Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema PSD Dosyaları - Satılık
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema çizimleri çok güzel ve başarılı. Fiyatları da çok uygun gözüküyor. Alacak kişilere hayırlı olsun, hayırlı satışlar. :)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Değilde Keşke Birine Kodlatıp Satsaydın Daha İyi Olurdu :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2015 Saat: 13:59)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O Değilde Keşke Birine Kodlatıp Satsaydın Daha İyi Olurdu :(

Böylesi sizinde yararınıza, üstte de belirttiğim gibi 30-40 liraya iş yapmam ben. PSD haliyle paylaşmam merak edenlerede cevap olmasını istedğim içindir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi satışlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mükemmel ötesi çizimleriniz var koda döktürüp daha pahalıya satabilirsiniz bence
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilal Abiye Kefilimdir kendisi sonsuz güven veren bir insandır herkezin rahatlıkla alabilceği temalardır eline sağlık abi ödeme şekillerinide yazarsan rahat bir şekilde insanlar alabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çizimler gerçekten çok iyi. Flat trendi olmadıkları için de ayrı bir hoşuma gidiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ediyorum yorumlar için arkadaşlar. İlgilenen olursa özel mesaj yoluyla yada skype adresinden ulaşabilirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence temalar çok güzel değil daha bedavaya çok daha kaliteli temalar gördüm.Kendimin daha iyisini yapacağını iddia etmiyorum tabii ki ama zevkler ve renkler işte :) Her tipin bir alıcısı vardır demişler bu temaların da mutlaka alıcısı olacaktır.Kolay gelsin,hayırlı satışlar.

NOT : Bu yorumumu kötü ve konuyu baltalamak için yapılmış bir yorum olarak değil sadece kendi fikrimi belirttiğim bir yorum olarak algılayın lütfen :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 01:20)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence temalar çok güzel değil daha bedavaya çok daha kaliteli temalar gördüm.Kendimin daha iyisini yapacağını iddia etmiyorum tabii ki ama zevkler ve renkler işte :) Her tipin bir alıcısı vardır demişler bu temaların da mutlaka alıcısı olacaktır.Kolay gelsin,hayırlı satışlar.

NOT : Bu yorumumu kötü ve konuyu baltalamak için yapılmış bir yorum olarak değil sadece kendi fikrimi belirttiğim bir yorum olarak algılayın lütfen :)

E tabiki böyle yorumlar da olabilir önemi yok ama bunlar PSD dosyaları. Yani isteyen alır kodlar, isteyen alır inceler bu alıcıya kalmış. Yinede özellikle not ekleyipte bunu belirttiğin için sağol, bu genelde karşındaki insanların seni hep yanlış anladığı izlenimi verdi bana ^^ iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi çizimler. Satn alındığı zaman kodlatmaktada sıkıntı yaşamaz alacak kişiler.Bir sorum olacak telif hakları ile birliktemi devrediyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telif felan öyle resmiyetegerek yok ^^ eğer kodlatacaksa alacak kişi, sağ alt köşede tasarımcının adını silmediği sürece hiçbir sıkıntı yok. Genelde buna rağmen tam tersini yapan arkadaşlar da var tabi ama bunun içinde artık kendileriyle yüzleşmeleri gerek, ne diyebilirimki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çünkü böyle çizimler o şekilde bırakılır diye biliyorum yani siz sattıktan sonra onun üstünde hak talep edemezsiniz demek istedğim buydu ama haklarıyla vermiyorsunuz adınız kalıcak dedinize göre.

İyi satışlar

Akuş Tema çok güzel ve fiyatı uygunmuş. Bir dahaki ay alabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 01:43)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telif felan öyle resmiyetegerek yok ^^ eğer kodlatacaksa alacak kişi, sağ alt köşede tasarımcının adını silmediği sürece hiçbir sıkıntı yok. Genelde buna rağmen tam tersini yapan arkadaşlar da var tabi ama bunun içinde artık kendileriyle yüzleşmeleri gerek, ne diyebilirimki.
Hocam para ile sattıktan sonra isminizi yazarlar mı bilemiyorum..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2015 Saat: 02:14)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 01:43)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telif felan öyle resmiyetegerek yok ^^ eğer kodlatacaksa alacak kişi, sağ alt köşede tasarımcının adını silmediği sürece hiçbir sıkıntı yok. Genelde buna rağmen tam tersini yapan arkadaşlar da var tabi ama bunun içinde artık kendileriyle yüzleşmeleri gerek, ne diyebilirimki.

Ne yani şimdi siz bi tema alınca direk sağ köşeden yapımcıyı siliyormusunuz? Bu parayla alınsa da alınmasa da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Temanın normalde değeri 100 ise adam 300 öder tüm haklarıyla birlikte satın alır örnek veriyorum, işte o zaman değişir ona kalmış. Bu arada soranlar oluyor evet elimdeki tüm psd'leri bu şekilde ekleyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2015 Saat: 23:21)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2015 Saat: 02:14)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ne yani şimdi siz bi tema alınca direk sağ köşeden yapımcıyı siliyormusunuz? Bu parayla alınsa da alınmasa da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Temanın normalde değeri 100 ise adam 300 öder tüm haklarıyla birlikte satın alır örnek veriyorum, işte o zaman değişir ona kalmış. Bu arada soranlar oluyor evet elimdeki tüm psd'leri bu şekilde ekleyeceğim.
Hocam o zaman lisanslatın ki daha fazla paraya satın, daha sonra lisanssızdı falan gerçekten sorun çıkabilir..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsi çok güzel ileride alabilirm su sıralar grafik işine ara verdim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
LoL ve Anime Teması eklendi.. Günceldir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping