penceresi oluşturulamadı gibi bir şey. 

Bir başka sorunum işletim sistemi hakkında. Windows 10'a geçince kadar tüm uygulamalarda kasma sorunu yaşıyorum. Deli gibi kasıyor. Sırf denemek için Besiege diye bir oyun indirdim(90-100 MB) oyuna girinceye kadar 2 defa markete gidip geldim. 

Tüm sürücüleri elimle güncelledim. Sonra unuttuğum var mı diye bir de Driver Booster ile güncelledim(8 sürücüyü unutmuşum, program güncelledi). 2 defa Nvidia'yı kurup kaldırdım. Ama yok. 0. hiç bir şey olmuyor. 

Kısaca(farkındayım uzun uzun yazdım) Windows 10 kasma sorununu ve XSplit GameCaster sorununu nasıl çözerim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır düzeltmez windows 10.Daha çok ram yiyor windows 10
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim bilip bilmeden sallamayın , Yok w10 daha fazla ram yiyormus nerde gördün wxp w8 w7 aralarından en az ram yiyen w10 dur kardeşim.

şimdi soruna gelirsek DriveBooster ile güncellemeyin yanliş günceller elinizle tüm sürücüleri aygit sürücsünden bulup güncellemelisiniz onun dışında EDİT 10TR DIŞI/RAYRAY buradaki yere konu açın bu forum size yardım edicektir beni m okadar fazla bilgim yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 17:39)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır düzeltmez windows 10.Daha çok ram yiyor windows 10

Arkadaşım GTA V'i kasılma sorunundan oynayamazken W10 güncellemesi sonrasında oyunu kasmadan oynamaya başladı.

Windows 10 genelde sıkıntılı bir işletim sistemi şu aralarda. xSplit'i ne için kullanıyordun veya ne için kullanacaksın? Alternatifler önerilebilir çünkü bütün sorunun ile xsplit'in sorunu bambaşka şeyler gibi duruyor. Ben de almıştım aynı hatayı. xSplit yayın için oldukça ideal olabilir ama kurulumu lisanslılarda bile işkenceye dönen bir şey.

Hatırlıyorsan skype'da görüşürken 1080p ayarını yapsam bile 480p çekiyordu. Sonra ekran oluşturulamadı hatası verip program kapanıyordu. En sonunda düzeltmiştik ama nasıl hatırlamıyorum.

32'den 64bit'e geçtiğimde benzeri bir sorun yaşamıştım. 32'ye geri dönmüştüm. Bir şey uyum sağlamıyor donanımda.

Tam olarak hangi esnada hata veriyor program? açılırken, bir şey yaparken vs.

@Enes bilmiyorsan yazma kardeşim, zorunda mısın? Bari 10tr.net dışı link verme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 19:07)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-02-2016 Saat: 17:39)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır düzeltmez windows 10.Daha çok ram yiyor windows 10

Arkadaşım GTA V'i kasılma sorunundan oynayamazken W10 güncellemesi sonrasında oyunu kasmadan oynamaya başladı.

Windows 10 genelde sıkıntılı bir işletim sistemi şu aralarda. xSplit'i ne için kullanıyordun veya ne için kullanacaksın? Alternatifler önerilebilir çünkü bütün sorunun ile xsplit'in sorunu bambaşka şeyler gibi duruyor. Ben de almıştım aynı hatayı. xSplit yayın için oldukça ideal olabilir ama kurulumu lisanslılarda bile işkenceye dönen bir şey.

Hatırlıyorsan skype'da görüşürken 1080p ayarını yapsam bile 480p çekiyordu. Sonra ekran oluşturulamadı hatası verip program kapanıyordu. En sonunda düzeltmiştik ama nasıl hatırlamıyorum.

32'den 64bit'e geçtiğimde benzeri bir sorun yaş(** ! Küfür Etmek Yasaktır - Oto Filtre ! **)ştım. 32'ye geri dönmüştüm. Bir şey uyum sağlamıyor donanımda.

Win 8.1 64 bitten Win 10 64 bit'e geçirdim. Tıklıyorum uygulamaya. Ardından giriş yapılıyor diyor, bir şeyler daha diyor(ki çalıştığı zaman da aynı yazı çıkıyordu) sonra resimdeki sorun çıkıyor, sonra çıkış yapılıyor diyor. programın arayüzünü görebilsem sorun yok da, göremiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 19:34)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-02-2016 Saat: 19:07)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

32'den 64bit'e geçtiğimde benzeri bir sorun yaş(** ! Küfür Etmek Yasaktır - Oto Filtre ! **)ştım. 32'ye geri dönmüştüm. Bir şey uyum sağlamıyor donanımda.

Win 8.1 64 bitten Win 10 64 bit'e geçirdim. Tıklıyorum uygulamaya. Ardından giriş yapılıyor diyor, bir şeyler daha diyor(ki çalıştığı zaman da aynı yazı çıkıyordu) sonra resimdeki sorun çıkıyor, sonra çıkış yapılıyor diyor. programın arayüzünü görebilsem sorun yok da, göremiyorum.

8.1 bile kullanmıyorum açıkçası sürükle-bırak problemleri olduğu için 8 de bıraktım sistemi. DirectX, Direct3D kurulu mu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun düzeldi. DirectX (ne alakaysa) tekrar kurulum yaptım ve düzeldi.(zaten mevcut bir program nasıl oldu da hata verdi acaba?)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2016 Saat: 21:28)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun düzeldi. DirectX (ne alakaysa) tekrar kurulum yaptım ve düzeldi.(zaten mevcut bir program nasıl oldu da hata verdi acaba?)

DirectX sürümü ve xsplit'in onu görmesi ile alakalı. xSplit'in çalışma düzeni ekran kartına, OBS'ninki işlemciye bağlı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping