Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine banned yine..
- KONU TAMAMEN HAK ARAMA AMAÇLI AÇILMIŞTIR -

(Olay yasağımın açılmasından ibaret değildir)

Her ban yediğinde ağlıyorsun diyenlere selam, ağlamıyorum hakkımı arıyorum. Belki dün çok fazla cıvıttım evet doğru.
Şimdi forumumuza yeni katılan "KaanBey" 'e tekrar hoşgeldin demek isterim ismi hala çok tanıdık gelsede hoşgeldin kardeş. Bu arkadaşla aramızdaki olayı aslında ben başlattım, buna bir özel mesaj atmıştım içeriğinde "Çok fazla post kasıyorsun" yazısıda geçiyordu tabii doğal olarak bu arkadaşımız herhalde ben gibi çabuk sinirlenen biri direk yaptı atarını. Daha doğrusu "yeter kardeşim" felan yazdı sonrada ben cevap verdim olay iyice kızıştı, derdin ney demek için sesli bir ortama çağırdım. "TS3 , Skype , Telefon" vb. yerlerde sesli konuşmak için yoksa bu olay olmayacak dedim ama cevap vermedi. Daha sonra iyice düşünüp "Hoşçakalın.." adlı konuyu açtı oradaki ilk yorumumda yorumu attıktan sonra olay çıkar şimdi deyip kötü yorumu iyi yoruma çevirecektim "KaanBey" 'in o yorumdan sonraki yorumunu görünce vazgeçtim, tartışmaya atıldım @kamil55 @Edward hocalarımın güveninide kırdım sonrasını zaten biliyosunuz.

@TaaRRuz Abdullah hocam, desteğin en altına (Footer) bu yazıyı yazan adam, orada o yazının olduğunu bile bile faydalı üyesini acımadan yasaklar mı?

Forumun N'leri

En Faydalı Üye
Son zamanların en faydalı üyesi(Adminlerin seçimidir.);
ertank

Uzun lafın kısası 2 şahısdan özür dilerim :)

@KaanBey @#BeşikTaş'ınKızı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililer dışında yorum istemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özür dilemen güzel hoşuma gitti ama olan oldu artık , ben grafiker başvrusuunu askıya aldım. Tasarım vs.. bir şeyler cizer ara sıra paylaşırım. Daha sonra başvurunun artık onaylanacağını düşünürsem o zaman tekrar açarım. Bende senen özür dilerim bu böylece kapansın. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 13:45)KaanBey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özür dilemen güzel hoşuma gitti ama olan oldu artık , ben grafiker başvrusuunu askıya aldım. Tasarım vs.. bir şeyler cizer ara sıra paylaşırım. Daha sonra başvurunun artık onaylanacağını düşünürsem o zaman tekrar açarım. Bende senen özür dilerim bu böylece kapansın. :)

Söz yetkiliye kalmış, tekrardan özür dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim burada onları kaç kişiye yaptıktan sonra özür ile senin iyi biri olduğnu göstereceğinimi sanıyorsun her konuda belkide birilerine laf atıyorsun.Banı Hakettin foruma ilk katılanlara bu tarz davranışlar doğru değil bide hakkımı arıyorum diyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada post kasıyorsa yetkili ilgilenirdi senin ne haddine insanları bunlatmak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:23)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim burada onları kaç kişiye yaptıktan sonra özür ile senin iyi biri olduğnu göstereceğinimi sanıyorsun her konuda belkide birilerine laf atıyorsun.Banı Hakettin foruma ilk katılanlara bu tarz davranışlar doğru değil bide hakkımı arıyorum diyor.

(16-01-2016 Saat: 14:24)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada post kasıyorsa yetkili ilgilenirdi senin ne haddine insanları bunlatmak

Sende suçlayacağına, abilik tavsiyesi verseydin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ah ertan ah,
Ozurun sorun değilde,
Ben affederim affetmesine sen davranislarini duzeltmeye bak.
Onemli olan Taarruz adminimizin affetmesi hakkinda hayirlisi olur umarim^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:26)SileX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2016 Saat: 14:23)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim burada onları kaç kişiye yaptıktan sonra özür ile senin iyi biri olduğnu göstereceğinimi sanıyorsun her konuda belkide birilerine laf atıyorsun.Banı Hakettin foruma ilk katılanlara bu tarz davranışlar doğru değil bide hakkımı arıyorum diyor.

(16-01-2016 Saat: 14:24)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada post kasıyorsa yetkili ilgilenirdi senin ne haddine insanları bunlatmak

Sende suçlayacağına, abilik tavsiyesi verseydin.
Kardeşim yanlışlarını söylüyorum , birdahakine böyle yapmassın inşallah bu tarz davranışlarda bulunacağına daha açıklayıcı bir p.m atsaydın bence böyle yaparsan uyarı alabilirsin şeklinde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Abdullah hocam, desteğin en altına (Footer) bu yazıyı yazan adam, orada o yazının olduğunu bile bile faydalı üyesini acımadan yasaklar mı?

Bu söylediğinden utanman lazım. Zamanında en faydalı üye seçilen birisi bu kadar nasıl rezil duruma düşüyor diye.

"İnsanlar değişir. Kimisi gelişir, kimisi şahsını bitirir."
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:31)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Abdullah hocam, desteğin en altına (Footer) bu yazıyı yazan adam, orada o yazının olduğunu bile bile faydalı üyesini acımadan yasaklar mı?

Bu söylediğinden utanman lazım. Zamanında en faydalı üye seçilen birisi bu kadar nasıl rezil duruma düşüyor diye.

Yeni sayfa açmak zor değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:33)SileX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kitap aynı olduktan sonra yeni sayfa açmanın manası yok. Kitabı kendine sen zincirlemişsin dönüşü olacağını sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:35)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kitap aynı olduktan sonra yeni sayfa açmanın manası yok. Kitabı kendine sen zincirlemişsin dönüşü olacağını sanmıyorum

Kitabin yazilari silip değişebilir bunuda unutmayalim. Murekkeple bile yazilanin ustunu ortebiliyoruz. Ve devam edebiliyoruz hayat bu aslinda. Hep ayni basliyor bitiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Zincirin kilitini burdakı en yakın arkadaşıma vermiştim, ona söylerim açar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:37)SileX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kendi iradeni umarım başkasına tekrar teslim etmezsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:39)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2016 Saat: 14:31)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu söylediğinden utanman lazım. Zamanında en faydalı üye seçilen birisi bu kadar nasıl rezil duruma düşüyor diye.

Sana teslim etmediğime şükür çekmeliyim. (Konuyu baltalamayı bırak kardeş yoksa rapor edeceğim)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2016 Saat: 14:42)SileX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2016 Saat: 14:39)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2016 Saat: 14:33)SileX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sayfa açmak zor değil.

Sana teslim etmediğime şükür çekmeliyim. (Konuyu baltalamayı bırak kardeş yoksa rapor edeceğim)

Akıllanmadığın buradan belli...
Üstüne üstün bir de en faydalı üye seçildiğin halde bunu yaptığını söylüyorsun..
Onuda alıyorum senden bu hesabınıda banlıyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform