Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayın Üyesi Seçimleri[Yeni Sistem] 2016
(04-01-2016 Saat: 23:38)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2016 Saat: 23:27)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2016 Saat: 23:25)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kitlemek istemiyorum iki olgun insan gibi durmalarını bekliyorum. Güzelim proje çöpe gitmesin.

Konu zaten bu tür yorumlar yüzünden çöp olmuş. Admin olsam proje yerine yönetimi düzenlerim.

En mantıklı konuşmayı burada sadece cem yapmış. Yani şu sitede çıkan her kavga istisnasız neredeyse tamamı saçma sapan sebeplerden edilen, gereksiz bir ömür törpüleme mazoşizmi bildiğiniz. Kıskançlıklar olur, alınganlıklar ya da beklentilere dair bencillikler. o sebep ya da bu sebep; farketmez neden edildiği o kavganın. Çünkü her iki tarafa göre haklı taraf belli zaten, yazık yani cidden yazık.

Forumdaki üyelerin Emsalsizle bana sert yaklaşımından dolayı kendi aramızda meseleyi hallettik teeşkkürler. Artık daha fazla mesaj yazmak istemiyorum bununla ilgili konu kilitlenmişti zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2016 Saat: 01:03)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kilitleyen kimse açsın bu güzel ve aktif bir proje sadece kurallariyla biraz oynarız.Herkesi tatmin edecek bir noktaya getiririz.Uye basvurusu tarzinda degil hele sureli hic degil.Oylamada olmazEkiptekiler isimleri belirler denetim denetler en son 3 e indirilir ve oylama ile secilir.Yoksa herkes arkadasına oy versin...Boyle olmaz daha mantikli ve stratejik ilerlemek lazim.
@TaaRRuz Yazdığın yorumu pek anlayaadım. Tüm üyelerin katılacağıbölümü anladım. Özel mesaj yolu ile size ulaşsam detaylı anlatım sağlayabilirmisiniz bana?
(05-01-2016 Saat: 01:41)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2016 Saat: 23:38)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2016 Saat: 23:27)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2016 Saat: 23:25)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kitlemek istemiyorum iki olgun insan gibi durmalarını bekliyorum. Güzelim proje çöpe gitmesin.

Konu zaten bu tür yorumlar yüzünden çöp olmuş. Admin olsam proje yerine yönetimi düzenlerim.

En mantıklı konuşmayı burada sadece cem yapmış. Yani şu sitede çıkan her kavga istisnasız neredeyse tamamı saçma sapan sebeplerden edilen, gereksiz bir ömür törpüleme mazoşizmi bildiğiniz. Kıskançlıklar olur, alınganlıklar ya da beklentilere dair bencillikler. o sebep ya da bu sebep; farketmez neden edildiği o kavganın. Çünkü her iki tarafa göre haklı taraf belli zaten, yazık yani cidden yazık.

Forumdaki üyelerin Emsalsizle bana sert yaklaşımından dolayı kendi aramızda meseleyi hallettik teeşkkürler. Artık daha fazla mesaj yazmak istemiyorum bununla ilgili konu kilitlenmişti zaten.
Uzatmaya artık hiç gerek yok. Power arkadaş ile aramızda çok ufak pürüzler vardı özel mesaj yolu ile hallettik. Daha fazla uzatmaya gerek yok olay tatlıya bağlandı :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping