Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA 5 Hatası var nasıl düzeltebilirim?
Daha oyunu dün aldım. Kurdum. Bugün ise saat sabah 9 dan beri 55GB yı 60GB tamamlamak için indirme yaptı. Uptade yaptı. 4 Gibi bitti onlar. Şimdi oyunu açamıyorum bu hata var
nmzsup5o.png

Safe Mode basınca da aynı sorun var. Retry basınca da. Sonuna -verifiy işlemi de koydum. İki kere yaptım işe yaramadı. Rockstar Games klasöründe değil oyun. Social Club ile ayrı yerlerde anlayacağınız. Fakat sorun bu değil gibi gözüküyor. Nasıl düzeltirim bunu bilmek istiyorum, Oyunu aldım ve oynayamadım çok sinir bozucu bir durum olmaya başladı. Çaresi de yok doğru düzgün. Not: Oyun Steamdan değil kutulu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunun kendi destek sistemiyle iletişime geçebilirsin.Zaten linki vermiş yardımcı olmak zorundalar.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-09-2015 Saat: 18:21)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun kendi destek sistemiyle iletişime geçebilirsin.Zaten linki vermiş yardımcı olmak zorundalar.

Bana da aynı şeyleri söyleyecekler. Rockstar bu konularda açıkçası aşırı ilgisiz. Yine de deniyim en iyisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun daha epey bir yeni olduğu için pek sorun çözümlerinin yaygınlaştığını düşünmüyorum o nedenle çareyi yine orada aramakta fayda görüyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezueldue-gta-5-exited-unexpectedly-hatasi.182336/page-2

Bunları yaptığını sanıyorum da yapmadıysan bile bir bak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Denedim hepsini şimdi. Sıkıntı çıkmadı ondanda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ticket değil genel sorunlar merkeziymiş. Ekran kartı güç ayarını tasarrufa alan çalıştırıyor arkadaş. Ne bahtsız adamım ben ya. İnsan orjinal oyun alıp sorun yaşar mı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.Net Framework kurdum. D3dCompilier_43.dll ve ximput1_3.dll koydum çalıştı. Rahatladım şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fakat istedigin kadar o .dll leri kur yine hata vericek sorun ekran kartı ile alakalı ama su anda müsait değilim müsait olunca daha detaylı bir inceleme yapabilirim.

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yo hiçbir sorun vermiyor? Gayet her türlü şeyi rahat yapıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping