Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şahsıma Kurulan Komplolar ve Üst Yönetimde Ki Bilgi Sızıntıları Hakkında Açıklamalar
Hocam, Bilgilendirme İçin Sağ Olun. Ben Aslında Power'den Şüphelenmiştim, Ama Lider Yapmaz Demiştim. Her İnsandan Bir Yanlış Bir Hata Çıkıyor Muhakkak. Hatalarını İnşallah Anlarlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusursuza yakın ücretsiz bir forum açma sitesinin resmi destek sitesi burası. Hiç kimsenin yeri dolmaz diye bir kaide yok. Herkesin içi ferah olsun biri gider biri gelir misali. Elbet herkesin yeri dolacaktır. Gerek üye olarak , gerek yetkili olarak. Bayram temizliği diyelim şimdiden. Hayırlı uğurlu olsun. 
Bu yaşananlardan sonra benimle uğraşılma oranı da kat be kat arttı tabii. Lakin ben karşınızda gördüğünüz komplolar kurduğunuz admin kadar sabırlı değilim. Herkes haddini bilsin rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkili Olmanın Önemini Bilmeyen İnsan olmanın anlamını bilmeyen kişiliği yerine oturmamış insan hala nekdar üzücü umarım birgün herkez kendine özeleştiri yaparda kişiliğini düzeltir belkide olgunlaşır.

Sevgili Yöneticinin vermiş olduğu karara saygı gösterin saygı görün yine sizleri düşünen cok iyi biri değerini bilin
Bana kalsaydı daha katı cezai işlem görürdünüz oyüzden abdullahın gerçektende gerek insani yönü olsun gerek arkadaşlığı kardeşliği olsun kişiliği olsun olgun ve hep altan alan birisi onun sinirlerini sınırlarını zorlmayın oda bir insan bir birey olduğunu unutmayın siz ona 1 adım atın o size bin adım atar kıscası kimsenin kalbini kırmayınki konuşacak bakacak yüzünüz olsun.

Esenlikler Dilerim.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping