Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ramazan Ayında Yaşanabilecek Tatsız Olaylar Hkk.
Evet arkadaşlar bu konuyu yazma sebebim yönetim kadrosundan birçok arkadaşımızın bende dahil oruçlu olacak olması. Ramazan ayında hepimiz oruçtaki susuzluğun ve açlığın verdiği yorgunlukla sinirli veyahut zaman zaman asabi tavırlar sergileyebiliyoruz. Özellikle ben.. Bu açıdan;

Ramazan ayında tartışma, kavga, gürültü
Birbirini şikayet edenler
İmzasında birilerini hedef alanlar
Küfür ve argolu sakıncalı paylaşımlar yapanlar
Sanmıyorum ama yemek paylaşımı yapabilecek arkadaşlar
Çocuksu tavırlar ve aynı oyundan milyon tane konu olmaması dileğiyle.

* Bu şartlarda.. Herkes özgür biçimde orucunu tutsun, kimse kimsenin sabrını zorlamasın lütfen. Unutmayın ki buradaki herkes gönüllü. 

Bütün 10TR.NET Ailesinin Ramazan Ayını kutlarım. 
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi çok doğru biryere deyinmissin allahın izniyle orucumuzu tutmaya başlıyacağız.
-Kimse kimsenin üstüne gitmesse huzurlu bir ramazan ve iyi bir forum ortamı oluşabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Ramazan'da kesin ban yiyeceğim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlısı olsun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2015 Saat: 00:29)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanmıyorum ama yemek paylaşımı yapabilecek arkadaşlar

Çok güzel dediniz hocamm, ellerinize sağlık :Dd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2015 Saat: 00:32)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Ramazan'da kesin ban yiyeceğim :D

:)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guldurdun kaan d.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yemek yiyemeyeceğime göre ban yerim :/ Harbi ya bi his var içimde ban yiyeceğim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ramazanda da böyle konuyla alakasız yorumlar görursem ben hiç güldürmem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok iyi bilirim sizi nerdeyse 2,5 senedir burdayım çok haklısın bende herkesin ramazan ayını kutlar tuttuğunuz oruçları allah kabul etmesi dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırsam bu forumda 2.ramazanı geçirişim Destekte bi ramazan havası var fakat şimdi niye yok anlamadım eskiden ramaszan radyosu ramazan logosu ramazan teması vb. vardı.
Kaan hocam çok haklısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2015 Saat: 01:07)kemik344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-06-2015 Saat: 00:29)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanmıyorum ama yemek paylaşımı yapabilecek arkadaşlar

Çok güzel dediniz hocamm, ellerinize sağlık :Dd
Daha iyi olur. zorlanırsak Allah bizi daha çok sever :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun dikkate alınmadığı gerçeği..
Daha Bismillah yeni başladık Ramazan'a bir türlü dinmedi kavga.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2015 Saat: 03:38)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konunun dikkate alınmadığı gerçeği..
Daha Bismillah yeni başladık Ramazan'a bir türlü dinmedi kavga.

Kaan abi, sinirli olmanin oruçla ilgisi yok. Bunlar bahane. Şimdi diyeceğimi yanliş anlamazsaniz mutl olurum Destek.10TR.,NEY üyelerinin bazilari dengesizce davrandiğindan ötürü kavga çikiyor. Şurada 2 çift laft deceğiz, adam geliyor ortaya başka birşey sokuyor ondan sonra kavga başliyor. Olmaz beyler olmazz.Zaten ölümlüyüz kalbimizi kirayalim birbirimizin. Kolay gelsin iyii geceler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping