Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Nasıl Başladınız? Yazar mısınız :D
Arkadaşlar MyBB nasıl başladınız? Herkes yazabilir mi?

Ben yazayım:

Forumlarda takılmaya 4 yıl önce başlamıştım. 4 yıl önce sürekli vbulletin forumlarında gezerdim. MyBB hiç bilmiyordum :) 2 yıl geçti aradan falan. Arkadaş bana 14 yaşındaydı herhalde MyBB önerdi. Bir girip bakayım dedim baktım vbulletin daha iyi geldi bana. Sonra aradan bir yarım yıl geçti. Forumlarda bazı olaylar oldu :) MyBB geçtim. Tam 15 yaşındaydım işte böyle başladım. Mybbdepo MCTR gibi forumlarda gezindim. Sonra 16 yaşındaykende 10tl.net'i buldum. Sonra destek sitesini. Ve iki aydır burdayım. 

Ve destek.10tl.net'i, 10tl.net'i ve MyBB'yi seviyorum <3 :D 
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2010'da turk*** ile oyun için başlamıştım üyeliğim hala duruyor
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumlarda Takılmayı Hiç Bilmezdim Ki. Ta Ki 2011'e Kadar 2011'de Bir Arkadaşım Forum Kurmuştu ".net"'li O Foruma Gittim Ve 2012'ye Kadar Forum Durdu 2013'dede Vardı fakat Uğranmaz Oldu Sonra Arkadaş O Forumu Kapatınca Forum Arar Oldum Forum Açma Sistemi Gibi Şeyler Ararken 10tl.net'i Buldum Fakat Destek Sitesini Hala Bulamamıştım Sonra Forum Tabiiki Büyümedi 10tl.net destek forumu diye google'de Arama yapmaya başladım destek.10tl.net buldum 2014'te multi üyeliğim vardı ban yemiştim 2015'de burdayım yeni üyeliğim ile "admin" nickli kullanıcının haberi vardır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bedava site açacaktımönce destek.10tl.net sitesine uğrayıp 2014te bir hesap açtım o hesap ban yedi bende şimdi bu hesaptayım yaklaşık 1 yıl oldu mybbye başlayalı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bedava forum kurma diye aratınca burası çıktı sonra başladık işte :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ah O Günler Ah :(

2010 Yılında İnternette Bedava Site Kur Yazmıştım. Doğru Düzgün Birşey Yoktu. Birkaç Tane Site Buldum Onlarında Site Yapısı Kötüydü. Sonunda 10TL.NET Buldum. 10TL Yazısını Görünce Girmemiştim. Paralı Sanmıştım. Ama Sonra Hiç Bulamayaınca Belki Deneme Sürümleri Vardır Deyip Girdim ve Ücretsiz Olduğunu Görünce Şoka Girdim. 1 Forum Kurdum. Tabiki Hiç Üyesi Olmadı. Yine Kurdum Yine 0 Derken 2015 in başlarında 10TR nin Desteğini Buldum. Birden Site Tanıtım Bölümü Gördüm. Hemen Sitemi Tanıtayım Dedim ve D10 a Üye Oldum. Sitemi Tanıttım. Hala MyBB Ne Bilmiyordum Ama. Sonra Admin Panelinin Tepesindeki MyBB Şeylerini Görüp Araştırdım. Vay Dedim. Süper Sistemmiş Dedim. Sonunda MyBB yi 1 Hafta Sürmeden Öğrendim :) Benim MyBB ve 10TR Hikayem Buç
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nerde o benim mybb kurmaya çalıştığım günler :) 2012 'de forum aramakla uğraşıyodum öyle bi canım çektiki yani forum kurmak için sonra mybb'yi gördüm kurayım dedim kurmak için önce mybb.com.tr 'yi buldum kurdum sonra yavaş yavaş tüm özelliklerine nasıl kullanıldığına baktım yıl 2014 aralık 'ta kendıme bi tema yapmıştım çok beğenilmemişti forumumda bende en sonunda tema ararken webforum v1 colossal edit 'i buldum açıkcası bu siteyi görmemi sağlayan "Grafikeriniz" adlı kişidir şuan en son yönettiğim forumlarım ise

- 2012 'de ben kayıt olmuştum ama unuttum hesabımın ismini :(

destekmmo.10tr.net
oyunforum.10tr.net
webfast.10tr.net

Burda şöyle bir söz vardır ;

Bizim için önemli olması ilgi çekmesi önemli değil 10TR'yi tanıtmak önemli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping