Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet Hızım Düştü Yardım Edebilir Misiniz?
Merhabalar arkadaşlar ben bir ayarla oynadım ve hız düştü. Sizden bir şey isteyeceğim.
Bilgisayarınız arama kısımına gelip gpedit.msc yazın. > Yönetim şablonları > Ağ > QoS Paket Zamanlayıcısı > Bekleyen paketleri sınırla > Bunun içine girin ve orada bir sayı göreceksiniz. O sayıyı bana söyler misiniz?
Yardım edenlere çok teşekkürler.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
0 Yap Internetten Buldum ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2015 Saat: 20:08)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 0 Yap Internetten Buldum ;)

Daha kötü oldu.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayarlarla oynamamalısın burak, Bunun bir düzeltilme yolu var googleye "internet hızım düştü nasıl yükseltebilirim?" yazarsan bulabilirsin belki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2015 Saat: 20:17)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Faturayı yatır.

Anlayamadım?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2015 Saat: 20:18)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2015 Saat: 20:17)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Faturayı yatır.

Anlayamadım?

Tekrar okuyun, yanlış anlamışım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bulamadım maalesef.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
20 Olabilirmi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2015 Saat: 20:22)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 20 Olabilirmi?

Aynı...

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar çözüm bulmanızı rica ediyorum. Windows 10 yükleyemiyorum bu internet yüzünden.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ADSL hızını arttırmak için en basit yöntem (sınırsızlar) için;

Windows ayarlarını optimize ederek bağlantı hızını artırmak 

Kayıt defterinde yapacağımız iki değişiklik agalar 

Başlat'a tıklayıp Çalıştır...'a tıkladıktan sonra Regedit yazıp Enter tuşuna basıyoruz. Karşımıza gelen Kayıt Defteri penceresinde;

1) Schedule Task Kapatın

I.E 6 sunucuya her bağlandığında "schedule task" çalıştırmak ister, bu da kullanıcıya Internet'te yavaş surf olarak geri dönmektedir, zaten yavaş olan internet bağlantısını daha da yavaşlatmamak için bu özelliği kapatmakta fayda var. Bunun için; "HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/RemoteComputer/NameSpace" anahtarında ki "{D6277990-4C6A-11CF-8D87-OOAA0060 F5BF}" alt anahtarını silin.

2) Bağlantılarını Hızlandırmak

Windows XP, normalde yeni hizmeti "Ouality ofService"i (QoS) otomatik olarak yükler. Bu, hiçbir şey kazandırmamasına rağmen, DSL bağlantılar da dahil olmak üzere online bant genişliğinizin yüzde 20'sinin kaybolmasına neden olur.

İPUCU: QoS servisini kapatmalısınız. Bunun için Başlat/Çalıştır komutunu kullanarak "gpedit.msc" dosyasını açıp, Grup ilkesi penceresini görüntüleyin ve Bilgisayar Yapılandırması/Yönetim Şablonları/Ağ altında bulunan "QoS Paket Zamanlayıcısı" klasörünü aktif hale getirin. Burada bulunan "Ayrılabilir bant genişliğini sınırla özellikleri" öğesine iki kere tıklayın ve ekrana gelen penceredeki Etkin seçeneğini işaretleyin. Bunun sonucunda aktif hale geçen "Bant genişliği sınırı" kutusuna da "0" değerini girmelisiniz. Artık Internet bağlantınız öncekine kıyasla gözle görülür bir fark ile daha hızlı olacak
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayı aralığı varmı?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping