Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net Dışı Logo İstek
Selam Dostlar.

Logo İsteğinde Bulunacağım ve Sitem 10tr.net Dışı.Gönüllü Arkadaşlar Konu Altına Mesaj Atarlarsa Site Linkini ÖM Olarak Yollayabilirim.Şimdiden Teşekkürler.

Site Türü : MMO Forumu
Renk : Şuan İçin Multicolor ;)
Boyut : 150 Yükseklik 400 Genişlik
Yazı : Reklam Olur PM Atarım Gönüllü Olursanız.

Teşekkürler.(Ayrıca Siteye Bir Grafiker Arıyoruz)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10TR.NET dışı site desteği vermemekteyiz.
@#Power @bilsoft
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir zorlama yapmıyorum.Linkde vermiyorum bu olay her zaman komiğime gidiyor ne batıyor anlamadım gitti :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 21:31)Legendary Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir zorlama yapmıyorum.Linkde vermiyorum bu olay her zaman komiğime gidiyor ne batıyor anlamadım gitti :)

Ben de bilmiyorum ama kurallar böyle :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2015 Saat: 21:31)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-06-2015 Saat: 21:31)Legendary Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir zorlama yapmıyorum.Linkde vermiyorum bu olay her zaman komiğime gidiyor ne batıyor anlamadım gitti :)

Ben de bilmiyorum ama kurallar böyle :)

"10tr.net harici mybb desteği" forumuna açsaydın belki yardım etme şansımız olurdu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
edit!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oyle bir kural yok isteyen isteyene istedigi destegi verebilir.Site linki vermemek sartiyla arkadasta vermemis.isteyen yapabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yav adam gibi bişey istemiş ne tersliyorsunuz adamı yaptığınız saçmalık adam zaten belirtmiş 10tr.net dışı olduğunu Allah Allah yav 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gönüllü diyor site adreside vermemis zaten gereksiz yorum yapıyorsunuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
 Site adresi verilmediği sürece sorunlar giderilebilir, ama özelden site adresi falan veriyorsun. İstediğin herşeyi belirtmişsin, daha özelden verip ne yapacaksın? birde grafiker arıyoruz yazmışsın.

Kilit+çöp+uyarı
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping