Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DeathAngel hakkında - rütbe alması
DeathAngel'a bir bölümde yetki vermiştim. Sistem otomatik olarak bölüm şefi 2. seviye vermiş. 
Bu sebeple 2. seviye aldı kendisi. 
Çok problem de değil. 

Ama, " o aldı biz niye almıyoruz" tarzında birden üzerimize gelmeniz çok da doğru/hoş değil.
Sonuçta birilerine yavaş yavaş yükselmek üzere şans vermek lazım. 
ona verdik diye hemen herkese de aynı şekilde şans vereceğiz ya da herkesi birden rütbe atlatacağız diye birşey yok. Yavaş yavaş olur bazı şeyler. 
Kendisine bir şans verildi, onu değerlendirirse rütbesini korur, değilse geri alınır. 

Bu yüzden, "ben de istiyorum" gibi, " ona var da bize niye yok gibi"  beklentilere girmeyin. 

Çalışanlar eninde sonunda farkedilir. Hak etmeyenler varsa da eninde sonunda kendini ele verir, hiç merak etmeyin. 
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada hocam alakasız ama sohbet sayfayi yukarı atıyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam 1 ay oldu benim başvurularıma bakılmadı. Bir bakar mısınız? , bu arada kendisi sonuna kadar hakediyor.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80009
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Deathangel bu forumda mesaj kasıyor gibi kötü bir imaj çizdiğinden dolayı, ona çok önyargılı gidiyorlar şu an.
Sizde birden 2. seviye olsanız yetkimi alın demezsiniz herhalde?
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Sıkınt'ı Yok Demek'ki O Kısmetmiş O Gelmiş Sistem Tarafından.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2015 Saat: 18:48)Gameiro # Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 1 ay oldu benim başvurularıma bakılmadı. Bir bakar mısınız? , bu arada kendisi sonuna kadar hakediyor.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80009

Başvurular dahil, rütbe için post kasanlar saçma saçma çırpınanlar, kendini bir diğerinden üstün sanıp suni kavgalar yaratarak sürekli huzursuzluk çıkartanlar, bir huzur vermeyenler, herşeyi insanın burnundan getirenler bunların hepsi görülüyor merak etmeyin. Konulara güncel çekmenin de hiç bir anlamı yok. Siz sadece kendinizi göreve layik gördüğünüzü kanıtlayın yeterli, olup bitenler görülüyor zaten.

Adminimiz bu konu için açıklama yapmışsa minnettar olmalısınız. Buna mütakiben kimsenin, üst rütbelilerin yaptıklarını sorgulamaya hakkı yoktur bunuda ekliyeyim. Ben kendi adıma bu açıklama için teşekkür ediyorum kendisine ve arkadaşa da hayırlı olsun diyorum, umarım görevini layiki ile yerine getirir ve şuanki rütbesini korur. iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burak hakediyordu hayırlı olsun ^^
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana bir şans verildiği için herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Beni bu güne kadar destekleyenlerede teşekkür ederim. 
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
nedir bu rütbe kavgası yok o hakediyor yok şu hakediyor gerçekten artık itici olmaya başladınız farkında değilsiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hakediyordu hayirli olsun yakinda bense oluyorum °~°
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun deathangel.
Artık yetkili gibi davranmaya başla çok dikkat et.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Burak aramıza hoşgeldin , hakediyordun.
Bu arada o oldu biz neden olmadık diyenlere sözüm şu , onu bunu kıskanarak biryere varılmaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cok taktiniz su yetki isine isiniz gucunuz bir kac yardim ederek yetki almak,yetki pesinde kosmak.Sakin yanlis anlama DeatAngel Hayirli Olsun basarilar dilerim.Umarim rutbeni arttirirsin.

Evet.Benim dikkatimi ceken admin nickli admin davranislara,konusma tarzina cok dikkat etmekle beraber bu durumda  cok titiz.DeatAngel tartismalardan cok uzak duruyor.Ona kotu laflar soylenmesine ragmen dikkate almiyor.Zamininda !!Yeah!! veya QuitterTR ye uyari vermistim.Hic tartismaya girmedi.Sakinligini gorudu.Davranisini bozmadi.

Yani demek istedigim sadece yardim yetmiyor.Istedigin kadar yardim et davranisin veya konusma tarzi da onemlidir.

Vaktinizi ayirip aciklama yaptiginiz icin tesekkurler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 03:22)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cok taktiniz su yetki isine isiniz gucunuz bir kac yardim ederek yetki almak,yetki pesinde kosmak.Sakin yanlis anlama DeatAngel Hayirli Olsun basarilar dilerim.Umarim rutbeni arttirirsin.

Evet.Benim dikkatimi ceken admin nickli admin davranislara,konusma tarzina cok dikkat etmekle beraber bu durumda  cok titiz.DeatAngel tartismalardan cok uzak duruyor.Ona kotu laflar soylenmesine ragmen dikkate almiyor.Zamininda !!Yeah!! veya QuitterTR ye uyari vermistim.Hic tartismaya girmedi.Sakinligini gorudu.Davranisini bozmadi.

Yani demek istedigim sadece yardim yetmiyor.Istedigin kadar yardim et davranisin veya konusma tarzi da onemlidir.

Konuşma tarzım rahatsız ediyorsa kusuruma bakmayın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 03:29)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2015 Saat: 03:22)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cok taktiniz su yetki isine isiniz gucunuz bir kac yardim ederek yetki almak,yetki pesinde kosmak.Sakin yanlis anlama DeatAngel Hayirli Olsun basarilar dilerim.Umarim rutbeni arttirirsin.

Konuşma tarzım rahatsız ediyorsa kusuruma bakmayın.
Tam okumadın veya ben tam anlatamadım galiba.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben Şunu anlamaş değilim , Kıskanıyorsunuz diyorsunuz bunun onla ne alakası var ? O Yetki aldı diye niye kıskanıyım onu yetkili oldunuz bi havalar bi havalar yok kıskanıyorsunuz yok yetki nedir ? yetki nedir diyen arkadaşlar bıraksanıza yetkinizi ozaman ? yorum olarak artislik yapıyorsunuz kendinizi büyük gösteriyorsunuz sonrada burda ben demedim yok şöyle böyle bırak ozaman da görelim yetki içinmi burdasın -_- Yoksa Gerçekten Forum İçinmi Burdasın

O Oldu Bu Oldu Diyen Bi Arkadaşımız Var Da ona da benim sözüm bu ; Sen o Oldu Bu Oldu Demiceksinde Ne Diceksin Peki ? Forumda Sessizmi Kalıcaksın Sen Olduysan başka biri niye olmasın ? senin özelliğin neyde o nun yetkili olması mı kıskanma oluyor bu forumda herkez yetkili olabilir ama görevini Yerine Getiremez ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@!!Yeah!! Güldürdün yusuf.
Eskiden uyarı alıyoduk şimdi tartışma vb. gibi şeylere girmiyoruz demek istiyor.

Teşekkürler @ufufuk
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum, gereken açıklama yapılmış. Bununla ilgili yazmanın bir anlamı yok ve zaten gidişat iyi değil. teşekkürler, iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping