Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ofis açmayı planliyorum..
Napacağını biliyorsun cümlesini anlamadım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu işler öyle hop açtım hop satıyorum işleri değil. Tutturamazsan zararlı çıkacağın şeyler. Tamam ülkemizde son zamanlarda çok fazla site açılıyor olabilir ama site sahipleri işini yeni bir firmaya bırakmaz. Sonuçta yüksek ücretler ödeyecek. Parasını çöpe atmak istemez. Bu yüzden muhtemelen ilk zamanlarda az müşterin olacaktır. İşin zor kısmı burası zaten. Geliri giderden üstün tutmaya çalışacaksın ama az müşteriyle sıkıntıya gireceksin. Sıkıntıdan kurtulmak için güvenirliğini sağlaman gerekecek. Bu da çok büyük efor isteyecek. Zorlanacaksın.

Bir de tutmaması var tabi. Muhtemelen zarar edeceğin ikinci ihtimal. O zaman da bir kayıp yaşayacaksın.

Yani işin zor. Amacın firmanı tutturmak olmalı ama Türkiye'de senin gibi binlercesi olduğu için çok uğraşman gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi ki uğraş vermeden bir yere gelemezsin. İlk 1-2 ay sıkıntı yaşayacağımı biliyorum, ama ne olursa olsun guveni her zaman üst seviyede tutacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2015 Saat: 05:22)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Napacağını biliyorsun cümlesini anlamadım?

Yani kapatırsın demeye çalışmıştım anlarsın sandım ama yorumuma yorum yaparsan sevinirim birde :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2015 Saat: 05:47)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-06-2015 Saat: 05:22)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Napacağını biliyorsun cümlesini anlamadım?

Yani kapatırsın demeye çalışmıştım anlarsın sandım ama yorumuma yorum yaparsan sevinirim birde :D

Anladım, ama inşallah kapatma gereği duymam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende gelebilir miyim emre abi bu işlerle aram iyi biraz. tutar abide ilk başta düşük yapsan alan fiyatlarını banada lzm sen açarsan senden alırım memlekette güvenilir bilişim bulmak zor.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Idemama gibi bir site açmayı planlıyordum. Fakat bu işin lideri varken senin açman uygun olmaz bence.

Bknz:(Samsung Galaxy S6 ile Samsang Galaksy S6 arasındaki fark)

Ofis açacaksan bu yaz tatil sektöründe iş var. Oraya yönelebilirsin...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlısı Neyse O Olsun Abi İnşallah Tutursun :9
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2015 Saat: 03:46)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Piyasada çok köklü siteler var bununla ilgili bu kervana dahil olma imkanın var ancak tutturabileceğini  pek sanmıyorum tabi haliyle denemeye değer.İşini güzel temiz yaptıktan sonra müşteri, müşteriyi çeker.

Daha önce yapılmayan bir işi yapmak biraz kasvetli geçse de daha sonra başkasının pek yapmadığı/yapamadığı bir iş olacağından, yada kişinin o işte daha köklü olacağından 1-2 yıl içerisinde inanılmaz bir kitleye hedef etmesine olanak sağlar diye düşünmekteyim ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diğer kısımları bilmem ancak grafik kısmını tutturamazsın. Nedeni de şu ben üniversite de grafik okumayı istiyordum iş imkanlarını sorgulattım ki 3 aylık kurs bitirmiş herkes işe alınabiliyor ve sen o kadar okuduktan sonra max 1000 tl maaşla işe başlıyorsun ki bu işi bulmanda çok zor. 
Ne alaka dersen yani grafiği nereye baksan yapıyorlar her gördüğün grafiker. Bu benim web tasarım için söyleyeceklerim gerisini bilemem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin değerli yorumları için teşekkürler arkadaşlar, ofis açmayı kafama koydum, @TaaRRuz'un dediğini gibi kolay iş yok ki, ilk önceler biraz sıkıntılar içine girebilirim ama ondan sonra güveni tutturdum mu iş tamam. Web tasarımı sadece forumlara değil firmalara da yapacağım, şehrim deki bazı yerlere reklam verip, broşür de dağıttırabilirim :) Ofisi açarsam, sen gelme sen gel gibi şeyler demem arkadaşlar, hepiniz kardeşim, abimsiniz. Başımın üstünde yeriniz var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
abi açılınca haber verirsin dimi ?
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi ki :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
cok para olması lazım kod bilginle olcak is degil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-12-2017 Saat: 23:27)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: cok para  olması lazım kod bilginle olcak is degil

2015'teki konuyu hortlatmak?? o.O
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kankları sevmeye başladım ben :D Dertli halimle güldürüyor beni paso çok yaşa sen kanklar reis :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping