Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekran kartı VGA dvi hakkinda
Arkadaşlar bu gtx750ti ekran katı aldimda şimdi bu ekran kartının arkasında dvi giriş var gaiba ve benim monitör VGA girişi var nasıl takicam nolur çözümü var deyin ya vatandaşı abi dönüştürücü falan tak dedi olur dedi çözümü var demekki ama başı bi çözüm yolu soylermisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende GTX 750ti MSI versyonunu kullanmaktayım orada 2 adet dvi girişi var birisi vga yi destekliyor digeri desteklemiyor 2.sine takicaksın istersen fotografını çekip at ben yardımcı olayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benimki MSI değil asus ve tek dvi var o mavi olan yok iste
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2016 Saat: 19:29)transfortrues Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benimki MSI değil asus ve tek dvi var o mavi olan yok iste

Seninki mini versyonmu tek fanlı olan ? ucuz olan versyonu galiba Strix serisi arkadasımda var ondada 2 slot var herneyse o slota takmayı denedinmi ? eğer olmadıysa elektrikci yada internet kafelerden VGA dönüştürücü alıp kullanabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tam olarak 2 fanli asus gtx 750ti oc gddr 5 ekran kartı 510 TL hee :D saka yapıyorum neyse onda diğer giriştemi var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet, MSI ve ASUS ve Orjinal (Nvidia Version Dokunulmamıs) 2 girişli seninki minik olanı vga dene olmazsa dönüstürücü takman lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkur ederim ılgın için de dvi kablosu nerden bulcm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2016 Saat: 22:24)transfortrues Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim ılgın için de dvi kablosu nerden bulcm
dvi kablosu bulmayacaksın. böyle küçük dönüştürücüler var bi ucu dvi bi ucu vga ucuz bişeydir. Ondan al tak ekran kartının dvi girişine diğer ucunada ekranı bağlıycaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping