Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ThFrm Tema Çizimi
Öncelikle @XR's Oktay'a teşekkür ederim. Onun bir teması vardı. Bu renklerde, kodlamak için psd istemiştim ancak elinde psd yoktu silmişti sanırım öyle hatırlıyorum. Bende bu renklerde daha farklı bir şeyler denedim ve oldu gibi. Daha devam ediyorum bakalım:

thefrm.png
HD: 
Kod:
https://wmcanavari.com/thefrm.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eline sağlık güzel gidiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her zamanki gibi süper :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :) Bakalım nasıl duracak kodlandığında. Daha çizimi bile bitmedi gerçi :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Gidiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, beğendim
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık,sevdiğim tür.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fişeqq fişeqq metoşşş
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Falcon @transfortrues @Sezar38 @Secilmis42 @Cratos @Corleone @The Legend @Albırt Enişten @Chrome Starde çizim güncellendi. CTRL+F5 kombinasyonunu kullanarak görebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinr sağlık metehan, yine farkını göstermişsin kardeşim. Çizimlerinde kodlamalarında fevkalade. Destekte tema diyince aklıma zaten ilk oktayla sen geliyorsun. Başarılarının devamını dilerim, tema sorumlulugu yetkisinede gelince zamanında belki birkaç tatsizlik olmuş olabilir fakat görevi sonuna kadar hakediyorsun...
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2016 Saat: 15:31)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinr sağlık metehan, yine farkını göstermişsin kardeşim. Çizimlerinde kodlamalarında fevkalade. Destekte tema diyince aklıma zaten ilk oktayla sen geliyorsun. Başarılarının devamını dilerim, tema sorumlulugu yetkisinede gelince zamanında belki birkaç tatsizlik olmuş olabilir fakat görevi sonuna kadar hakediyorsun...

Sağolasın^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş elinize sağlık. Benim temayı atar mısınız özelden dağıtacağım.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2016 Saat: 13:45)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her zamanki gibi süper :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşacak mısın bu temayı, çok beğendim çünkü. Bir forum projemde kullanmak isterim. 
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2016 Saat: 16:20)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşacak mısın bu temayı, çok beğendim çünkü. Bir forum projemde kullanmak isterim. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
son halina ek olarak yorum:
muntazam ama çok kararık olmuş :) eline sağlık genede bu benim görüşüm tabii
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2016 Saat: 16:20)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşacak mısın bu temayı, çok beğendim çünkü. Bir forum projemde kullanmak isterim. 

Özel Yapılıyor galiba. Bu Arada Bazı Yazı Fontları Başka Olabilirdi Yinede Müthiş Ve Başarılı Elinize Sağlık.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping