Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-bilsoft | Grafiker Ekibi Lideri Başvurusu
(09-07-2015 Saat: 14:28)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten bana bir söz diyemezsin, evet belleğin boş işlerle dolu bak kendin bile kabulleniyorsun.
- Noldu zorunamı gitti yorumlarımda 'cürret mürret' diye saçmalıyorsun.

Bir söz vardır bilmem bilirmisin ama mankenler bilmez.

Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.

Konu burada kapansın uzatma başvuru yapan kişiyede başarılar diliyorum tekrardan tekrardan...
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana garip geldi şimdi ilk yorumunda 'önüne gelen başvuru açıyor' deyip tekrardan tekrardan başarılar dilemek biraz deli işi değilmi?
- Bak söz öğrenmen iyi olmuş ancak konuşmanında bir edebi vardır. Eğer atasözleriyle birbirimize cevap vereceksek ezerim seni dikkatli ol.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:36)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana garip geldi şimdi ilk yorumunda 'önüne gelen başvuru açıyor' deyip tekrardan tekrardan başarılar dilemek biraz deli işi değilmi?
- Bak söz öğrenmen iyi olmuş ancak konuşmanında bir edebi vardır. Eğer atasözleriyle birbirimize cevap vereceksek ezerim seni dikkatli ol.
Al işte,Bak atar yaptıgın nereden belli. Cinconcum attıgım ilk yoruma bak orada bile ben başarılar diledim. 
Kötü söz sahibinindir. Senin atasözlerinden birşey olmaz.Bundan sonrada laf atarakta cevap versen samimiyetinlede cevap verse seni zerre kadar takıpta bu konuya daha cevap yazmayacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence bunları özelden tartışın üyeler etkileniyor, konu batıyor vs... #Captain ve EmSaLSiZ ikinizde eski yetkililersiniz herkes sizi bilir. Bakın arkadaş yani EmSaLSiZ görüşünü belirtmiş iyi ne hoş. Sonra #Captain'de EmSaLSiZ'in yorumunu eleştirmiş. Buda olabilir sorun yok. Sonra cürret lafları benden kork lafları başlamış. Her neyse zaten sizin benim bu yazdığım mesajla benlede kavgaya girecek haliniz yok herhalde. Dediğim gibi ikinizde eski yetkililersiniz anlayışlı olmanız gerekiyor. Ve hepinizde görevinizi en iyi şekilde yerine getiren yetkililerdiniz. Ne oldu size? Bence buradaki tartışmayı sonlandırmalısınız.

Bakın bende bir ata sözü söyleyim size: Öfkeyle kalkan zararla oturur.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Sana karşı bir kılımı bile oynatmama gerek yok emin ol. Noldu yürekmi yedin daha bir hafta önce başvuru yapmışsın kendini önemi çıkarmaya çalışıyorsun, ha gülüm.
- Bencede cevap yazma artık, kaç gitsin çünkü devam edersen seni eze eze rezil edebilirim. Abilerinmi var yönetimde daha yeni lider olan git onlarada bu mesajlarımı ilet, daha atar kelimesinin anlamını bilmeden gelmiş kullanıyorsun. Yetersiz!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Foruma geldiğinden beri tasarımlarına,çizimlerine ağzım açık baktım (hala açıp bakıyorum bazen) çok yetenekli birisin (Allah vergisi buna denir :D) bence olursun ama Adminler belki forumda daha yenisin diye yetkini vermeyebilirler ama daha ilk geldiğinden yetki aldıysanız görevini iyi yapıyorsunuz demektir yanı lafı uzatmadan görevini layıkıyla yapıyorsunuz yani umarım olursunuz bundan şüphe duymuyorum :)
Builds mobile apps or something
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:41)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana karşı bir kılımı bile oynatmama gerek yok emin ol. Noldu yürekmi yedin daha bir hafta önce başvuru yapmışsın kendini önemi çıkarmaya çalışıyorsun, ha gülüm.
- Bencede cevap yazma artık, kaç gitsin çünkü devam edersen seni eze eze rezil edebilirim. Abilerinmi var yönetimde daha yeni lider olan git onlarada bu mesajlarımı ilet, daha atar kelimesinin anlamını bilmeden gelmiş kullanıyorsun. Yetersiz!

Sen giderken ben dönüyordum abim rahat ol :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:39)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence bunları özelden tartışın üyeler etkileniyor, konu batıyor vs... #Captain ve EmSaLSiZ ikinizde eski yetkililersiniz herkes sizi bilir. Bakın arkadaş yani EmSaLSiZ görüşünü belirtmiş iyi ne hoş. Sonra #Captain'de EmSaLSiZ'in yorumunu eleştirmiş. Buda olabilir sorun yok. Sonra cürret lafları benden kork lafları başlamış. Her neyse zaten sizin benim bu yazdığım mesajla benlede kavgaya girecek haliniz yok herhalde. Dediğim gibi ikinizde eski yetkililersiniz anlayışlı olmanız gerekiyor. Ve hepinizde görevinizi en iyi şekilde yerine getiren yetkililerdiniz. Ne oldu size? Bence buradaki tartışmayı sonlandırmalısınız.

Bakın bende bir ata sözü söyleyim size: Öfkeyle kalkan zararla oturur.

Ben tartışmıyorum, öfkeylede mesaj yazmıyorum. Gayet sakin ve olgun görüşlü mesajlar atıyorum.
- Bence sende bu aramızdaki şeye siz ne dersiniz tartışmamı her neyse, aramızdaki işe karışmayın.

(İki kişi konuşurken üçüncüye laf düşmez.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:42)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2015 Saat: 14:41)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana karşı bir kılımı bile oynatmama gerek yok emin ol. Noldu yürekmi yedin daha bir hafta önce başvuru yapmışsın kendini önemi çıkarmaya çalışıyorsun, ha gülüm.

Abim derken?
- Merak etmeyesin, iki yüzlüler herzaman döner. Derler ya kötülere bir şey olmaz. Hani sen mesaj yazmayacaktın noldu bir 'erkek' sözünden bu kadar çabukmu döner, dönek..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tek taraflı görüş mü bekliyorsunuz benden? Araya giren olmasa emin ol bu kavganın sonu hiç olmayacak. Birde "konuşurken" demişsin. Ama bence bu konuşma değil bas baya kavga. #Captain Ben seninle kavgaya girmek istemiyorum zaten girmemde. Ama gerçekten biraz yavaş gitseniz daha iyi olacak diye düşünüyorum ben.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:45)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Abim derken?
- Merak etmeyesin, iki yüzlüler herzaman döner. Derler ya kötülere bir şey olmaz. Hani sen mesaj yazmayacaktın noldu bir 'erkek' sözünden bu kadar çabukmu döner, dönek..

Karşımdaki 'karı' olunca :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siz burada bu tartısmayı sürdürürken sizin bir sıkıntınız olmayacak bunu burdan değilde baska bir yerde devam ettirmeniz daha iyidir. Burada ikinizin desteklediği arkadasın konusi mahvoldu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:46)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek taraflı görüş mü bekliyorsunuz benden? Araya giren olmasa emin ol bu kavganın sonu hiç olmayacak. Birde "konuşurken" demişsin. Ama bence bu konuşma değil bas baya kavga. #Captain Ben seninle kavgaya girmek istemiyorum zaten girmemde. Ama gerçekten biraz yavaş gitseniz daha iyi olacak diye düşünüyorum ben.

İlk Başda Mesaj yazman gereksiz bence eğer bir olay olursa yönetimdekiler el koyar tüm kavgalara karışarak yetkili olamassın herkezi uyarıyorsun ama bence bunu yetkili olunca ( olursan eğer ) , o zaman Uyarı ile karışırsın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:46)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2015 Saat: 14:45)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Abim derken?

Karşımdaki 'karı' olunca :)

Ahahaha, bir ekranın arkasına saklanmışsın. Klavyenle kelime oyunları yapıyorsun, şimdi ergen gibi sana gel adres verim dövecem vs. demeyeceğim ama gerçekten antalya/manavgat yakınlarındaysan bir görüşmemiz iyi olacak.
(Ben cinsiyetimi gayet iyi biliyorum, yok sen ısrar ediyorsan kanıtını gösterirsem kabusun olur birdahada uyuyamazsın.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden? Bu forumda üyeler bir olaya yada kavgaya yorum yazamaz mı? Yetkililer girene kadar bir birine girsinler o zaman Tolga? Bizde burda lay lay lom yapalım?

PGM
Teşekkür verenler:
Şu çocuğu biri başımdan alsın uyku vakti gelmiş bunun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:51)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu çocuğu biri başımdan alsın uyku vakti gelmiş bunun :)

Sen hala burada karı gibi laf kalabalığımı yapacaksın, yoksa erkek gibi gelip yüzleşecekmisin?
- Sorunun varsa skype'deyim, oraya gelirsin eskiden bir tartışma olmuştu. Seni susturmuştum yine sustururum.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2015 Saat: 14:52)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2015 Saat: 14:51)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu çocuğu biri başımdan alsın uyku vakti gelmiş bunun :)

Sen hala burada karı gibi laf kalabalığımı yapacaksın, yoksa erkek gibi gelip yüzleşecekmisin?
- Sorunun varsa skype'deyim, oraya gelirsin eskiden bir tartışma olmuştu. Seni susturmuştum yine sustururum.

[quote pid='518178' dateline='1436439163']
Bak ben işteyken skypeye geldim. Mic kapattım seni dinliyorum arkadaş o kadar 'şerefli'ki. Çocuk gibi anne bacı sövmeye başladı :) Ama seni takmadığım için skypeyede gelme yükümlülüğü duymuyorum.
[/quote]
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen Tartışıp Forumu Batırmayın. Bu Yorumumdan Sonra Tartışma Mesajı Olmasın Lütfen. Sadece Başvuru Hakkında Düşüncelerinizi Yazın.

-Başarılar Bilsoft Hak ediyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sövmeye başladı?
- Vay be demek bu kadar yalancı birisisin, kim sövmeye başladı onu sadece ikimiz biliyoruz ancak ben senin gibi açığa vurmuyorum.
(Hala laf var icraat yok, neyse ben bari seni takmayıp mesaj atmayayım. En azından sözünde duran birisi olur.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping