Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hide eklentisi gelişebilir!
Bunu denediğimde çok mutlu olmuştum olduğu için.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi hide eklentisi 10tr.netde kullanılmıyor. Ben de mykod ile yapılabileceğini düşünüyorum. Yorum yazdığımızda değil de resmin üstüne tıkladığımızda cevap yazma yerine gidilsin ve cevap yazıldıktan sonra otomatik konuya yönlendirilsin ve sonundaysa link açılsın?

http://forumshare.10tr.net/showthread.php?tid=16
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hidenin açığı var. Çok kolay hemde sadece pro editör ile kapanıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2015 Saat: 14:48)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hidenin açığı var. Çok kolay hemde sadece pro editör ile kapanıyor.

Eee napcaklar forumu mu hackleyecekler? Hacklesinler o zaman hadi saçma sapan yorumlar yapın -_-

Bu aralar çok post kasıyorsun benden söylemesi. Ters anıma gelirsin görürsün o zaman. Azıcık konuyla alakalı birşey yaz. İnsanlara faydan dokunsun ciddi birşey söylüyorum. yarın birgün sende yararlanacaksın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu İle alakalı değil ama @Sezar38 cidden çok post kasıyor gereksiz yere benim konularımda da yapmaya başladı ben de rahatsız olmaya başladım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
demek istediğim hideye cevap ve kayıt olmadan bakabiliyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konulara yazarak değilde bunu yetkililere bildiriceksiniz rahatsız oluyor iseniz. ben varım o var bu var gibi.

@Sezar38 arkadaşta post kasmak değilde konuyu açıklamak istemiş çokta bir şey diyecek bir durum yok daha dikkatli olur kendisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2015 Saat: 15:10)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konulara yazarak değilde bunu yetkililere bildiriceksiniz rahatsız oluyor iseniz. ben varım o var bu var gibi.

@Sezar38 arkadaşta post kasmak değilde konuyu açıklamak istemiş çokta bir şey diyecek bir durum yok daha dikkatli olur kendisi.
genellikle mobil olduğum için açıklamalı yazmıyorum Anlarlar diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping