Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net gibi bir site kurcam tutarmı derseniz
10tr.net gibi bir site kurcam tutarmı derseniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tutmaz çünkü 10tr.net varken başkasına gerek duyulmaz, aynı zamanda 10tr.net için ne kadar uğraşıldı bi bilsen...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi Kurdun Insanlar Yetki Icin Geldi Destek Forumuna Fakat Emin Ol Daha Önce Cok Denendi Hep Hosting Sirketleri Tarafindan Kapatildi Cunkü Sunucu CPU sunu Cok Yiyor Bu Tür Siteler . Yani Bir Süre Sonra Kapanir Zaten Yada Site Okadar Yavaslarki Hic Bir Sayfaya Dogru Düzgün Girilmez Sana Demek Istedigim  "Bos Emek :)"

Ama Tabiki Yine Sen Bilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam eğerki kendinize ozel tek sunucu olursa tutabilir ama %100 demiyorum cunku konular burdan alip paylasilcak konular ama siz bilirsiniz.…
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 14:02)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tutmaz çünkü 10tr.net varken başkasına gerek duyulmaz, aynı zamanda 10tr.net için ne kadar uğraşıldı bi bilsen...

:'(

(13-07-2015 Saat: 14:08)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hadi Kurdun Insanlar Yetki Icin Geldi Destek Forumuna Fakat Emin Ol Daha Önce Cok Denendi Hep Hosting Sirketleri Tarafindan Kapatildi Cunkü Sunucu CPU sunu Cok Yiyor Bu Tür Siteler . Yani Bir Süre Sonra Kapanir Zaten Yada Site Okadar Yavaslarki Hic Bir Sayfaya Dogru Düzgün Girilmez Sana Demek Istedigim  "Bos Emek :)"

Yabancı hosting'lerden aldınmı öyle olmaz.İlk başta paraya biraz kıyacaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 14:08)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hadi Kurdun Insanlar Yetki Icin Geldi Destek Forumuna Fakat Emin Ol Daha Önce Cok Denendi Hep Hosting Sirketleri Tarafindan Kapatildi Cunkü Sunucu CPU sunu Cok Yiyor Bu Tür Siteler . Yani Bir Süre Sonra Kapanir Zaten Yada Site Okadar Yavaslarki Hic Bir Sayfaya Dogru Düzgün Girilmez Sana Demek Istedigim  "Bos Emek :)"

Alakası yok ben 80 tl ye cok rahat kurmuştum 100 tanede forum vardı içinde calısıyordu denemeydi hepsi tabi 80 tl ye sınırsız resseller yada host alın rahat calistirir tutmaz ama bence cok fazla rakibin var 10tr.net vb siteler cok yaygınlaştı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 14:26)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Alakası yok ben 80 tl ye cok rahat kurmuştum 100 tanede forum vardı içinde calısıyordu denemeydi hepsi tabi 80 tl ye sınırsız resseller yada host alın rahat calistirir tutmaz ama bence cok fazla rakibin var 10tr.net vb siteler cok yaygınlaştı.

Ufufuk Dogrudur Yabanci Hostingde Kurulmasi Daha Uygun Olur.

Enes Peki Suan Nerde ? ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne kadar sermaya o kadar köfte ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında gelişmiş forumlardan biri olan ForumExe tutturabilir Tanıtımını çok iyi bir şekilde forumunda yapar duyuru panosu'na yazar vs.10TR.NET  bayağı eski olduğu için bu derece'de.Eski'den bu kadar forum kurma sistemi yoktu yani rakip yoktu diyebiliriz.Önü bu yüzden açık...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sektöre rekabet getirecek yeni bir sistem ve ortaklık planlamalarımız var. Çok değerli insanların olacağı bir sistem oluşturacağız birde sen girme derim patlar o iş. Dilersen yanımızda olabilirsin tabii.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güvenlikten anlayan açıkları kapatacak kodlama bilgisi üst seviye ekibin olmadığı sürece boş yere umutlanma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 14:41)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güvenlikten anlayan açıkları kapatacak kodlama bilgisi üst seviye ekibin olmadığı sürece boş yere umutlanma

Burda ekip yok tek admin nickli admin var ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ama admin hem bilgili hem olgun :) hemde yanında kaç kişi var bu forum tamamıyla yanında :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk actığında tekdi hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu forumun ilk hallerini bilmiyorum o yüzden birşey diyemem ama illa yanında birisi vardır :) ama neyse hayırlısı olsun diyelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi bir kadro iyi bir sistem olursa ve iyi bir reklam bu üçü olursa 10tr.net'i 2'ye katlayabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tek başına hiçbişi yapamazsın biz ekip olarak zor yapıyoruz bunu.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek başına birşey yapılmaz mı :) gülüyorum sadece
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 15:08)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek başına birşey yapılmaz mı :) gülüyorum sadece

internet var bdava multiforums bir sürü açık bunları kendisi nasıl kapatcak söler misin Bilmediğin nerden belli ama 30 dolara 80 tlye karşılık gelen var açıksız lisanslı bundan al multiforums kurarsan açıkta kalırsın.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2015 Saat: 15:08)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek başına birşey yapılmaz mı :) gülüyorum sadece

3-4 gün önce tema yapmayı bilmediğini dile getirdin konularında. Tema yapamayan adam script kuran duzenleyene gülemez haddi değil. Tek başına yaparsan ayakta alkışlarım ama mümkünatı yok. O yüzden gülüyorum sadece falan deme boş laf.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping