Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okullara kodlama dersi konulması düşünülüyormuş, ne düşünüyorsunuz bu konuda?
(19-01-2016 Saat: 19:14)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-01-2016 Saat: 18:36)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk düşünülecek konu bunun öğretmenleri nerede? Zaten kızlar bence direk sıkılırlar genel ders olursa. Eğer ki seçmeli olursa zaten güzel olur.

Bir Çok İşsiz Bilgisayarcı , Bu Bölümü Bitiren Kişinin Olduğunu Düşünüyorum Ben , Elbet Bulunur ..

İşsiz olan bilgisayarcılar emin ol bir yazılımcı kadar bilgi bilmiyorlardır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2016 Saat: 19:18)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-01-2016 Saat: 18:36)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk düşünülecek konu bunun öğretmenleri nerede? Zaten kızlar bence direk sıkılırlar genel ders olursa. Eğer ki seçmeli olursa zaten güzel olur.

Bir Çok İşsiz Bilgisayarcı , Bu Bölümü Bitiren Kişinin Olduğunu Düşünüyorum Ben , Elbet Bulunur ..

İşsiz olan bilgisayarcılar emin ol bir yazılımcı kadar bilgi bilmiyorlardır.
Bilip bilmemeleri neyi degistirirki ? Bende bilgisayarci derken yazilimcilari kastetmistim zaten . Bunun okulunu okuyanlari kastetmistim. Dort dortluk bir is olmayacagi belli zaten...
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence yaklaşık 10 yıl geç gelmiş bir düzenleme. Ben ilk kez programlama ile 7. sınıfta tanışmıştım. Hemen bilgisayarımdan tüm oyunları sildim. Öğrenciler oyun bağımlığı ile sürüneceklerine yararlı işler yapmış olurlar.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2016 Saat: 20:14)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence yaklaşık 10 yıl geç gelmiş bir düzenleme. Ben ilk kez programlama ile 7. sınıfta tanışmıştım. Hemen bilgisayarımdan tüm oyunları sildim. Öğrenciler oyun bağımlığı ile sürüneceklerine yararlı işler yapmış olurlar.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2016 Saat: 20:14)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence yaklaşık 10 yıl geç gelmiş bir düzenleme. Ben ilk kez programlama ile 7. sınıfta tanışmıştım. Hemen bilgisayarımdan tüm oyunları sildim. Öğrenciler oyun bağımlığı ile sürüneceklerine yararlı işler yapmış olurlar.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten yokmu gerekli bolumlerde,sacma olur bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Kızları boş ver sen, derste ön plana çıkarsın :D

Aynen öyle bilgisayarcılar çok işsiz kalıyor, Türkiye de böyle bir sorun var.

Bu ders konulursa sınıf birincisi olurum ne diyim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping