Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net'i geliştirme üzerine fikirler
(05-09-2015 Saat: 00:46)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2015 Saat: 00:36)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sohbet eklentisini değiştirirmisiniz ? Bunu kutamiyoruz

Öneri eklenti

Kod:
http://tr.mybbdepo.com/mybb-inferno-sohbet-eklentisi-v1-3-turkce-1-8-uyumlu-konusu.html?highlight=sohbet+eklentisi

http://tr.mybbdepo.com/mybb-inferno-sohbet-eklentisi-v1-3-turkce-1-8-uyumlu-konusu.html?highlight=sohbet+eklentisi

@TaaRRuZ

Diğer 10TR.NET sitelerine yüklü değil mi sohbet eklentisi? Kullanan yok mu sohbet eklentisini?
Kullanan gormedim yuklu ama kuramiyorum basit kurulumlu pluginler var onlar daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Var ama uğraştırıcı biraz o yüzdende kimse ilgilenmiyor sohbet ile.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sohbet kurulumun nesi uğraştırıcı anlamadım? Ben sadece eklenti açıyorum buraya kurup kaldırmak için? Bunu biri açıklarsa herkes için yararlı olur.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 01:04)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sohbet kurulumun nesi uğraştırıcı anlamadım? Ben sadece eklenti açıyorum buraya kurup kaldırmak için? Bunu biri açıklarsa herkes için yararlı olur.

İsterseniz siz bi site kurun denryin @TaaRRuZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://codyhouse.co/gem/back-to-top/

Footer'deki yukarı çıkma butonu jquery ile güzelleştirilebilir. Tıklandığında direk yukarı çıkmaz, yavaş yavaş ve göze hitap eder bir şekilde yukarı çıkar.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 11:46)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
http://codyhouse.co/gem/back-to-top/

Footer'deki yukarı çıkma butonu jquery ile güzelleştirilebilir. Tıklandığında direk yukarı çıkmaz, yavaş yavaş ve göze hitap eder bir şekilde yukarı çıkar.
zaten yukarıya çıkma tuşumuz var, ekstradan onu da editlemeye gerek yok..bunu eklemek yeterli

Kod:
$(function() {
 $('a[href*=#]:not([href=#])').click(function() {
   if (location.pathname.replace(/^\//,'') == this.pathname.replace(/^\//,'') && location.hostname == this.hostname) {
     var target = $(this.hash);
     target = target.length ? target : $('[name=' + this.hash.slice(1) +']');
     if (target.length) {
       $('html,body').animate({
         scrollTop: target.offset().top
       }, 1500);
       return false;
     }
   }
 });
});
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 10:05)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2015 Saat: 01:04)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sohbet kurulumun nesi uğraştırıcı anlamadım? Ben sadece eklenti açıyorum buraya kurup kaldırmak için? Bunu biri açıklarsa herkes için yararlı olur.

İsterseniz siz bi site kurun denryin @TaaRRuZ

Koskoca forumda bunu deneyip sonucunu yazacak birisi çıkmadı mı şuana kadar...
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar söylüyorum herhalde görmedi kimse.
Destek sitesi ios ve ya android telefonlar için mobil uygulama.
@TaaRRuz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 12:17)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar söylüyorum herhalde görmedi kimse.
@TaaRRuz

Her şeye ben yetişemem ki birinizde desin ki biz yazalım mı diye?
Android hadi neyse de IOS tabanı hakkında fikrim yok onu ben yazamam.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum kurarken sürüm seçimi olabilir. 1.8.5 1.8.4 1.8.3 1.8.2 gibi. Kişi istediğini kurar
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 13:57)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum kurarken sürüm seçimi olabilir. 1.8.5 1.8.4 1.8.3 1.8.2 gibi. Kişi istediğini kurar

İnsanlar neden eski versiyon kullanmak istesin ki? Zaten üst versiyonlar alt versiyonların özellklerini de kapsıyor..
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 13:58)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2015 Saat: 13:57)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum kurarken sürüm seçimi olabilir. 1.8.5 1.8.4 1.8.3 1.8.2 gibi. Kişi istediğini kurar

İnsanlar neden eski versiyon kullanmak istesin ki? Zaten üst versiyonlar alt versiyonların özellklerini de kapsıyor..

Kullanacak kişiye sormalı, belki kişinin istemediği ek bir özellik vardır. ^
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 14:00)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O halde onu aktifleştirmez ?
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 14:08)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2015 Saat: 14:00)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O halde onu aktifleştirmez ?

Ayarlarda olmayan bir özellik* :D
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Neden böyle bir şey olsun ki? O sürümlerde buglar güvenlik açıkları vs. var bu sürümde de her sürümde de olduğu gibi. Fakat onlar biliniyor.
1.6 seçimi olur en fazla. Ama 1.6 da eskidi artık MyBB Resmi Destek Sitesi desteği kesecek 1.6'ya. Bu sene 2.0'ın betası çıkacak diyor MyBB Geliştirici Ekibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başka bir öneri; 10tr'ye bir oyunun pvpsi kurulabilir. Agar gibi... "agar.10tr.net"
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Taarruz ben bir forumdada gördüm markette mesela foruma özel gold ve vip üye satılıuor sanırım o foruma sizde uye siniz goruyorum isminizi yada isminizde bi kullanıcı var matketteki krediyi ise bize referans olan kisilerde yorum yazdimizda ve konu actigimizda kredi kazaniyoruz mesela burdada belli krediye gelene sitesine özel bişey olsa veya ftp verilse gibi bunlar sadece örnek siz bu örnekleri arttırabilirsiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim bence bir ders yeri açılsın video ile anlatılan photoshop,kodlama vb gibi şeyler için. @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2015 Saat: 20:40)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adminim bence bir ders yeri açılsın video ile anlatılan photoshop,kodlama vb gibi şeyler için. @TaaRRuz

Doğrudan böyle bir isimle arşiv yok ama bu şekilde çok konu mevcut aramalara ders, videolu ders gibi anahtar kelimelerle arama yaptırırsanız sizin için daha iyi olur.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2015 Saat: 13:43)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2015 Saat: 12:17)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar söylüyorum herhalde görmedi kimse.
@TaaRRuz

Her şeye ben yetişemem ki birinizde desin ki biz yazalım mı diye?
Android hadi neyse de IOS tabanı hakkında fikrim yok onu ben yazamam.

Android tabanlı mobil uygulaması yapabilirim ancak onu play storeye yükleyemedikten sonra bir işe yaramaz. Tapatalk özelliği mybb de var mı bilmiyorum eğer varsa onu kullanabiliriz.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping