Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOLD , GTA 5 PC için Tek oyunculu diyor?
Kod:
http://www.gold.com.tr/gta-5-pc-oyunu_u

Özellikler'e basın, Tek oyunculu diyor oyun tipi olarak. Ben bunu alırsam Online oynayamaz mıyım? Multiplayer oynayamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. Haliyle Multiplayer oynayabileceğim türünü istiyorum. Fakat bunu alırsam ve sadece Single player imkanım olursa gerçekten elimde patlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence internet hatası böyle birşey olmaz sebebi şu türkiye'de sanırsam böyle büyük marketlerin singleplayer(korsan) olan oyunları satması yasak diye biliyorum kesin bir şey diyemem ayrıca 175TL isterseniz sizin için gold'a sorabilirim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 20:15)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence internet hatası böyle birşey olmaz sebebi şu türkiye'de sanırsam böyle büyük marketlerin singleplayer(korsan) olan oyunları satması yasak diye biliyorum kesin bir şey diyemem ayrıca 175TL isterseniz sizin için gold'a sorabilirim.

Aral Game sponsorluğunda satıyor. Bana da oyunun içinde ekli olduğundan biraz mantıksız geldi MP olmayacak olması, Fakat Çoklu Oyuncu diyince Pes 14 , Fifa 15 falan çıkıyor. Bunun da çıkması lazım. Sorabilirseniz güzel olur. MP Olmadıktan sonra gerçekten almanın hiçbir anlamı yok çünki. Doğum günü hediyem olacak, elimde patlamasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam hocam ben size yarın akşam saatlerinde yada öğle saatlerinde kesin dönüş yapacağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun Tipini diyor herhalde yazdıkları kadarı ile siz iki kişi oynayamazsınız ama pesi iki kişi oynayabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 20:21)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyun Tipini diyor herhalde yazdıkları kadarı ile siz iki kişi oynayamazsınız ama oesi iki kişi oynayabilirsiniz.

Oyun tipinde "Çiftli Oyunlar" diye bir şey var Co-op gibi sanırsam. PES gibi iki kol takıp oynayabileceğimizi belirtiyorsa Star Craft ta var o da sanırım çift kişi desteklemiyor fakat orada mesela. Kafam karıştı şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence tek oyunculuda güzel bir oyun bilgisayatın kaldırabilecek vede kasmayacaksa almalısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 20:24)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence tek oyunculuda güzel bir oyun bilgisayatın kaldırabilecek vede kasmayacaksa almalısın

Tamam zaten manyak gibi istiyordum oyunu her türlü sevdalısıyım 180-190TL verip online olanını da alabilirim bir ihtimal. Ama bu olursa bunu kesin rahat alırım. MP Olmasa da güzel oyun onu biliyorum. Kasmadan oynarım ben bunu. Dert o değil. MP Olmadan benim için anlamı yok. Arkadaşlarım hep MP oynayabiliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten single'ı korsanda oynayabiliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 20:38)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten single'ı korsanda oynayabiliyor.
Ne anlamı kalır yani. Minecraft PS4 demiş, iki kol takıp oynuyorlar. Çok oyunculu oysa tek oyunculu da dediğiniz gibidir büük ihtimal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten gold geri kabul eder ama single olduğunu sanmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çünkü tüm GTA oyunları tek oyunculudur ek olarak görevlerden bağımsız multiplayer özelliği vardır.Tüm GTA serilerinde bir hikaye vardır ve bu hikayeyi de tek oyuncu oynar bu yüzden tek oyuncu kategorisinde.Ayrıca GTA 5 alırsan multiplayer seçeneğide gelir çünkü oyunun içinde zaten o kısım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 21:10)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çünkü tüm GTA oyunları tek oyunculudur ek olarak görevlerden bağımsız multiplayer özelliği vardır.Tüm GTA serilerinde bir hikaye vardır ve bu hikayeyi de tek oyuncu oynar bu yüzden tek oyuncu kategorisinde.Ayrıca GTA 5 alırsan multiplayer seçeneğide gelir çünkü oyunun içinde zaten o kısım.

Karara vardım zaten her türlü MP olmak zorunda başka çıkışı yok. İlk defa 20tl üzerinde oyun alacağım o yüzden endişem oldu.

Bunu steam'a bağlamam mümkün müdür? Arkadaşlarım ile kolay oynamam için?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilmiyorum fakat steam'den oynamak istersen steam'den satın alabilirsin.179 TL orada aynı fiyatta :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 21:58)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorum fakat steam'den oynamak istersen steam'den satın alabilirsin.179 TL orada aynı fiyatta :)

Yok be indiremem onu :D MP Oynansın olduğu gibi yeter.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oynarsın oyun orjinal
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oynarsınız Hocam
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2015 Saat: 22:51)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oynarsınız Hocam

ly83nzws.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping