Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tr.net Üyelerinin Ve Yetkililerin Oluşturacağı Genel Forum Projesi
Merhabalar arkadaşlar. destek10tr.net adresinde çok şey paylaşamıyorsunuz biliyorsunuz sizde bunu o yüzden destek 10tr.net yöneticilerinin,üyelerinin oluşturduğu bir genel forumumuz olsun orada dostluk ortamı kuralım sohbetler edelim. Çok güzel bir forum olsun.

Bu temayıda bu sitede özel kullanabiliriz.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=82509

Benim en büyük hayalimdir bu genel forum işi. Bunuda sizle başarabilecekmiyiz bilmiyorum ama bu sefer güzel şeyler hissediyorum. Ama 1-2 günde unutulacak bir forum değilde destek10tr.netin genel forumu gibi birşey olucağız. Neredeyse herkezi davet ediyorum. Gelmek istemiyenler dahi başarıda bulunabilirler. İyi günler.

Gelmek istiyenler "benv varım yapabileceğim kadar yardımı yapabilirim" diyebilirler.

@WordS @Novruz @Albırt Enişten @ertank @traqul @DeathAngeL @kamil55 @#Gokss @TexLİeMeD @Secilmis42 @mehmeteq @Edward @OnLiNe @Han BLT @atakaj
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her telden içeriğin oluşturulacağı bir platform mu? Eğer öyleyse bayağı emek verilmesi gerekilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 22:58)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her telden içeriğin oluşturulacağı bir platform mu? Eğer öyleyse bayağı emek verilmesi gerekilir.

Evet öyle birşey olacak. Ama yapabiliriz diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence fikir güzel çünki burda herkez istediğini paylaşamıyor orda genel bir platform yaparsak herkez istediğini yapar ben varım...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi olur mu bilemiyorum, fakat ben yetkili olsam bile çok aktif olamam kendi forumumla ilgileniyorum.

-Kuracaksanız şimdiden forum hayırlı uğurlu olsun.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 23:01)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence fikir güzel çünki burda herkez istediğini paylaşamıyor orda genel bir platform yaparsak herkez istediğini yapar ben varım...
Teşekkür ederim alperen bende bunu düşünerek söyledim.
(09-09-2015 Saat: 23:03)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi olur mu bilemiyorum, fakat ben yetkili olsam bile çok aktif olamam kendi forumumla ilgileniyorum.

-Kuracaksanız şimdiden forum hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekleme yapayım...

Bu aralar destek sitesine odaklansak daha iyi olur, tam gelişme dönemindeyiz. Fakat bir kişi veya kişiler destek den bağımsız olarak kurarsa güzel olabilir.

Her neyse genede karar sizindir, benim düşüncem bu.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel fikir ama kurulacak forumda yetki kimin olacak ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün genel forum projelerine varım ismail :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 23:07)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ekleme yapayım...

Bu aralar destek sitesine odaklansak daha iyi olur, tam gelişme dönemindeyiz. Fakat bir kişi veya kişiler destek den bağımsız olarak kurarsa güzel olabilir.

Her neyse genede karar sizindir, benim düşüncem bu.
Desteğede çok iyi planlarımız var ekip olarak.
(09-09-2015 Saat: 23:07)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fikir ama kurulacak forumda yetki kimin olacak ?
Daha belli değil şuan ama hazır olduğunda söylenecek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 23:09)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bütün genel forum projelerine varım ismail :)

Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birde forum ismi önerilerinizi alabilirmiyim?
@Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Corleone 10tr.net sisteminde çok site var bunu bende iyi sen biliyorsun önerim başka uzantı ile kuracak kişi kursun benimki bir öneri ama yinede siz bilirsiniz
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam süper olur bn varım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 23:58)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hocam süper olur bn varım.

@AvanT2 bişeyden eksik kalsan şaşarım
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:01)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 23:58)AvanT2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hocam süper olur bn varım.

@AvanT2 bişeyden eksik kalsan şaşarım

İstediğini yapabilir, bu söylediğin şey kavga çıkarır. Onun hayatı bu, sen neden karışıyorsun ki?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuda kavga istemiyorum.
Bu nasıl bir üsluptur?
Dream uyarı aldınız.

-Avant teşekkür edeirm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Varım
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2015 Saat: 00:12)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende Varım

Teşekkürler Alper.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Frmgenel.10tr.net kurabilirsiniz.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping