Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hız Hakkında
Sistem şuanda yeniden hızlandı mı? Değişim farkedenler var mı?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Var evet şuanda hızlı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz inceleme fırsatı bulunca farkettim.Desteğe yüklü olan temaların resimlerini çekildiği sitenin yavaşlığından kaynaklı.İşte bu nedenle size de buraya yüklemek lazım diyordum.Şimdi sıfır default tema oluşturdum hızlandı.Yani temanın resimleri dışarıdan geldikçe sistem yavaşlar.Neticede dışarıdan çekiyor...Önce import, sonra yayın mantığıyla..Şimdilik bu şekilde kullanmaya devam edin.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi oldu bu. Teşekkürler adminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 00:19)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz inceleme fırsatı bulunca farkettim.Desteğe yüklü olan temaların resimlerini çekildiği sitenin yavaşlığından kaynaklı.İşte bu nedenle size de buraya yüklemek lazım diyordum.Şimdi sıfır default tema oluşturdum hızlandı.Yani temanın resimleri dışarıdan geldikçe sistem yavaşlar.Neticede dışarıdan çekiyor...Önce import, sonra yayın mantığıyla..Şimdilik bu şekilde kullanmaya devam edin.

Ranklar halen yavaşlık belirtiyor, -postbitten kaldırsanız, düzelince geri eklersiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hızlanmış görünüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 00:58)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-08-2015 Saat: 00:19)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz inceleme fırsatı bulunca farkettim.Desteğe yüklü olan temaların resimlerini çekildiği sitenin yavaşlığından kaynaklı.İşte bu nedenle size de buraya yüklemek lazım diyordum.Şimdi sıfır default tema oluşturdum hızlandı.Yani temanın resimleri dışarıdan geldikçe sistem yavaşlar.Neticede dışarıdan çekiyor...Önce import, sonra yayın mantığıyla..Şimdilik bu şekilde kullanmaya devam edin.

Ranklar halen yavaşlık belirtiyor, -postbitten kaldırsanız, düzelince geri eklersiniz

Çok fazla rank var şuanda uğraşacak vaktim yok.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 01:20)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben onu düşündüm, zaten postbit şablonundan rütbe ile ilgili olan kodu kaldırmanız yeterli olacaktır demeye çalıştım ama ben de anlatamadım

Edit:
Kod:
{$post['groupimage']}
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 01:23)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-08-2015 Saat: 01:20)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben onu düşündüm, zaten postbit şablonundan rütbe ile ilgili olan kodu kaldırmanız yeterli olacaktır demeye çalıştım ama ben de anlatamadım

Edit:
Kod:
{$post['groupimage']}

Güzel alternatif tebrik ederim.Bu şekilde alternatif çözüm üretilebilenler daha da fazla artmalı.+rep.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca yıldızlar da aynı sekilde yavaşlatıyor.
{$post['userstars']} ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 01:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca yıldızlar da aynı sekilde yavaşlatıyor.
{$post['userstars']} ...

Yıldızlar SMF Board sisteminden çekiliyor oranın reseller'ında bir problem yok. Çözümlerin sonucunda halen kalan yavaşlama olağan bir durum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-08-2015 Saat: 01:35)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-08-2015 Saat: 01:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca yıldızlar da aynı sekilde yavaşlatıyor.
{$post['userstars']} ...

Yıldızlar SMF Board sisteminden çekiliyor oranın reseller'ında bir problem yok. Çözümlerin sonucunda halen kalan yavaşlama olağan bir durum
Hayir hepsi Smf boarddan değil. St den cekilen yıldızlar da var. Neyse çok da sorun degil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben mobil giriyorum vede yavaslik var hayla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskisine göre iyi.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda bu temanın görsel anlamda ki özelliklerine çok dikkat etmenize gerek yok bu maksat eski hızı geri kazanana kadar ek özelliklerden ayrıştırılmış mümkün mertebe resim ve ağır js lerden arındırılmış temadır.Maksat hızlı kullanım sağlayabilmeniz içindir.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan hız güzel ama eski düzene ne zaman döneceğiz adminim? veya yeni temamı gelecek?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ST düzeldiğinde destek için yapılan tema ile döneceğiz.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: