Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geri Dönüş ve Forum HK.
Arkadaşlar Merhaba,

Daha öncesinde geri döndüm demiştim bir takım aksaklıklardan dolayı dönemedim ve bir süre daha dönemeyeceğim.

Ha bir takım demişken forumda ben yokken ara ara baktığımda şunlar gözüme çok battı;
(Demesi ne kadar haddime bilmiyorum)Daha önce değindim forumda birkaç takım gruplaşmalar oluşmuş. D10 üyeleri yakın zamana kadar kardeşlik içindeydi. Herkese aynı gözle bakmanız iyi olurdu. Sanırım en iyi Örnek; !!yeah!! adlı arkadaşın imzası olmuş. Forum ne zamandır vardı bilmiyorum ben 2012 başlarından beri biliyorum çoğu kişinin çoğu kişiden çok emeği geçti.

Forumda eski yetkililer çok agresif zamanla dallarındanda kopmuşlar/kopuyorlar, sakince düşünüp işine bakmalılar destek için varız.

Sadece içimi döktüm katılan katılır. Geri dönüşümde birçok temalar gelecek. Bayağı yardımımı da esirgemeyeceğim. Olmadığım süreçte bayağı geliştim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buralar çok değişti çook, hoşgeldin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin, haklısın bazı düşüncelerine katılıyorum.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O.o Erman aşqw hoşgeldin evet çok değiştik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2015 Saat: 22:45)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O.o Erman aşqw hoşgeldin evet çok değiştik.

Adamın yazdıkları ile mesajın çelişiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin ama eski ortam yok be kardeşim arama bence yani.
Biz çok aradık bulamadık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 08:39)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin ama eski ortam yok be kardeşim arama bence yani.
Biz çok aradık bulamadık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping