Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son Zamanlardaki Forum Bırakmaları Hakkında
Bugün gördüm ki bir-iki kişi forumu bırakıyorum diye konu açmış. Bu konulardan ben de yönetim de artık sıkılmaya başladı.
@WarTR bir uyarı aldı diye forumu bırakıyor. Forumu bırakmak yerine biraz hakkınızı arasanız ve de biz bu sorunu halletsek her şey çok daha iyi olacak emin olun. Hemen bir şey oldu diye forumu bırakmaya kalkışmayın. Eğer forumu bırakıyorsanız da herkese duyurmayın. Ayrıca bu konuları açarken de üyelerin akıllarını çeldirici saçma sapan şeyler söylüyorsunuz. Forumu bırakacaksanız gidin kendi yakın arkadaşlarınıza söyleyin dediğim gibi bütün üyelere bunu duyurmanıza gerek yok.
Arkadan forumu bırakan bir kişi de @#Pirate, bırakma sebebine bakın: Desteğin tadı tuzu kalmamış. Arkadaşım burası destek sitesi. Destek isteyen olduğu zaman yardım edersiniz. Admin nickli adminin bir konuda dediği gibi 10tr forumları son zamanlarda yerine oturmuş durumda ve pek sorun çıkmıyor. Ve sonuç olarak bu yardımlar olmayınca da üyeler sıkılıyor tasarım vb. şeyler paylaşıyorlar. Ve de yöneticiler forumda bıkmış sıkılmış gibime geliyor diye bir söz daha etmiş. Bizim bıkmış, sıkılmışlığımız yok. Eğer bıkarsak doğal olarak da bırakırız zaten yetkimizi. Bazıları pek giremiyor bakamıyor bazı sebeplerden olayı.
Forumu bırakmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Eğer bırakma sebebiniz herhangi bir haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz ise, üst yetkililere başvurun bu haksızlıkları halletsinler.
O olay hakkında da ilgileneceğim.
Bir sorununuz olduğunda gelin birlikte halledelim. Biraz daha olgun davranın. Hemen isyan edip forumu bırakmayın.
İyi forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power benimki haksız yere verildi diyorum yerimde olsanız sizde sinirlenirdiniz o rainbow 'a
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power Mert ben yırtınıyorum lütfen kavga etmeyin lütfen olgun olun diye. Ama hiç dinleyen kim ki? Ben böyle bir konu açacaktım senin açtığın iyi oldu :) Teşekkürler konu için.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2015 Saat: 16:36)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power benimki haksız yere verildi diyorum yerimde olsanız sizde sinirlenirdiniz o rainbow 'a
Sinirine hakim olmayı bileceksin :) İnternette araştır yolları var. Tamam sinirlenirsin de argo kelime kullanma hakkın yok.
(05-06-2015 Saat: 16:37)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power Mert ben yırtınıyorum lütfen kavga etmeyin lütfen olgun olun diye. Ama hiç dinleyen kim ki? Ben böyle bir konu açacaktım senin açtığın iyi oldu :) Teşekkürler konu için.
Beni belki ciddiye alırlar diye açtım konuyu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aradım Sorun Çözüldü @#Power O Yüzden Devam Ediyorum 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power Bana takmazlar gibi geliyor ama hayırlısı. Bu gün bir yetkiliyi azarlıyorlar yarında bir yetkiliyi banlatmaya çalışırlar. Vallahi kendim üyeyim ama diğer üyelerden korkuyorum ben.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklısın dostum güzel konu açtın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL Benden Bahsediyorsan :) Ben Azarlamadım O Beni Hırsız Yaptı Bende Hakkımı Aradım Ve Hepiniz Beni Desteklediniz ve Sonra Sorun Çözüldü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Power Benim Yaptığım Çocukluk Değil Nedeni Yazdım Ve Gayet Olgun Davrandım Forumda Hiç Bir Haksızlığada Uğramadım Sadece Grafik İstek Konularını Görürsem Arada Destek Vereceğim Dedim İyi Günler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin Düşüncesine Kimse Karışamaz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2015 Saat: 17:19)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Power Benim Yaptığım Çocukluk Değil Nedeni Yazdım Ve Gayet Olgun Davrandım Forumda Hiç Bir Haksızlığada Uğramadım Sadece Grafik İstek Konularını Görürsem Arada Destek Vereceğim Dedim İyi Günler...

Senin bazı sözlerine cevap verdim sadece.
Gözümden kaçmış herhalde. İyi günler.
Zaten yazdım siz bilirsiniz diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping