Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi video çekme programı hangisi?
Başlıkta da belirttiğim gibi oyun dışında video çekeceğim bunun için en iyi video çekme programı hangisidir? Öneriniz nelerdir?

Ram: 4GB
İşlemci: İntel Core i5

Bunları da göz önünde bulundurarak yazarsanız daha faydalı olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önerim Open Broadcaster Software'dir Ücretsiz Ve Kalitelidir.
İndirmek İstersen:
Kod:
https://obsproject.com/download
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
XSplit Broadcaster var. Fraps var. Camtasia var benim bildiklerim. Tabi ki Önerim Oyun olmayacaksa XSplit Broadcaster. Yalnız ücretli diye biliyorum. Korsan sürümünü bulursan kullanabilirsin.

Bandicam ya da Camstudio önermiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bandicam HD Kalitede Ücretsiz Çekersin Hem Oyun Video su Hem Nornal Video
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet bandicamda hem oyun sekmesi var hem genel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bandicam ve Fraps tarzı video çekme programlarını sevmiyorum bu yüzden Open Broadcaster Software deniyeceğim. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Open Broadcaster Software yayın yapmak için kullanılan bir programmış, ben yayın yapmıyacağım. Eğitim vb. video çekeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nvidia Shadow Play
fps düşüklügü vs olmadan video çekebiliyorsunuz ekran kartı üzerinden çekiyor bu yüzden ekran kartınınızın NVidia gtx 660 ve üzeri olması gereklidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekran kartım: AMD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 14:38)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Open Broadcaster Software yayın yapmak için kullanılan bir programmış, ben yayın yapmıyacağım. Eğitim vb. video çekeceğim.

Hayır Sadece Yayın Değil Open Broadcaster Software Ayarlar Kısmında Değiştiriliyor.
-Ben Open Broadcaster Software Kullanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 15:39)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2016 Saat: 14:38)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Open Broadcaster Software yayın yapmak için kullanılan bir programmış, ben yayın yapmıyacağım. Eğitim vb. video çekeceğim.

Hayır Sadece Yayın Değil Open Broadcaster Software Ayarlar Kısmında Değiştiriliyor.
-Ben Open Broadcaster Software Kullanıyorum.

Teşekkür ederim, @Edward'ın dediğini indirdim. Köyde artık Sony Vegas Pro ile editlerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle ve kesinlikle Mirillis Action derim. Ekran video kaydı ve oyun video kaydı özellikleri mevcut. İstediğin kallitede video çekebiliyosun ayrıca video ve sesi ayrı kaydetmenize olanak sağlıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler, sony vegas pro ile iyi şeyler çıkaracağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2016 Saat: 21:49)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, sony vegas pro ile iyi şeyler çıkaracağım.
Render içinde adobe premiere öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping