Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TR Dışı Logo Istekleri Hk.
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede mantıklı fakat "10tr.net" yazmamız onları ele verirmi bilmiyorum, çünkü belki o "10tr.net" yazısı shopla kaldırabilirler belki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederiz bilgi için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2015 Saat: 20:28)Best Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bencede mantıklı fakat "10tr.net" yazmamız onları ele verirmi bilmiyorum, çünkü belki o "10tr.net" yazısı shopla kaldırabilirler belki

Zaten bunu yaparken 10tr.net yazısını eklediğiniz yer önemli misal; bu yazıyı logonun önüne yada üstüne yada ne bileyim ps ile silinmesi zor bölüme ekleyebilirsiniz, genelde logoyu yaparken efektleri bol ekleyen arkadaşlar ne dediğimi çok iyi anlayacaklardır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2015 Saat: 20:30)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2015 Saat: 20:28)Best Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bencede mantıklı fakat "10tr.net" yazmamız onları ele verirmi bilmiyorum, çünkü belki o "10tr.net" yazısı shopla kaldırabilirler belki

Zaten bunu yaparken 10tr.net yazısını eklediğiniz yer önemli misal; bu yazıyı logonun önüne yada üstüne yada ne bileyim ps ile silinmesi zor bölüme ekleyebilirsiniz, genelde logoyu yaparken efektleri bol ekleyen arkadaşlar ne dediğimi çok iyi anlayacaklardır.

biliyorum bu yüzden 10tr.net yazısı önemli ama efekti bol ve silinmesi zor logoya 10tr.net yazmakta zor sen bilirsin belki çünkü cafcaflı logolar pek tercih edilmez
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düz renk (Flat) içeren logolar forumlarda pek tercih edilmiyor. O yüzden iyi bir savunma olmuş. Teşekkürler @bilsoft
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2015 Saat: 20:32)Best Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2015 Saat: 20:30)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

biliyorum bu yüzden 10tr.net yazısı önemli ama efekti bol ve silinmesi zor logoya 10tr.net yazmakta zor sen bilirsin belki çünkü cafcaflı logolar pek tercih edilmez

Salağa yatıp anlamamış gibi yazılacak yazıya ekleyin hocam. Bizi ***** yerine koyarlarsa biz de istedikleri oluruz. Site adresi olarak bir şey yazdırıyorsa, veya adı olarak sonuna .10tr.net koyun. dev gibi boşluk oluşacağından, tamamlayamayacağından(yapabilse neden destek istesin) zaten ortada kalacaktır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping