Anket Başlığı: Grafiker olabilirmiyim sizce ?
Alım olursa olursun
92.86%
13 92.86%
Alım olsa bile olamazsın
7.14%
1 7.14%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafiker
Hadi bakalım Novruz inşallah liderliğe atanırsın kardeşim. Ne deyim kim hak ediyorsa o alsın.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 16:29)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2015 Saat: 15:33)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2015 Saat: 15:31)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ScarypoweR Türkiye'yi iki kişi yönetmediğine göre :)

Karşılaştırman bi kere saçma biri devlet birisi ise forum bence biri daha lider olabilir ve benim en uygun gordugum biraz daha aktif olursa @Novruz

Beni Uygun Görmen Sevindirdi.Sınavlarım Bitmek Üzere Yakında Aktifliğim Artacak..
-Berat Sana Gelirsek Bence Hak Ediyorsun..

Teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir yanlışınız var. Herhangibir lider şunları yapabilir; biri bölüm şefi olmak istiyordur grafiker lideri onu uygun gördüyse oylama konusu açıp rütbe almasına yardım edebilir. Yani her lider bölümüne bağlı olarak hareket edecek ancak 'lider' bu kelimenin anlamıda genel olarak kontrol ve denetlemek gibi birşeydir. Kısacası; herhangibir bölüm lideri herhangibir bölüme yetkili olmak isteyen birisi için oylama açabilir. Ben grafiker lideriyim, istersem birinin bölüm şefi olması için konu açabilirim, biz bu liderlerin önüne grafik, denetleme gibi şeyleri şunlar için aldık; kendi bölümümüzle ilgilenmek ve yöneticilerin görevini yaptığını yapmadığını test etmektir. Umarım kafanızda soru işaretleri bu mesajımla son bulur.

- Aktifliğime gelince, staj yüzünden artık eskisi gibi aktif olamıyorum destek sitesinde en hızlı rütbe atlayan ikinci kişi idim yani siz düşünün aktifliğimi ve yardımlarımı ancak staj yüzünden foruma vakit veremiyorum.
- Dediğim gibi denetleme ekibi lideri bile grafik alımı yapabilir, iyi forumlar dilerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lider var zaten.Ayrıca daha yetkide sıfırken pat diye liderde olamazsın.Biraz vasıf güven gerekiyor.Şimdilik yok.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Bölüm Şefliği Uygun Mu? Diey Konu Açam Mı Kendi Adıma Ne Dersiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2015 Saat: 21:15)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lider var zaten.Ayrıca daha yetkide sıfırken pat diye liderde olamazsın.Biraz vasıf güven gerekiyor.Şimdilik yok.

Benden bahsediyorsanız ben şaka diye söyledim :) :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@newsong30 ben öyle bir konu açsam banlanırım :D biraz destek vereyim sanırım bölüm şefi oluyorum. #captainle konuştum biraz destek ver o zaman ilgileniriz dedi
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence sistemde haksızlık var.
Eskiden yetkili olmak için 500 mesaj kasardık.
Yetkili Başvurusu açardık 1-2 ay içinde yetki alırsak alırdık. Ben böyle oldum.
Şıp diye yetkili olamıyorsunuz ben adayım haylane aday olalı 2 ay geçti. haylane yetki alamadım kolay değil.

Bakın Size Önerim Yeniler full yardım yapsınlar her bölümde daha çabuk alınırlar post kasarsanız çok kötü olur.
Olgun davranınki daha hızlı yetki alasınız.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping